Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

mislim da bi se i mojekrpice trebalo udruziti u tuzbu protiv prevaranata, ovako im prešutno davaju odobrenje.... i jednostavno je eliminirati fakeove, ne treba im oib, jer ionako mogu dati lažni, ali se preko IP adrese može sve saznati Ivana bi trebala znati da se tako moze doci i do nje, i to ne samo policija ili admini na portalu, vec i svaka malo bolje educirana osoba, pitaj tatu ako mi ne vjerujes [:hihot]
2013 05 15
Samo da vam velim da mi se cure ne prestaju javljati...kao da nema kraja!!??? Užas....
2013 05 15
Ma to sam ja nabacila šalu za socijalni slucaj [:smije] stvarno ne znam sto je to sve curi trebalo, ali neka joj... U boj, u boj za krpicarke svoje [:smijesi]
2013 05 15
Uf, da sam bliže sigurno bi joj organizirala kućni posjet muža i njegova dva oveca frenda koza najobičnija.. [:ljut]
2013 05 15
Znam da ste ljuti ,ali bez vrijedanja I epiteta...ona je na toj razini i za to ce je se takoder teretiti. A kad smo kod posjete,nema smisla...iako su jendo 3-4 prevarene cure iz DU..to je ipak posao policije I treba to prepustiti njima..za to su placeni.
2013 05 15
ma da znam u pravu sii [:jezik]
2013 05 15
Nemojte se opce nista sekirati [:poljubac] U pocetku je meni bio tlak na 300...prvo radi komunikacie njezine I izrazavanja...onda radi svih cura koje je prevarila. kad sam saznala....sada sam skroz mirna u dusi I srcu jer se sve saznalo...I samo se toplo nadam da ce se potroseno vrijeme I trud isplatiti..I da ce joj sve doci na naplatu
2013 05 15
MOD, svaka ti čast na angažiranosti! :clap:
2013 05 15
pa di su ti artikli, povratne i to?:)
2013 05 15
Što govoriš? Netko je svima vama ušao u profile i izvarao tolike cure ovdje, jel?
2013 05 15
Čekaj nisi odgovorila KreativnoSelo ti tvriš da ti je stari profil hakiran i da netko drugi je preko njega pisao???
2013 05 15
Cure su pročitale sve ovo i valjda se uplašile tako da možda kreću razno razni izgovori.. Pa vidjele smo kako IvanaMatkovic razgovara sa onom curom od koje "kupila" badić. Pametnom dosta.
2013 05 15
p.s. znaš deaa ne možemo mi blokirati, može blokirati samo adminka, a ona blokira samo prevarante ili duple profile, izaberi si jedno od tog pa se svrstaj [:smije] sad što vas je frfa guze vaš problem, prije ste trebale misliti , nije ovo njuškalo i emisija provjereno [:hihot]
2013 05 15
Dea, sad si napravila profil? Mmmmm I don't think so [:smije] Ne znam zasto bi te 5 osoba pratilo na tek napravljenom praznom profilu, hm, za zamislit se... Gori, a, i treba da vam gori [:frustriran]
2013 05 15
I opis da se rjesavas viska stvari? I sad je profil napravljen, jel? Cudim se tako neprofesionalnom laganju, ne ide ti bas obrana, a? A kradja te bome ide, sve se culo [:smijesi]
2013 05 15
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 39