Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Jel ima tko podatke od cure koja je imala profil-horvatovi- Nakon uplate vidjela sam da je bila na krpicama i samo joj je profil nestao. Neću ja propast, samo mi je žao što sam kapicu obećala kćeri za peticu.i zaradila ju je ! Sad nakraju ništa :(
2015 02 23
Uplatila sam 11.2. 60 kuna na ime Ivana Matković-Velika Gorica.Nisam prije čitala temu.Znači cura je žešća prevarantica.Zaboravila sam pod kojim nickom je bila,poruke sam greškom pobrisala,u mailovima ih nemam sačuvane.Operira očito sa novog profila,zato pazite cure.
2015 02 23
Hvala cipelitza na razumijevanju! Pozdrav Ivana [:smijesi]
2015 02 25
Za svaki slučaj, prilažem i sliku pošiljke [:smijesi] [slika:de30cb3f-396a-4c8b-9b7c-f47171da4b19]
2015 02 27
oh, erikaernest, nisam znala da i "operiras s novog profila" [:smije] [:place] [:smije] dakle osim sto joj je predmet urucen, ostavila ti je i pozitivnu povratnu kao prodavacu , da bi nakon metar dana izronila s ovim optuzbama? da nije smijesna bila bi tragicna. jos jedan dokaz zasto je dobro stvari slati preporuceno. nego, voljela bih znati, buduci da toj korisnici ovo nije ni prvi ni azdnji puta da uvaljuje bofl robu u zamjenama (kad smo kod urednih i odgovornih prodavaca nazvanih "zescim prevarantima", kako bi doticna onda nazvala sebe na konto, recimo, onog remena koji na kraju nije bio ni blizu opisa kojim ga je predstavljala), da optuzuje i vrijedja bez razloga/povoda/dokaza, postoje li neke trajnije sankcije? klevetanje je kaznjivo djelo. ili [:sokiran]
2015 03 03
Nazalost, moram reci da sam prevarena od doticne M.B. izbrisala je profil, poslala laznu uplatnicu, uzele marame u vrijendosti 215 kuna, i 2 tjedna odugovlacila isplatu. Na kraju nestala. Imate li kakav savjet kome je prijaviti? (imam poruke spremljene, iz kojih se vidi, samo neznam tko je admin da mu se obratim). Hvala unaprijed [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 03 11
Hvala Vam puno.
2015 03 11
Nije to nista. Jedan tip je meni slao poruke stalno opsesivne da mu posaljem gacice i carape sve noseno a da ce on to platiti. Izbrisala sam profil zbog bolesnika.
2015 03 12
EVO MENE PREVARILA cura, žena šta je već, prodaje AIRMAX, prvo na profilu llaland a oonda profil kika, evo copypejstat ću profile, tražila da uplatim 50 kuna unaprijed i nikad se više nije javila......................
2015 03 12
dali je koja prevarena od nevena 1105996 tako nekako ugasil je profil odma,imam samo njene podatke ali uzalud to promjenila je ocito i broj moba,..ccc [:ljut]
2015 03 16
pozdrav kupila bi salonke od jedne korisnice nema niti jednu povratnu još a kako vidim sada čitajući ovdje ima svašta pa evo dali je nekome poznat profil pod imenom Abarac,možda je cura nova poštena a možda je jedna od ovih prevarantica s novim profilom pa me strah odlučit se na kupnju,hvala vam unaprijed:)
2015 03 17
ivy555 ne znam zašto takve radikalne mjere, ovdje je na tisuće zadovoljnih korisnika, svugdje ima prijevare ali ja sam ovdje imala iskustva samo s dobrim i poštenim djevojkama i mislim da su u velikoj većeni naspram tih nekoliko prevarantica..
2015 03 17
Nova sam ovdje, i rado bih i kupovala i prodavala pomalo, pogledala sam što se piše i što neke korisnice doživljavaju, ne znam jel bi pomoglo da se šalje pouzećem? To je nekako najsigurniji način od svih
2015 04 17
MirtaB ili Ana Markan,novce uplatila sve se fino dogovorilo,a posiljke nigdje...cure pazite...
2015 04 22
pozna li netko curu ovde se zove paulakreta uplatila mi je im 15 dana a nemam adresu za slanje :(
2015 04 26
1 2 ... 34 35 36 37 38 39