Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

VAZNO - negativne povratne bez razloga!!!!!

Pozdrav, htjela bih skrenuti paznju na profil ŽICULJA, ostavlja negativne povratne ocjene redom bez razloga. Admini molim vas obratite paznju.
2017 11 19
Ko god bio, svaka mu cast na volji i trudu. Treba vas tocno tako castit.
2017 11 19
Što si obrisala pulover ako nije fejk?
2017 11 19
ma pobjego joj prst :’)
2017 11 19
Molim pomoc admina korisnik ZICULJA mi ostavlja negativne komentara i vrijeda me, novi sam korisnik ,tek danas sam pocela stavljati svoje stvari na prodaju,MOLIM POMOC i > Krpice0001: > Pozdrav, htjela bih skrenuti paznju na profil ŽICULJA, ostavlja negativne povratne ocjene redom bez razloga. Admini molim vas obratite paznju.
2017 11 19
> Krpice0001: > Pozdrav, htjela bih skrenuti paznju na profil ŽICULJA, ostavlja negativne povratne ocjene redom bez razloga. Admini molim vas obratite paznju. Spalato Molim pomoc admina korisnik ZICULJA mi ostavlja negativne komentara i vrijeda me, novi sam korisnik ,tek danas sam pocela stavljati svoje stvari na prodaju,MOLIM POMOC i > Krpice0001:
2017 11 19
Krpice0001/Spalato SU JEDNA TE ISTA OSOBA TAKO DA RAČUNAM DA JE SAMO JEDNA TEMA OTVORENA O MENI ALI EVO DA JOŠ JEDNOM PONOVIM A KAKO SLATKO ŠTO SVI VI PREVARANTI SPOMINJETE ADMINA I SVI ZNATE ZA NJEGA, EVO AKO TI ADMIN NEĆE POMOĆI PREPORUČAN TI DA SE OBRATIŠ UPRAVI ZA VODOVOD.
2017 11 19
Dobro da se neko sjetio sve ove fejkare poskidat...pogotovo one sa uggsicama...najezim se od njih😠
2017 11 20
Ali cura je u opisu napisala da je pulover replika. Ne razumijem u čemu je problem.
2017 11 20
> Ivana6720: > Ali cura je u opisu napisala da je pulover replika. Ne razumijem u čemu je problem. JE NAPISALA JE U OGLASU DA PULOVER NIJE ORIGINAL SVAKA NJOJ ČAST ALI BRATE SAM OGLAS JE FEJK, ZNAČI FEJKUJE DA PRODAJE FEJK GUCCI
2017 11 20
Kako znaš da "fejkuje"? :D
2017 11 20
> Ivana6720: > Kako znaš da "fejkuje"? :D IMAM DOBAR NJUH, AKO ŽELIŠ BITI BAŠ 100% SIGURNA UVJERI SE SAMA AKO TE BAŠ ŽULJA 265KN 😂😂😂
2017 11 20
MOLIM VAS SVAKAKO OBRATITE POZORNOST NA NOVI OGLAS DOTIČNE - SA 78% SIGURNOŠĆU MOGU REĆI DA JE TO PREKROJENI "GUCCI" PULOVER
2017 11 20
issa ti , oplakah, muljatori napreduju u svakom pogledu
2017 11 20
Danas sam napravila profil i odmah dobila 2 negativne od korisnika Žiculja jer sam stavila repliku na prodaju?! Što Vas briga ako netko prodaje repliku?! Nije Vaša stvar! Naglašeno je da nije original i onaj tko želi kupit će. Nisam nikakav prevarant! Mogu misliti o kakvoj se ženi radi, sve mi je jasno odmah!! Nitko normalan ovakve stvari ne radi, odvratno.
2017 11 20
1 2