Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Mirjana Andric iz Vinkovaca (tocnije Ivankovo) preprodaje odjecu sivanu po mjeri u butiku Lucido N.Sad.Ona uzme proviziju a butik siva "po mjeri", ali smanje par centimetara, nisu provjereni ni pouzdani, ili sparaju! Osim mjera ni materijal nije onakav kakav je na slici! Meni je novac vratila zahvaljujuci frci na forumu, pa je ispalo ok, no nikom ne preporucujem suradnju, samo cete bezveze kidat zivce i potrazivati svoj novac, a imati krpu u koju ne stanete! I kad pristane na povrat novca nabija griznju savjest sto vracate i ocekuje prvo vase slanje pa povrat novca poslije pod raznim izgovorima!
2015 12 12
Dno dna.. Treba se moći pogledati u ogledalo nakon toga i vidjeti kakva si osoba. Ja sam relativno nova i toga me najviše strah, kako nisam ni prodala puno stvari vjerujem da je jedan od razloga što sam jel, nova, i ljudi se uopće boje možda stupiti u kontakt pa poslovati.. I baš zbog ovakvih što varaju naravno da su i skeptični. Evo baš sutra šaljem dvije pošiljke curkama, nadam se pozitivnom feed backu :)
2015 12 21
Jel možemo išta napraviti u bansci u roku 24 sata ako vidimo da smo prevareni???
2016 10 14
> Dandala: > Jel možemo išta napraviti u bansci u roku 24 sata ako vidimo da smo prevareni??? Stornirati uplatu
2016 10 14
> MotherOfDragons: > Hvala vam puno curke! I Sovuljagica ,sad si me nasmijala [:zaljubljen] > Uglavnom,najvaznije je da se uvijek drzite skupa..I da slijedite intuiciju...I ne preporucam uplatu nikakvih vecih iznosa osobama koje nemaju ocjene od povjerljivih cura sa vise od 20,30,40..komentara > Ako netko ima 5 komentara od 5 razlicitih osoba sa 2 ili opce bez komentara-izbjegavajte to ubuduce u sirokom luku..jer upravo to je ovdje bio slucaj. ja sam se danas prijavila, fora mi je kupovat na krpicama, a ništa ne prodajem. Jučer sam kupila sandale od jedne cure, našle smo se i sve je bilo ok. Danas sam našla i par torbi. Sorry ali ne kužim kaj se događa. A po tvojem komentaru, ja nemam niti ocijene profila, niti komentare i kak da sad kupujem? Fakat nemam zlih namjera!!
2016 10 14
bok cure! cura mi je poslala robu koja nije ni nalik na slici.da ne pricam da je smrduckala itd...strasno...ja sam debil mjenjala kaput u vrijednosti od vise od 500 eura za 3takve stvari.zanima me i za inace ako mi se desi...gdje mogu i kome prijaviti takve...cura ima 2negativne i 8 pozitivnih-gdje mi je pamet bila....ufff
2016 10 19
> KRPIFETISH: > bok cure! cura mi je poslala robu koja nije ni nalik na slici.da ne pricam da je smrduckala itd...strasno...ja sam debil mjenjala kaput u vrijednosti od vise od 500 eura za 3takve stvari.zanima me i za inace ako mi se desi...gdje mogu i kome prijaviti takve...cura ima 2negativne i 8 pozitivnih-gdje mi je pamet bila....ufff Otvorite temu.ovo je starija tema pa ju ne prate svi.
2016 10 19
Strasno....kakve su to osobe????aaaajmoooo stati na kraj lopovima!!!!
2016 10 22
Ja se sa zenom mjenjala proizvod za proizvod i kao poslat cemo tiskom sutra, ja poslala a ona meni poslala sliku s paketomata kao da je poslala i ona, nakon 7 dana paketa nigdje, a mojpaket njoj preuzet. Ovi iz tiska mi danas javili da paket uopce nije ni poslan. Uzas popu.... sam 500 kn vrijednosti Anita Miletic se prijavila da se zove. Ne daj boze nikom vise ovakvih bezobrazluka, ja sam isto nova i nisam na vrijeme procitala sve vase komentare. :(
2016 10 26
Cura pod imenom BOKOMAj me prevarila za 470 kn uplatila je toboze netom poslala sam paket busom medutim proslo je vec 4 dana novaca na racunu nema.
