Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

> sonata1209: > Aha,mislite da pitam kako doći do nje ove ljude koji su sa njom sretno i uspješno poslovali.Da,ideja je dobra ali znate li da davanje podataka osobnih trećoj osobi i nije baš radnja jer su ove žene i djevojke i same u čudu i čekaju da se nešto raspetlja.Kako će se raspetljati kad dotična ne može na krpice se prijaviti?I sad imamo situaciju.Negativne padaju u vodu jer po meni kolko sam čitala profil dvije su zapravo nepostojeće a da je preprodavač što li je to?Po meni slijedeće,kupim predmet od osobe a,prodam ga osobi b,nije joj dobar ona ga proda osobi c,osoba c nakon godinu dana nošenja prodaje predmet.I to su zapravo krpice koliko ja vidim u ova dva dana i preko prijateljice čujem zadnju godinu dana,.I recite molim gdje tu piše kako se dođe do admina da osobno dobijem odgovor jer ako se meni nešto tako dogodi da mogu odmah reagirati.Bez upozorenja nekome BLOKIRATI PROFIL i nije baš neki zakon i poslovnost! Stavite link profila. Pretpostavljam da je vaš kad ste toliko zapeli. 😅😴
2016 11 26
> sonata1209: > Aha,mislite da pitam kako doći do nje ove ljude koji su sa njom sretno i uspješno poslovali.Da,ideja je dobra ali znate li da davanje podataka osobnih trećoj osobi i nije baš radnja jer su ove žene i djevojke i same u čudu i čekaju da se nešto raspetlja.Kako će se raspetljati kad dotična ne može na krpice se prijaviti?I sad imamo situaciju.Negativne padaju u vodu jer po meni kolko sam čitala profil dvije su zapravo nepostojeće a da je preprodavač što li je to?Po meni slijedeće,kupim predmet od osobe a,prodam ga osobi b,nije joj dobar ona ga proda osobi c,osoba c nakon godinu dana nošenja prodaje predmet.I to su zapravo krpice koliko ja vidim u ova dva dana i preko prijateljice čujem zadnju godinu dana,.I recite molim gdje tu piše kako se dođe do admina da osobno dobijem odgovor jer ako se meni nešto tako dogodi da mogu odmah reagirati.Bez upozorenja nekome BLOKIRATI PROFIL i nije baš neki zakon i poslovnost! htjela sam reći s obzirom da spominjete te koje su ju navodno prijavie njih i pitajte
2016 11 26
pa ta žena ima "zlatarnu" na krpicama. to nije dozvoljeno. :') :')
2016 11 26
> sonata1209: > Mene zanima zašto je Heidi Milčić blokirana?Naime želim od nje kupiti stvari,ljudi sa kojima sam komunicirala a bili su njezini kupci svi su zadovoljni.Kako da dođem do nje,zašto je blokirana,rečeno mi je da je prijavljivana sa strane neke Coupet777,FiatCoupet i dakle osobe koja posjeduje više profila sa svojim društvom???Što bi trebalo značiti da je preprodavač,da li ovdje kupuju se samo stvari netom donesene iz dučana?Da li je u redu da se blokira osoba prije nego je upitana ili kontaktirana i da se utvrde činjenice ili se prekine komunikacija te blokirane i više nikud stvar ne ide.Znači osuda na temelju rekla kazala?Želim stići do nje,čuti istinu,tražim da je se odblokira,da ona postavi svoje razgovore i da ima pravo nakon više dvije godine što je tu reći NEKU SVOJU ISTINU.Molim admina da hitno reagira,hvala pa mislim da ste vi heidi milčić,jer ja vas isto pokušavala naći na sto načina preko svakoga,onda dobila vaš fb i kad gle vidi čuda isti pas na slikama fb heidimilčić i sonate1209,pitajte admina zašto ste ili neko blokirani,zašto optužujete neke korisnice ako nisu imale kontakt s njom?
2016 11 27
Jeste Vi htjeli nešto kupiti ili tražite psa?Razumijete prozirnost Vašeg navodnog interesa?!
2016 11 27
> Blliss: > > sonata1209: > > Aha,mislite da pitam kako doći do nje ove ljude koji su sa njom sretno i uspješno poslovali.Da,ideja je dobra ali znate li da davanje podataka osobnih trećoj osobi i nije baš radnja jer su ove žene i djevojke i same u čudu i čekaju da se nešto raspetlja.Kako će se raspetljati kad dotična ne može na krpice se prijaviti?I sad imamo situaciju.Negativne padaju u vodu jer po meni kolko sam čitala profil dvije su zapravo nepostojeće a da je preprodavač što li je to?Po meni slijedeće,kupim predmet od osobe a,prodam ga osobi b,nije joj dobar ona ga proda osobi c,osoba c nakon godinu dana nošenja prodaje predmet.I to su zapravo krpice koliko ja vidim u ova dva dana i preko prijateljice čujem zadnju godinu dana,.I recite molim gdje tu piše kako se dođe do admina da osobno dobijem odgovor jer ako se meni nešto tako dogodi da mogu odmah reagirati.Bez upozorenja nekome BLOKIRATI PROFIL i nije baš neki zakon i poslovnost! > Stavite link profila. Pretpostavljam da je vaš kad ste toliko zapeli. 😅😴
2016 11 27
Nova sam na krpicama. Koji su tocni grijesi prevarantica? Hvala i podrska prevarenima! :'(
2016 11 27
> Anic1102: > Nova sam na krpicama. Koji su tocni grijesi prevarantica? Hvala i podrska prevarenima! :'( To šta varaju ljude? Ne znam?
2016 11 27
Slala sam u zagreb javila mi se cura iz rijeke i nju je prevarila za 800 kn odnosno nike patike
2016 11 30
Prodavačica pod imenom minimini12 dala pogrešne mjere,roba ne odgovara,nakon zatraženo povrata novca i vraćanje robe ne javlja se.Jednom je već blokirana,otvorila novu stranicu.
2016 12 07
Nisam toliko nova na krpicama ali čini mi se da sve te prevarantice imaju naviku pikirati najskuplje stvari i onda napraviti kaos.Meni se dogodilo jednom da sam dobila neke žnj materijal hlače koje su toliko nošene i šivane bile da to nije normalno,čim sam ušla u njih doslovce su pukle jer su jednoslojne slabog materijala (čini mi se jako jeftino šivane po mjeri)-.- @Internet jeli ona stvarno slagala mjere ili jednostavno ne pašu,što se isto zna dogoditi,jbg,kroj je kroj :/ (i ja stavljam mjere pa ne pašu katkad ljudima,ali zato se treba provjeriti prije kupnje jer novac je novac i rijetko tko će napraviti povrat jer je tu opet komplikacija šalji amo tamo.) Koja je uopće svrha tih prevaranata,pa prodajemo stvari tu jer nam više ne trebaju ili ne stanu,a neki bi sjedili na dvije stolice pa dobili novce a zadrzali artikl da bih ga mogli ponovno prodavati,cure ,čuvajte se duplikata,ova stranica ih je puna :/ Apelirala bih ovdje na admine,moderatore i dizajnere da ubace sigurnosne mjere tipa ekstenzivnije reportanje,nekakvo posredništvo što se tiče kartica ako već nema. trenutačno je nažalost plaćanje pouzećem najsigurnija opcija kod takvih transfera :(
2016 12 19
Gustala sam na krpicama,ali odkad sam prevarena ne usudujem se kupovat,razmisljam o gasenju profila.
2016 12 31
1 2 ... 37 38 39