Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

cipelitza ,da to joj je best frendica...Skupljala sma sve samo za Ivanu M..ali mogu vidjeti sto se moze I s Deom(ona je isto Ivana)..Na kraju ce best frendice jedna drugu otkucavati sam da sebe spase...
2013 05 14
MOD, svaka čast! ;)
2013 05 14
na koji način je prevarila cure? mene je jedna cura sada preveslala, nadam se da ću istjerati na svoje ipak [:frustriran] svaka čast [:smijesi]
2013 05 14
Kako je prevarila?"prodala " je curama original markirane satove(guess,ecko,itd..) I Idolores je rekla da je uplatila novac za Dior badic..uplate nije bilo,naravno...pa je rekla da ke kasnije iz banke povukla uplatu..!!?? te joj se prijetila-poruke sam kopirala u prijasnjoj temi-link je u mom prvom postu.govorila kako joj nitko nista ne moze jer joj je "tata nacelnik policij,na malo višoj nozi"...e pa da vidimo I taj dio!!
2013 05 14
evo jos par poruka kako se izrazavala sa IvanaMatkovic profila: samo se možeš braniti policijom i što onda, ti mi nešto napraviš, nađeš me preko gpsa? smije ja imam vezu u policiji nemaš pojma kakvu...kad ovo ocu pokažem što si mi napisala tek ćemo onda vidjeti koga ćeš ti sresti i kome ćeš ti prijetiti .... lijepo sam ti rekla da budeš pristojna, meni stvarno nije jasno što praviš halabuku oko tog kostima brate mili
2013 05 14
IvanaMatkovic tata mi radi u policji, načelnik, malo je na većoj nozi...možeš ti biti iskusna starija koliko god želiš i ovdje me vrijeđati, po tome se vidi da imaš neki problem sa sobom i da si gladna novaca...isfrustrirana mlada dama ili tete što si već...danas se ubija po ulici, pa se dobije 5 godina, nažalost ovim svim grubim riječima samo si sebi učinila gore i izgubila lijepi kostim koji si mogla prodati i zaraditi to jada smije ...nikakav autogol mila, nek ti ovaj psić polize manduru možda ti bude bolje smijesi IvanaMatkovic Bravo pametna glavice, Boga se nebojim...ae izmoli krunicu da ti se vrati dior...tatica sve čita pored mene i glasno se smije reko je da će vam poslati 100eurica, ako fali...
2013 05 14
IvanaMatkovic , prije 2 dana, 00:39 Pošaljite mužu pusu, ako želi da ja i on odemo na piće, pa da mu dam kostim poljubac evo pusice za mužića...zdrave je pameti i pošten čovjek, nesumnjam, samo nek se što prije makne od tete rospije, ako je pametan kako ga navodite...
2013 05 14
Ahahaha, zanimljivo, bit' ce da joj tata ima drugacije prezime jer ni jedan Matkovic nije nacelnik dubrovacke policijske postaje. [:smije] [:smije] Ja se samo Ivana nadam da ti sada ovo gledas i places i pitas se sta ti je ta pohlepa trebala [:hihot] [:smije]
2013 05 14
jel se ta guska na kraju odlucila ko joj radi na murji, mater il otac? i jel veze poteze za drugare il samo za sebe i mater..i da, jel joj ono stvarno i mater tu ordinirala s negativkama? ja ne zelim vjerovati da glupost nije preskocila generaciju, toliko nade imam [:smije]
2013 05 14
Hvala to MOD na svemu i svim poštenim curama na podršci [:kesi]
2013 05 14
Mama da joj je djelila na krpicama negativne?? E pa ako je istina, nista cudno kakvog je tvrdog obraza, kakva mater, takva kci, ne kaze se to bzvz [:smije] mozda su socijalni slucaj pa su dosle na ideju da nas "bogate" krpicarke pokradu.... A jooooooj, ako je to tako mislim da su cure suradjivale sa psihijatrijskim slucajem, jadno, zalosno i Bogu za plakanje! [:znoji]
2013 05 14
Jao jaaao pa ovo je stvarno leglo frendica koje su fiju fiju... [:frustriran]
2013 05 15
Ajme ništa odvratnije nisam pročitala, ne razumim kako se neko može tako ponasat, izrazavat i mislit da ne može odgovarati za to [:vrti] Po svemu sudeći neka nadobudna balavica i to ne baš jako pametna. MOD hvala u ime svih nas na trudu [:poljubac]
2013 05 15
skidam kapu ! svaka čast ! konačno da su i prevarene krpičarke organizirale protunapad!!!! [:smijesi] ovo bi stvarno trebao biti primjer svima prevarenima da se udruže i krenu nešto poduzimati oko tih cura koje tako besramno varaju i kradu veeeeeliki plus za temu!!! [:smijesi]
2013 05 15
sretno !!! [:smijesi]
2013 05 15
1 2 3 4 5 6 7 ... 39