Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Isto je u Dubrovnik putovala,ali lagala da je s raba
2013 05 25
evo cure i ja sam prevarena! podržavam vas u svim pogledima! imam uplatnicu kojom sam curi uplatila za sat! treba slat? šta treba raditi javite,tu sam!
2013 05 26
ako je, divno! Cak bih voljela da je
2013 05 26
ako je, divno! Cak bih voljela da je
2013 05 26
Sve prevarene cure od strane Stela1989 molim da mi posalju scan uplatnica na slijedecu mail adresu:[email protected] vas da do sredine tjedna to ucinite jer su nam ti dokazi neophodno potrebni.Btw,uspjeli smo otkriti krug ljudi u kojem se doticna Ivana Matkovic krece a i decko s kojim je poznat jepo kradama i prevarama....krug se polako zatvara....Hvala svim curama i deckima iz Dubrovnika i okolice koji se brinu da nam dostave informacije i koji vjesto pripremaju teren da Ivanica uskoro ode malo u izolaciju.Hvala MUP-u Dubrovacko-neretvanske zupanije i djelatnicima,narocito teti Mirjani,koja nam pomaze da sve ide zakonski kako valja.Cure drz te se!
2013 05 26
CURE TATA OD IVANE NIJE MURJAK,VEC VOZAC GRADSKOG BUSA,MAJKA JOJ RADI U POLICIJI NA KOMPJUTERU,A OCUH U PATROLI U PROMETNOJ POLICIJI :)))
2013 05 26
Btw trebalo bi ispitat I sto I tko je sabrinijus, ona je jedina ostavila pozitivan komentar....
2013 05 26
Evo kako se covijek nakon izgubljenog vremena i zivaca jos osjeca posrano...jebena zahvalnost,svaka cast ,AnaSmiljanic , prije 56 minuta ne znam zasto si se onda toliko uopce dala u to i nabrijala da treba uvest red i pravdu,da ne zna na koga se namjerila la la.. da nije nas bilo ne bi joj ni dosao nazad badic, ocito se onda zasrala kad je vidjela koliko nas je, no dobro nebitno uopce..ajde ćao MotherOfDragons , prije 1 sekundu cek,sve sam napravila,sve otkrila..izgubila 3 dana...sta bi jos trebala..umjesto vas ici na policiju??PA ako vam je stalo do novca,to cete napraviti same.Da se zasrala za badic/je...ali ne nuzno radi vas nego radi jer je ines dolores kaznena pravnica...i znala je da ako joj vrati da nece ona morati nista poduzimati nego samo vi..Tocnije da nece imati povoda nista poduzimtati...A dalje se snalazite same..najlakse bi bilo doc na gotovo..ha?bokic
2013 05 26
Mod nema potrebe za nerviranjem I prenosenjem poruka, jednostavno ignoriraj, kome se ne svida ne mora sudjelovat. Vjerujem kako usprkos cinjenici da je Ovo vratilo badic dolores da I dalje mozemo racunati na njen savjet ;)
2013 05 26
Uzasno me nerviraju ovakve stvari od osoba koje nisu napravile apsolutno NISTA!!!cak niti za sebe...
2013 05 26
I da,neke cure nemaju uplatnice kao dokaze...jer neke rade sezonski na moru,normalno je da je nisu nosile sa sobom..Makar to i nije toliko bitno...bitno je da jedna od vas podnese priajvu s podacima od cura i onda ce policija sjest na njen racun i sama vidjeti tko je uplatio,kada i koliko...I dal se ime s prijave i iznos podudaraju s uplatom na racun.
2013 05 26
Ma razumijem te, ali ovo treba odrzati na odredenom nivou, jer ako se krenemo medusobno svadati, nema od tog nista ;) ko te nervira, ignore I osmijeh br 16
2013 05 26
najlakse je d... p .. ku doma i drugima srat..I IZVRTAT rijeci!Sorry,al meni je to nedojebano.
2013 05 26
Ovo je i moj ujedno zadnji post.Sretno svima.
2013 05 26
MOD no sikiriki....uistinu ti hvala na svemu jer ja sam se već odavno pomirila sa svojih 700 izgubljenih kuna....ali ti si me prodrmala kada sam vidjela da nas je više...Ja se nadam da ćemo još moći onako u inbox postaviti neko pitanjce ako nam bude trebalo [:vrti]
2013 05 26
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 39