Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

MOD svaka ti čast!!! [:poljubac]
2013 05 14
Svaka cast , sve sta ce dobit su zaluzile!
2013 05 14
Ovo je stvarno žalosno. Velika većina nas cura tu prodaje kako bi lakše platile režije sljedeći mjesec, možda priuštila djetetu koji slatkiš više. Vremena su teška svima, kako nema srama? Sve će joj to jednom doći na naplatu..
2013 05 14
svaka cast cure!drzim fige i javite kako je proslo! :))
2013 05 14
Bože dragi, treba im jednom stat na kraj... više se nezna ko ima pravi ko lažni profil, koliko prevara [:tuzan] jadne one cure koje su tek došle na krpice, ja osobno san skeptična prema osobama bez povratnih ko će znat dali je lažni dali pravi profil, iako sam do nedavno i ja bila nova još uvijek pušem i na hladno :) i MOD stvarno svaka ti čast [:smijesi]
2013 05 14
ja sam na krpicama od nedavno. ovi horori o tim curama..užas! do sada nisam imala lošeg iskustva,ali sada me već hvata panika,pri pomisli da nešto naručim. da im barem netko stane na kraj [:frustriran]
2013 05 14
MOD svaka cast [:poljubac] [:zaljubljen]
2013 05 14
svaka cast [:smijesi] samo napred!!!+ za temu...
2013 05 14
MOD [:poljubac] Palac gore,ti znaš da imaš moju podršku u svemu iako sam među sretnicama koje dotična ipak nije prevarila. Onima koje su osobno uključene u konkretan slučaj...Ne bojte se i ne odustajte,ovo je rijetka šansa da istjerate pravdu,nažalost puno je onih koje zbog malog iznosa neće nikada uspjeti vratiti svoje novce. No,nek ovo bude motiv i ostalima,i nek se međusobna komunikacija na krpicama digne na višu razinu,nek na forumu umjesto kokošinjca i međusobnog prepucavanja viđamo ovakve poteze.
2013 05 14
Hvala vam puno curke! I Sovuljagica ,sad si me nasmijala [:zaljubljen] Uglavnom,najvaznije je da se uvijek drzite skupa..I da slijedite intuiciju...I ne preporucam uplatu nikakvih vecih iznosa osobama koje nemaju ocjene od povjerljivih cura sa vise od 20,30,40..komentara Ako netko ima 5 komentara od 5 razlicitih osoba sa 2 ili opce bez komentara-izbjegavajte to ubuduce u sirokom luku..jer upravo to je ovdje bio slucaj.
2013 05 14
Joj Stela, tj.Ivana, ne bi ti sad bila u koži da znam da mi se ovako nesto sprema, a ti sigurno to sve citas sa svojih laznih profila, naravno. Mislim da ti je negdje knedla u grlu i da goriiii,goriiii pod petama, uf, [:boji] Nadam se da ces odrobijati barem 1 dan ako ne ove 2 god., a prije toga se nadam da ce ova, nazovimo to tako akcija od MOD uspjesno proci i da ces nagrabusiti ko jež... Jel se tresu gaćice, a Ivana?? [:smije] [:smije] Go Mother, go Mother.... Mother za preCjednicu [:poljubac]
2013 05 14
Bravo, svaka čast! Držim fige da sve to uspije, samo vi prevarene budite sada složne, nemojte dopustiti da prođe nekažnjeno! :))
2013 05 14
ajmeee, pa to je strašnooo... [:ljut] MOTHEROFDRAGONS s v a k a t i č a s t !
2013 05 14
I da naglasimo: MOLIMO administratoricu da NEOBRISE ovu temu! Fffffala [:zaljubljen]
2013 05 14
a kako je uspjela prevarit nekog za 700 kn?? šta su cure kupovale od nje a ova im nije poslala robu ili???? [:vrti]
2013 05 14
1 2 3 4 5 6 ... 39