Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Alveotomija

Pozdrav djevojke :) uskoro se blizi moj termin operacije pa me zanimaju vasa iskustva s ovom operacijom , misljenja te savjeti koji ce mi dobro doci za period oporavka :)
2017 11 05
U principu nista ne boli, dobijes anesteziju, meni je ljigav onaj osjecaj kopanja i krckanja. Sjecam se da je bilo dosta krvi. Prije popustanja anestezije se nakljukaj lijekovima, boli dosta kasnije i drugi dan. Kasasta hrana 2-3 dana, nema pusenja, i zube samo ispires vodom ili fizioloskom, bez cetkice. Ako ces imat savove mislim da se skidaju za 7 dana. Nije tako pregrozno
2017 11 05
U redu hvala vam. Koliko vremenski traje operacija? :)
2017 11 05
Sad ne znam tocno, cini mi se da su rekli 10-15 min, ali ja sam imala neko jako krvarenje, pa sam morala ostati lezati jedno pola sata na stolu. Inace sala je bas operacijska i dobije se onaj njihov zeleni papir preko lica, ostane samo rupa za usta, bar su meni tako radili. I lezala sam skroz
2017 11 05
Malo strasno izgleda al prezivjet cu i to :) Gdje ste isli na operaciju..Zagreb ili? Ja idem u Karlovac bolnica Švarča..imaju samo jednog oralnog kirurga ali mnogi su konstatirali da je veoma odlican, tako da mu vjerujem ali oopet nije mi bas svejedno i ugodno. Jos sam istrazivala da mogu ostati i neke posljedice poput gubitka okusa za hranu..paraliza lica ili paraliza jezika ukoliko se zivac osteti uslijed ooperacije. :|
2017 11 05
> turky5: > imaju samo jednog oralnog kirurga To čak nije ni "naš" kirurg već doktor koji dolazi jednom tjedno ako se ne varam. Inače se može kod njega i privatno, ima ordinaciju na baniji, a radi i na rebru ako se ne varam( negdje u zgbu je, ak nije rebro). Odličan kirurg, nemaš straha.
2017 11 05
> SaraKedavra: > > turky5: > > imaju samo jednog oralnog kirurga > To čak nije ni "naš" kirurg već doktor koji dolazi jednom tjedno ako se ne varam. Inače se može kod njega i privatno, ima ordinaciju na baniji, a radi i na rebru ako se ne varam( negdje u zgbu je, ak nije rebro). Odličan kirurg, nemaš straha. Zahvaljujem na informacijama :)
2017 11 05
U klc isto, na svarci, dr.maja nesto
2017 11 05
Zapravo nisam vam bas nesto tocna za odrediti kolko je gadno bilo, jer ja to zaboravim, ali sad sam se prisjetila da sam i povracala od te krvi, bila sam 2 puta na toj operacij
2017 11 05
Ja bih trebala vaditi sva 4 umnjaka zato sta nemaju mjesta..inace imam sve zube i nikada s njima problema nije bilo..imam i malenu celjust pa ih i to ometa. Sada cu prvo vaditi samo gornji lijevi umnjak jer on mi je najgori i izbija mi sedmicu. To je dosta bolno. Na pocetku ove godine imala sam jaku upalu sva 4 umnjaka svi su isto vrijeme poceli s rastom i dosta su me iscrpili jer usta nisam mogla ni za milimetar otvorit od bolova kamoli jesti, zvakati ili popiti tekucine. Mnogo sam i izgubila na tezini zbog njih. No veselim se operaciji jer ce napokon se sve rijesiti al oopet to mi je novo pa mi nije svejedno ali sta se mora-mora se. :)
2017 11 05
Dr. Maja Mekovec Susac se zove dr.koja je meni radila zahvat, poslije sam jos vadila 3 kom al obicno vadenje na kirurgiji. Ma izdrzat ces, brzo to sve prode, najgora je nervoza prije. I moram reci, posto imam velikih problema sa zubima da nijedno vadenje ne boli kao sto zub moze bolit sam. Ja sam znala umirat i udarat glavom o zid kakvi su to bolovi. Rodila sam i moram rec da zub moze biti gori cak i od toga
2017 11 05
Moj dr se zove Ivan Bažant. vjerujem vam jer okusila sam i ja bolove oko ovih umnjaka..no sredit će se sve hvala vam puno na informacijama.
2017 11 06
Nema na cemu. I jos sam se sjetila da nisam mogla voziti jer me osamutila anestezija, pa si svakako sredite da ide netko s vama da vas odveze kuci. Puno srece, bit ce bolje kad vam to povade. Samo hrabro ;)
2017 11 06
Imala sam to na pameti pa sam riješila i prijevoz za svaki slučaj..mnogo vam hvala..želim vam sreću na svim aspekima života :") :") <3
2017 11 06
aspektima*
2017 11 06
1 2 3 4