Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

seks&plodni dani 18+

joj ely........ čekaj da se napraviš onu okomitu špagu na šipki, i odmah će se primiti (tebi glava prema zemlji, a nog u zraku istegnute u špagu, da me krivo ne shvatite) [:smije] [:smije] [:smije] koja banana, ma hajde? pod stresom ste vjerojatno pa zato
2013 09 05
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 09 05
svaku priliku za sex iskoristi! nikakvo suzdrzavanje ( wtf? )
2013 09 05
i neplodnih dana se može zatrudnit ali kao manja je mogućnost, ali kao što je netko isto već rekao-ko je plodan plodan je, pogotovo kad si mlad i zdrav možeš kad oćeš zatrudnit
2013 09 05
Ma kakvi plodni i neplodni dani,ako te hoće onda te hoće.Neke zatrudne čim vide muške gaće [:hihot] To nije kontracepcija,to je kocka u kojoj manje-više možeš izgubiti ,ne se tako igrati. uvijek zastita kondom,kontracepciske pilule,flasteri.bilo sta od tog i sigurna si [:smije]
2013 09 05
E jebiga, ja sam u zgradi tako da na žalost ni ne vidim poštara [:smije] [:smije]
2013 09 05
Ely, onda premalo narucujes s neta, ja ga skoro svaki dan vidim [:smije] [:smije] [:smije] Ma ja nis ne koristim od zastite vec godinama pa nisam trudna, ali mislim da ce vam kondom bit sasvim dovoljan [:smije]
2013 09 05
evo ja sam već magistrirala sa plodnim i neplodnim danima otkad se počinjemo pripremati za bebu pa ti mogu sa sigurnošću reći da postojeplodni i neplodni dani i ako pomno pratiš kada ti dolazi ovulacija gotovo sigurno možeš imati odnose sve druge dane bez ikakve zaštite. provjereno na meni [:smijesi] ALI... naravno uvijek je taj ali.. pod uvjetom da imaš redovne menge svaki mjesec, da si mjeriš bazalnu temperaturu svako jutro u isto vrijeme, pratiš plodnu sluz i naravno uzeti u obzir da spermij može preživjeti i do dva dana unutra... dakle ako nisi toliko odlučna kao ja, koristi zaštitu [:kesi]
2013 09 05
ely6413 onda nije dobro [:smije] [:smije] [:smije]
2013 09 05
Ma niš ni ne naručujem u zadnje vrijeme [:place] [:place] Bit će red poštara zvati na kavu [:smije] [:smije] [:smije]
2013 09 05
hahahahahhahahahaha hmm jos nisi??? [:sokiran] [:smije] [:smije]
2013 09 05
neko je spomenija flastere, kakve flastere, nisam nikad čula za to?
2013 09 06
Haha,moj je otac poštar [:smije] if you know what I mean [:jezik]
2013 09 06
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 09 06
slazem s onim: tko je plodan. plodan je. ne treba se oslanjat na plodne dane pogotovo kod ne redovitih mjesecnica. ne treba se u to vrijeme kad nagadjas da su plodni suzdrzavat nego treba redovito koristit zastitu.
2013 12 21