Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

seks&plodni dani 18+

AnaStrok [:smije] [:smije]
2013 12 22
nije ok od mene da ismijavam kolegicu s posla al ona je brutalno uvjerena u to da ako ti pukne kondom ili frajer svrsi u tebe, nakon sto pojedes 2 limuna, beba se "nece primiti"...zenska se ne zajebava, ozbiljna je sto na sat. ja sam je samo blijedo pogledala. [:sokiran] [:smije]
2014 01 24
jer to se dogodilo njenoj frendici a mama od decka je doktorica i to joj je rekla da napravi (dakle ako je to rekla doktorica onda funkcionira) i vidis, nije ostala trudna...ja sam samo rekla gle, curi najvjerovatnije nije bio plodni dan. al ne dozivljava me. ma sve ok...samo, ne vjerujem da netko od 25 god moze imat takvo misljenje [:ljut] [:sokiran]
2014 01 24
šteta kaj je tema stara pa je pitanje tko će vidjeti ovo: ali!!!... cure, kakve su to gluposti tko je plodan je plodan i može bilo koji dan zatrudnjeti?!?!? wtf?!?! osnove biologije vam malo štekaju.. žena ako ima normalan ciklus je plodna samo 24h u mjesecu kada je ovulacija, jajašce može primiti spermić i oploditi se samo u tih 24 sata u mjesecu i to u 1/3 jajovoda! i nije pravilo da je to 14. dan ciklusa, naravno ima anomalija da žena doživi dvije ovulacije u kratkom roku pa nastanu blizanci ali to je sad manje vjerojatno.. uglavnom jajašce JE PLODNO 24 SATA!!! naravno teško je pogoditi koja su to 24 sata, i odrediti plodne dane.. svi oni +/-3 dana od tih 24 sata su zbog spermija.. muški može ostaviti sjeme do 3 dana prije ovulacije (jer spermiji žive do 3 dana u tijelu žene) i opet stići oploditi jajašce.. tko je plodan je uvijek plodan wtf? [:boji] [:vrti] ps ne pouzdajte se baš u tu metodu jer biste mogle fulati taj jedan dan i bebicu si napraviti, ako vam nije još do djece barem kondome koristite
2014 01 27
slazem se s tobom aaliyah...nego, jel itko vjeruje u onu lunarnu plodnost? tj da zena ima jos jedan plodni dan koji je kao, određen položajem mjeseca tralala? jer kako i zasto onda postoje oni slucajevi "zatrudnjela sam toom menzisa"....mada to meni sve nekako ne drzi vodu..vjerovatno joj je bio kraj menzisa a recimo da ima kratak ciklus, spermić prezivio 4 dana i bok [:hihot]
2014 01 29
ovo drugo što si rekla je realnije [:hihot] jednostavno se poremetio ili skratio ciklus i bok, došla bebica [:smije] ja se baš ne pouzdam u tu metodu plodnih dana jer imam zbilja sj... cikluse ali nekako uvijek pretpostavim kad mi je ovulacija osluškujući svoje tijelo, skužim te promjene.. no zbilja se ne pouzdam u tu metodu [:smijesi]
2014 01 29
Hehe znaci jednom sam se pouzdala u plodne i neplodne dane i nikad vise premda su mi ciklusi bili u dan tocni :D
2014 01 31
cure moje, ne postoje plodni dani sto postooo, tako da, udri dok ide :)
2015 10 15
ja se oslanjam samo na plodne dane i vec 3 godine ništa. Mislim, nije da želim. Izgleda da imamo sreće, ali već mi postaje čudno
2015 12 28
Ako kojoj treba, nudim LH trakice i testove na trudnoću - sa prvim se može uvtrditi ovulacija i prije nego se dogodi - pa ste sigurne ostatak ciklusa što se zaštite od trudnoće tiče - a ovo drugo je za ne daj bože :). ....javite se u inbox, dogovorimo cijenu.
2016 01 03
znam puno ljudi koji ciljaju te plodne dane pod kliničkim praćenjem i niš. znam puno ljudi koji su app i eto ga, četvrto dijete. no rules
2023 11 22
1 2 3