Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Letgo aplikacija

Da li netko koristi Letgo aplikaciju? Da li mi moze objasniti kako to funkcionira? :)
2018 02 15
Pozdrav, ja sam postavila 50 oglasa prije 2 mjeseca,prodala samo jedan artikl u tom periodu..Uglavnom stizu neozbiljni upiti kad odgovorim osoba se vise ne javlja..Pustila sam oglase jos neko vrijeme ako ne bude nista otislo brisat cu ih..Mozda nekome ide prodaja,meni lose..Probajte pa mozda budete bolje srece nego ja..😉
2018 02 15
Isto iskustvo. Doduse ne prodajem nego kupujem i od 7 upita sta sam nedavno poslala jedan mi je odgovoren i to nakon 2tjedna. Kakve odgovore dobijem (ako dobijem) ispada da netko tjera te ljude da tamo prodaju tako da mi letgo i nije bas neka aplikacija. Funkcionira isto kao i krpice samo mislim da nema povratnih sto je minus.
2018 02 15
Ja sam u par mjeseci prodala 5-6 stvari, ali sama aplikacija mi je katastrofa. Instalirala sam ju prvenstveno da bih mogla prodati/mjenjati/kupovati u svom gradu ili kvartu, misleći da će mi sam proces kupnje ili prodaje ići brže. Ništa od toga, prikazuje mi oglase na udaljenosti 300 km, iako konstantno stavljam točnu lokaciju. Isto tako, stalno me izbacuje. Inače okej, stavila sam stvari čisto da stoje "u ponudi", ni ovdje ni tamo što se tiče prodaje mi nije baš idealna situacija, haha :)
2018 02 15
> petra95zg: > Ja sam u par mjeseci prodala 5-6 stvari, ali sama aplikacija mi je katastrofa. Instalirala sam ju prvenstveno da bih mogla prodati/mjenjati/kupovati u svom gradu ili kvartu, misleći da će mi sam proces kupnje ili prodaje ići brže. Ništa od toga, prikazuje mi oglase na udaljenosti 300 km, iako konstantno stavljam točnu lokaciju. Isto tako, stalno me izbacuje. > Inače okej, stavila sam stvari čisto da stoje "u ponudi", ni ovdje ni tamo što se tiče prodaje mi nije baš idealna situacija, haha :) A bas tako. Stavim zagreb i otvorit drugi-treci artikl na stranici i gledam pise tucepi. Mislim si koji je to kvart u zegeu kad ono stvarno tucepi x-) stalno izbacuje i ti filteri ne rade
2018 02 15
Zaboravila sam da sam tamo kupila nesto meni neprocjenjive vrijednosti,morala sam putovati do Pule ali mi nije bilo tesko..To je moj mali psic Maltezer..❤
2018 02 15
Pomalo promasena aplikacija 1. Nema feedback 2. Upiti su neozbiljni 3. Kupci su neozbiljni Stoji mi par oglasa, ali nista od toga.
2018 02 15
Meni kao i na krpicama-prodaja ide pa stane,ali dosta stvari sam(uglavnom nekrpicarskih)prodala👍
2018 02 15
Zahvaljujući ovoj temi, ja sam danas instalirala letgo.... Za sada samo razgledavam.... x-)
2018 02 15
Prije dva mjeseca sam se uključila na Letgo i od tada prodala dvije stvari,ovdje mi ide puno bolje.
2018 02 16
Meni se tamo jako slabo prodaje. I vidim u zadnje vrijeme uopće ne dobijem obavijest o poruki. Ja se sjetim pogledati svaka 3-4 dana i onda vidim poruku a to je za kupca kasno. Na krpicama mi najbolje ide prodaja ali me taaako živciraju u zadnje vrijeme cijeli ovaj nered i tehnički problemi na stranici. Najrađe bi prodala cijeli ormar za 500kn i doviđenja!
2018 02 16
od krpičarskih stvari se na Letgo-u prodaju eventualno jakne, kaputi i cipele (prva reklama za letgo bila je s onim kaputima, "rozi i boje breskvice" i mislim da to ima neke veze. Postavila sam svega tri oglasa, dva ženska kaputa i jedne cipele - prodali su se u roku 2 tj - što vjerujem da se na krpicama ne bi dogodilo tako brzo... ostale krpičarske stvari se nisam ni trudila oglašavati, jer sam primijetila da ih drugi ne uspijevaju prodati..
2018 02 16
> pink_rose: > od krpičarskih stvari se na Letgo-u prodaju eventualno jakne, kaputi i cipele (prva reklama za letgo bila je s onim kaputima, "rozi i boje breskvice" i mislim da to ima neke veze. Postavila sam svega tri oglasa, dva ženska kaputa i jedne cipele - prodali su se u roku 2 tj - što vjerujem da se na krpicama ne bi dogodilo tako brzo... > ostale krpičarske stvari se nisam ni trudila oglašavati, jer sam primijetila da ih drugi ne uspijevaju prodati. Bravo za tebe i to je dobro!🙂
2018 02 16
> SilaVila: > > pink_rose: > > od krpičarskih stvari se na Letgo-u prodaju eventualno jakne, kaputi i cipele (prva reklama za letgo bila je s onim kaputima, "rozi i boje breskvice" i mislim da to ima neke veze. Postavila sam svega tri oglasa, dva ženska kaputa i jedne cipele - prodali su se u roku 2 tj - što vjerujem da se na krpicama ne bi dogodilo tako brzo... > > ostale krpičarske stvari se nisam ni trudila oglašavati, jer sam primijetila da ih drugi ne uspijevaju prodati. > Bravo za tebe i to je dobro!🙂 ..ma točno se vidi utjecaj reklama - da su napravili reklamu u kojoj majka traži (i nađe) robicu za dijete, za vrtić/skolu/nastup/neki sport, više bi se ljudi sjetilo upotrijebiti aplikaciju u tu svrhu.... osim toga, slogan im je bio nešto tipa "nađite kupca u blizini" - slažem se da je to najbolja opcija, naći se s kupcem i napraviti primopredaju, ali je prodavaču zapravo svejedno gdje je kupac - zato postoji pošta, tisak i sl.... Mislim i da bi i kupac kupio nešto što mu stvarno treba ili mu se stvarno sviđa, ako mu je cijena prihvatljiva, bez obzira na lokaciju - ali tu je već problematičan način plaćanja, da bi se takva suradnja dogovorila potrebno ju je dobro iskomunicirati - a ljudima je to problem.. Krpice su već formirana zajednica i korisnici su dobro upoznati s načinima suradnje pa im je lakše. I ovdje zna biti problema, uvijek je to tako u radu s ljudima, ali makar postoje crne liste, forumi, povratne pa se ljudi lakše snađu..
2018 02 16
Svaka cast onome ko ima zivaca s ovom aplikacijom, iako sam prodala par stvari po meni nije vrijedno zivaca. Upite koje redovno dobivam su: Ponude nerealne od 5,10 kn za stvari nove Zenska koja mi na upit za artikl pita koja je cijena a cijena pise ispod svakog artikla (da nema artikla ona mozda bi i pomislila da ne zna ili ne vidi) Ljudi koji zele nesto kupit traze broj mobitela i vise se ne jave Ljudi koji isto zele nesto kupit i izmjeris im sve itd, medutim onda shvate da si iz drugog grada i nista, iako pise ispod artikla lokacija Ljudi koji salju upite na moje artikle da ja od njih nesto kupim Pervertiti
2018 02 17
1 2