Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Kako skinuti kile...

Sa krono/hrono "dijetom" sam u 2 mjeseca skinula 8 kg, a princip hranjenja je vrlo sličan ovome kako si i sama krenula. Osim riže, poželjnija alternativa su ječam i proso. I s obzirom da isto imam problem sa doručcima, naprosto nikad nisam gladna ujutro i mrzi me da jedem, sad se ne držim pravila unošenja obroka svakih 5 sati, kako hrono nalaže, nego jedem kad sam gladna i izbjegavam rafinirane ugljikohidrate. Na sve to idealno je odraditi barem dva treninga tjedno i to bi zapravo trebao biti način života, a ne dijeta i patnja:)
2018 05 04
> Rudic22: > E pa dobro cure moje..ja imam 160 i 53 kg ja bi se rado jos 3-4 kile udebljala ali ne idee.. > Molim pomoc 😁😁😁 ti si još i dobra ,ja sam 172cm i 54kg .nikako se udebljat ne mogu ,ako se i udebljam 2kg na mjesec dana jedeći sve i svašta ,a omršavim tih 2kg u jednom dana samo ako se malo naživciram ili me nešto dotakne mislim psihički da me nešto negativno uzruja .Prošla sve preglede zdrava ko drn ,samo imam malo jaču kiselinu u želudcu pa ona navodno sve u meni prebrzo preradi .Pila vitaminske preparate na bazi teka oko 3mjeseca za bolji apetit .Nisam se udebljala ni grama ,zato sam ih prestala piti .Tek sam imala ,ali kg ne idu gore teško.
2018 05 05
Tablete za mršavljenje - acaiberry900.lv Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 17
1 2