2016 11 12
> Melita2302: > Cura pod imenom BOKOMAj me prevarila za 470 kn uplatila je toboze netom poslala sam paket busom medutim proslo je vec 4 dana novaca na racunu nema. Ah da jos je navela kod uplate da se zove Ema Sabljaj
2016 11 12
E cure moje i mene su pojedine izvarale al odsad kad kupujem ili mjenjam a netko nema povratnih onda zahtjevam da taj salje prvi ili ako je u Zg primopredaja ...cini mi se da je to najbolja zastita . A i kad su uplate u drugi grad u pitanju- uplati onoliko koliko mozes riskirati da zaboravis. A jos mi je manje jasno kako netko moze uplatiti po 700 tinjak kn nekome bez povratnih ili sa 4,5 njih.....u danasnje vrijeme kad je toliko prevara na sve strane .
2016 11 25
Mene zanima zašto je Heidi Milčić blokirana?Naime želim od nje kupiti stvari,ljudi sa kojima sam komunicirala a bili su njezini kupci svi su zadovoljni.Kako da dođem do nje,zašto je blokirana,rečeno mi je da je prijavljivana sa strane neke Coupet777,FiatCoupet i dakle osobe koja posjeduje više profila sa svojim društvom???Što bi trebalo značiti da je preprodavač,da li ovdje kupuju se samo stvari netom donesene iz dučana?Da li je u redu da se blokira osoba prije nego je upitana ili kontaktirana i da se utvrde činjenice ili se prekine komunikacija te blokirane i više nikud stvar ne ide.Znači osuda na temelju rekla kazala?Želim stići do nje,čuti istinu,tražim da je se odblokira,da ona postavi svoje razgovore i da ima pravo nakon više dvije godine što je tu reći NEKU SVOJU ISTINU.Molim admina da hitno reagira,hvala
2016 11 26
> sonata1209: > Mene zanima zašto je Heidi Milčić blokirana?Naime želim od nje kupiti stvari,ljudi sa kojima sam komunicirala a bili su njezini kupci svi su zadovoljni.Kako da dođem do nje,zašto je blokirana,rečeno mi je da je prijavljivana sa strane neke Coupet777,FiatCoupet i dakle osobe koja posjeduje više profila sa svojim društvom???Što bi trebalo značiti da je preprodavač,da li ovdje kupuju se samo stvari netom donesene iz dučana?Da li je u redu da se blokira osoba prije nego je upitana ili kontaktirana i da se utvrde činjenice ili se prekine komunikacija te blokirane i više nikud stvar ne ide.Znači osuda na temelju rekla kazala?Želim stići do nje,čuti istinu,tražim da je se odblokira,da ona postavi svoje razgovore i da ima pravo nakon više dvije godine što je tu reći NEKU SVOJU ISTINU.Molim admina da hitno reagira,hvala Pa pitajte onoga tko vam je to rekao.
2016 11 26
Aha,mislite da pitam kako doći do nje ove ljude koji su sa njom sretno i uspješno poslovali.Da,ideja je dobra ali znate li da davanje podataka osobnih trećoj osobi i nije baš radnja jer su ove žene i djevojke i same u čudu i čekaju da se nešto raspetlja.Kako će se raspetljati kad dotična ne može na krpice se prijaviti?I sad imamo situaciju.Negativne padaju u vodu jer po meni kolko sam čitala profil dvije su zapravo nepostojeće a da je preprodavač što li je to?Po meni slijedeće,kupim predmet od osobe a,prodam ga osobi b,nije joj dobar ona ga proda osobi c,osoba c nakon godinu dana nošenja prodaje predmet.I to su zapravo krpice koliko ja vidim u ova dva dana i preko prijateljice čujem zadnju godinu dana,.I recite molim gdje tu piše kako se dođe do admina da osobno dobijem odgovor jer ako se meni nešto tako dogodi da mogu odmah reagirati.Bez upozorenja nekome BLOKIRATI PROFIL i nije baš neki zakon i poslovnost!
2016 11 26
1 2 ... 36 37 38 39