Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - dodane nove kategorije i veličine

Bok svima, dodane su nove kategorije koje smo toliko željno čekali, poglavito vjenčanice. Dodane su i sve veličine u dječjoj odjeći. Sad vam je prilika da pregledate sve i izjasnite se želite li još nešto. <3
2017 10 20
Svaka čast!!!! Postoje i tenisice! Yupiiiiiii
2017 10 20
Tenisice <3 Bravo!
2017 10 20
Gledam ovu drugu temu sa obavijesti o tome da su nove kategorije odobrene i točno je prošla godina dana. Jao.
2017 10 20
> Admin2nd: > Gledam ovu drugu temu sa obavijesti o tome da su nove kategorije odobrene i točno je prošla godina dana. Jao. Ove krpice funkcioniraju gore nego naše drzavne institucije 😂😂😂
2017 10 20
Tenisice NAPOKON👍👍👍
2017 10 20
Bilo bi dobro kad bi postojala kategorija "jakne" za djecu
2017 10 20
...,i trenirke
2017 10 20
Ajme Tenisice <3 :D ovo mi je highligt dana :D :D :D
2017 10 20
fale velicine u rubrici djecja roba. u djecjoj robi fale jakne, kaputi postoje. tenisice je predlozila teehee, ljubi ju majka. kapute i jakne treba odvojit, a ne da su jakne podkategorija, kao vrsta kaputa. kod kaputa treba (uz duge, kratke), kad vec postoji opcija krzno dodat podkategoriju kozni/koznati/koza. i baloneri. jerbo ovo za kisu nis ne znaci. kabanica nije kaput. a baloner moze bitz i pamucni, al smo bar kroj/tip pogodili time. pulover s dugmicama je nekaj najsmjesnije ikad. sama rijec iskljucuje kopcanje i podrazumijeva navlacenje preko glave. fali kategorija veste, zasebno. jakne i podkategorija sako, onak, ne. kostimi i odijela bi trebali postojati kao zasebna kategorija. sjetit cu se jos toga...
2017 10 20
Ispravak netočnog navoda... tenisice sam tražila (kako bih predložila) i našla pa zatim napisala postić. Eto, nije moja zasluga već svih vas/nas koji podulje oglašavamo "niske cipele".
2017 10 20
Koje veličine fale u dječjoj robici?
2017 10 20
> Admin2nd: > Koje veličine fale u dječjoj robici? op, sori, falilo je, vise ne fali. ne sjecam se jel bila 146ica il 152ica. sad ima. ps - baci si oko na inboks, nesto linkova na fejk parfeme i fejk profile sa slikama parfema s neta. trea dic pare vikend stize kote se :')
2017 10 20
Oprostite na, mozda glupo pitanje. Ali uvijek sam se pitala pod kategorija majice ima puno podkategorije koje nikada nisam skuzila npr. Zivotinje,punk, politika, umjetnost, geek, celebrity, humor itd. ?
2017 10 20
> RobertaF: > Oprostite na, mozda glupo pitanje. Ali uvijek sam se pitala pod kategorija majice ima puno podkategorije koje nikada nisam skuzila npr. Zivotinje,punk, politika, umjetnost, geek, celebrity, humor itd. ? Mislim da se to odnosi na ono što je na majici. Nije baš neka presretna podjela, ali nećemo ju dirati.
2017 10 20
1 2 3 4