Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Mislila sam da je Stela samo prodavala satove i nakon toga nestala...
2013 05 27
Cure ako imate profil na faceu ukucajte VADIM DUŠE...Vogue je s tim nickom dobila zahtjev za prijateljstvo, ne znam čemu još i pokušaji zastrašivanja kad je već sve pokrenuto...E, da bar hoće meni koji zahtjev poslat još kad bi to bila Ivanica...Teško mi je oko srca zbog nje isto kao što je i njoj bilo kad je trošila moje novce [:place]
2013 05 27
Eto curke moje...slobodno potražite profil Vadim Duše...na profilnoj slici je slika moja dva zlata preuzeta iz mojih fotografija a prozori kuće su upravo sa moje zgrade. Kao što vidite počeo je proces zastrašivanja....iskreno takva reakcija se i očekivala jer kako narod kaže ''Bolje napasti nego biti napadnut'' pa ovo ide po istoj shemi. Čak sam imala i kratku konverzaciju u inbox pa vam šaljem tekst (tako da bude negdje dokumentirano a druge kopije poslane su na pravo mjesto...zapravo nam Ivanica i olakšava sve ovo): Vadim Duše: Koko da, koko da, koko da, ko ko ko ko, da da da, igrat ćemo se ti i jaaa OVDJE vd STAVLJA SLIKU MOJE ZGRADE Alenka Suljic Petrc: Nema problema...samo znaj da se igras sa VATROM...Jer PROVJERENO vec montira pricu...Ko ko DAAAA ..Vadim Duše: Lijepa kučica Alenka Suljic Petrc: Kad se opismenis mozemo i pricat...kucica se pise sa mekim c Vadim Duše:čččč !!! tvrdo č ! Alenka Suljic Petrc: Kokica moja nemoj se nervirati...jesu li tebi pokrali 700kn? Ne, nisu...zato sve ove šeme slikanja, javljanja pod krinkom zaplašivanja, preuzimanja slika moje djece i objavljivanja djece bez mog pristanka pogotovo kao vlastiti profil....to ti, ljubavi moja, ide samo na štetu. Kršiš zakon turbo brzinom...Ali ako ti se moja kuĆica sviđa...zašto je ne posjetiš izunutra..ima toliko vrijednih stvari za pokrast...na kraju krajeva, to je tvoj ĐIR, zar ne? . ... . . . .
2013 05 27
Prvi put uopće otvaram forum,tj,teme,ovo kad sam pročitala,ostala sam užasnuta.Pitam se već zadnjih pola sata,dali je moguće da netko ovo može napraviti. Nemam riječ,toliko bolesno,odvratno.Kada sam već počela pisati,idem da napišem ono što znam.Naime,ako se radi o I.M. iz Dubrovnika,koja živi u Lapadu,ima prijateljice A.B i I.Ž. tada nažalost,moram reći da znam tko je dotična gospođica.Osobno ju ne poznajem,ali znam koja je i izbjegavam je u širokom luku,jer to je toliko neodgojeno,nekulturno,da sa takvima ne želim biti čak ni na "Bog". A vama žene,cure,želim da što prije pokrenete sve da joj se stane na kraj.
2013 05 27
Pa ova je prava kokoš...ipak najava neće biti internetske prevare nego skriveni kokošinjac u Dubrovniku.Ovo je mala sa dečkom osmislila u nadi da će se tako oslobodit ali sad je gotovo...izlaza joj više nema...
2013 05 27
E da...ovo je samo dokaz da smo curke praćene...netko više netko manje [:kesi] ....eto sada sam provjerila da je profil uklonjen ali porukice su spremljene znači preostaje samo reći: HVALA IVANICE ZLATO NA HRPI DOKAZA....Hvala svima na podršci i pošaljite mi već sve te uplatnice da nas ima što više...a i ovi iz Provjerenog traže što više toga...Pusss iz zgrade u Rijeci koja je pod prismotrom BIG SISTER IVANA [:boji] [:boji] [:boji]
2013 05 27
Da,sve se pažljivo prati...i curica je na fb izbrisala profil ali vjerojatno ima drugi.Nije to ni bitno,može se jedino izvući da pobjegne iz zemlje...ostalo nije važno,imamo sve što je potrebno [:znoji] .
2013 05 27
Užasnuta sam! [:sokiran]
2013 05 27
Dajte molim vas cijelu pricu u Provjereno i u novinee,zasluzila jeeeee!!!!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 05 27
sretno. [:smijesi]
2013 05 28
Sad sam vidla taj profil,pa ja bi je nabila da krade slike moje male kcerke [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] zube bi joj prosula po Dubrovniku
2013 05 28
Da, jako bezobrazno...ali nikog nije uspjela uplašit,samo gomila dokaze...
2013 05 28
boze dragi...
2013 05 28
Eto i danas ujutro u 2:28 stiže poziv sa PRIVATNOG BROJA....taman sam hranila sina i valjda trebala voditi noćne razgovore. Neznam da li se vi javljate na skrivene brojeve?....Valjda i tu vrijedi ona da tko je lopov ostaje lopov pa zbog svijesnosti da je kradljivac mora sebe prikrit. Tko li se pošten, nevin, dobronamjeran i čistog obraza treba skrivati?Valjda je to jedini način na koji kradljivci i prevaranti djeluju-da ih nitko ne vidi, prikrivajući istinu, pokušavajući prestrašiti druge....Baš me zanima što bih čula da sam se javila na telefon -bit će onaj isti glas iz filma Vrisak.... [:hihot] Koliko mašte...još barem da su slike moje zgrade novije možda bih i rekla [:boji] OOOOOOO STRAH ME! ali ne bih ni tada jer onda nije bilo kamera a sada ih ima...Hvala Gradskoj Upravi grada Rijeke što ulaže u centar grada i zaštitu svojih stanovnika. BTW, još čekam curke vaše uplatnice....
2013 05 28
Eto i danas ujutro u 2:28 stiže poziv sa PRIVATNOG BROJA....taman sam hranila sina i valjda trebala voditi noćne razgovore. Neznam da li se vi javljate na skrivene brojeve?....Valjda i tu vrijedi ona da tko je lopov ostaje lopov pa zbog svijesnosti da je kradljivac mora sebe prikrit. Tko li se pošten, nevin, dobronamjeran i čistog obraza treba skrivati?Valjda je to jedini način na koji kradljivci i prevaranti djeluju-da ih nitko ne vidi, prikrivajući istinu, pokušavajući prestrašiti druge....Baš me zanima što bih čula da sam se javila na telefon -bit će onaj isti glas iz filma Vrisak.... [:hihot] Koliko mašte...još barem da su slike moje zgrade novije možda bih i rekla [:boji] OOOOOOO STRAH ME! ali ne bih ni tada jer onda nije bilo kamera a sada ih ima...Hvala Gradskoj Upravi grada Rijeke što ulaže u centar grada i zaštitu svojih stanovnika. BTW, još čekam curke vaše uplatnice....
2013 05 28
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 39