Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Operacija kraljeznice..Molim vas vasa iskustva,ako ih imate?

Jel sta bolje poslije epiduralize? Ja sam ugl u krevetu, sve manje mogu hodati i zaista jedva cekam da to konacno rijesim..Samo povecavam dozu lijekova, malo ublaze bol sat-dva i opet isto.. Ali imam i dobre vijesti, radi se o mojoj prijateljici koja je godinama imala jaku glavobolju skoro svaki dan..Rekli su joj da je migrena, no prije mjesec dana je operirala vratnu kraljeznicu, vec se jako dobro oporavila, kaze da je apsolutno nista ne boli i od operacije nije imala glavobolju..Kaze da se preporodila, stvarno mi je jako drago zbog nje i nadam se da ce i meni biti tako..
2018 05 29
Sad mi je super,neću se valjda ureći :D Ovaj put su me uspavali,tako da sam bila oslobođena te agonije,ali zato sam 2 dana doslovce umirala od bolova,pa još 3 dana nisam mogla sjesti niti se sagnuti.I sad je super sa donjim dijelom,ali glava i dalje rastura.
2018 06 02
Bolje da su te uspavali i postedjeli makar te boli..Bas mi je drago da je makar jedan dio dobro, i nemoj se previse hvaliti mozda su price o urocima istinite.. :D A gle primjera moje prijateljice, zena je jako dugo trpila glavobolje zbog navodne migrene a na kraju ispade da su bile zbog kraljeznice, da nije isla na operaciju nebi znala..Rijesila je dva problema u jednom zahvatu..Sad kad vidim nju lakse mi je cekati termin, vjerujem da ce i kod mene biti sve ok.. Doktor tvrdi da ce nakon ove operacije bol potpuno nestati, samo da me konacno servisira..😉
2018 06 02
Evo mene konacno, ali sa odlicnim vijestima..🤗 Dakle ovako, operirana sam u ponedjeljak 23.07.. Operacija je bila gotova u 14h a vec u 16 sam sa Fizioterapeutom malo hodala, onda sam se svaki sat dizala sama i nakon dugo vremena hodala bez boli u nogama i sepanja..Ako je sve ok vec drugi dan pacijente salju doma, mene su zadrzali dva dana duze da budu sigurni da je krvarenje prestalo i da mogu poceti uzimati Martefarin na kojem sam zbog Trombofilije.. Sad sam doma, oporavljam se i osim rane apsolutno me nista ne boli, vjerujem da ce tako i ostati.. Ostavit cu temu ako nekome bude trebalo ( iskreno, ne zelim nikome) ali ako se netko nadje u slicnoj ili istoj situaciji u kakvoj sam ja bila, mozda mu moje iskustvo pomogne da se lakse odluci na operaciju s kojom sam se ja rijesila konstantne, nepodnosljive boli..Nakon pet godina mucenja, ne spavanja, konacno sam se naspavala i normalno hodam.. Takodjer ako nekoga nesto bude zanimalo slobodno neka pita, vrlo rado cu odgovoriti.. Od srca veliko hvala curama na podrsci...♥️♥️♥️
2018 07 27
Super, baš mi je drago. Juhuhuhu Puno dobrih želja i što brži oporavak <3
2018 07 27
Hvala, odlicno se osjecam i hodam ko velika..🤗❤❤
2018 07 27
Baš mi je drago da je agonija završena.Sada samo pametno,čuvati se sveg nepotrebnog posla,jer radimo svašta što stvarno nije neophodno.Znači,ako vidiš puno posla oko sebe,sjedni i razmisli koga ćeš poslati da to napravi :D
2018 08 21
Hahaha hvala puno, odlican savjet..Tako i radim ali bez razmisljanja, zaposlim onog tko mi je najblizi, ako nitko nije doma pricekam pa tko prvi dodje.. :D
2018 08 21
Dobar dan evo ja otvaram temu ponovno zanima me kako ste danas.. ja naime imam problema sa vratnim svakodnevni bolovi i torakalnim dijelom povremena bol i lumbalnim dijelom najviše trtica ( tri prirodna poroda i jedan carski) ne mogu dugo sjediti nalaz na magnetu nije strašan blaže diskalne promjene tipa bulging diska ali najviše me zapravo muci vratna posebno nakon korone stanje se pogoršalo imala upalu zatiljnog živca godinu ipo grozni bolovi i gastritis od lijekova..danas je bolje ali smetnje još uvijek prisutne.Zatiljne glavobolje svakodnevno drugačijeg intenziteta najviše ovisne o vrem prognozi.. razmišljam o operaciji ali mi kažu da nisam još za operaciju a i strah me jer sam mlada 33 godine i imam četvero male dječice pa me zanimaju slična iskustva > fadila1966: > Evo mene konacno, ali sa odlicnim vijestima..🤗 > Dakle ovako, operirana sam u ponedjeljak 23.07.. > Operacija je bila gotova u 14h a vec u 16 sam sa Fizioterapeutom malo hodala, onda sam se svaki sat dizala sama i nakon dugo vremena hodala bez boli u nogama i sepanja..Ako je sve ok vec drugi dan pacijente salju doma, mene su zadrzali dva dana duze da budu sigurni da je krvarenje prestalo i da mogu poceti uzimati Martefarin na kojem sam zbog Trombofilije.. > Sad sam doma, oporavljam se i osim rane apsolutno me nista ne boli, vjerujem da ce tako i ostati.. > Ostavit cu temu ako nekome bude trebalo ( iskreno, ne zelim nikome) ali ako se netko nadje u slicnoj ili istoj situaciji u kakvoj sam ja bila, mozda mu moje iskustvo pomogne da se lakse odluci na operaciju s kojom sam se ja rijesila konstantne, nepodnosljive boli..Nakon pet godina mucenja, ne spavanja, konacno sam se naspavala i normalno hodam.. > Takodjer ako nekoga nesto bude zanimalo slobodno neka pita, vrlo rado cu odgovoriti.. > Od srca veliko hvala curama na podrsci...♥️♥️♥️
2022 08 01
1 2 3