Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Što vam najviše smeta...?

Najbolje mi je kad napišem velikim slovima u opisu artikla -Nisam za zamjenu!! Bar njih pet me pita -jel moze zamjena? Al glavno da su na svom profilu napisale -nisam za zamjene, samo prodaja!
2018 09 25
> Pavlaa: > Najbolje mi je kad napišem velikim slovima u opisu artikla -Nisam za zamjenu!! Bar njih pet me pita -jel moze zamjena? Al glavno da su na svom profilu napisale -nisam za zamjene, samo prodaja! Ili kad pise ,zamjena moze samo ako ja prva pitam
2018 09 25
Da,da 😂 Zaboravila sam tu čuvenu rečenicu.. Ako ona prva pita..😂 Ma više ne odgovaram uopće na takve upite, prije me pekla savjest zbog toga al vise ne, jednostavno mi se ne da gubiti vrijeme na takve..
2018 09 25
Glavna stvar zbog koje smo sve tu se odrađuje i više mi baš ništa ne smeta :D
2018 09 25
> kozmetika88: > > Pavlaa: > > Najbolje mi je kad napišem velikim slovima u opisu artikla -Nisam za zamjenu!! Bar njih pet me pita -jel moze zamjena? Al glavno da su na svom profilu napisale -nisam za zamjene, samo prodaja! > Ili kad pise ,zamjena moze samo ako ja prva pitam E to mi jedna od bezobraznijih stvari, takve izbjegavam u širokom luku i da imaju ne znam kako ludilo stvar, ne bi uzela x-)
2018 09 25
> teodora1: > Preinake koje su ucinjene zadnjih dana na stranici su cist promasaj.Dio sadrzaja mi je prekriven drugim sadrzajem,slike ne mogu otvarati,povratnu ne mogu poslati... i meni je ovako...uzas
2018 09 25
> harley01: > > teodora1: > > Preinake koje su ucinjene zadnjih dana na stranici su cist promasaj.Dio sadrzaja mi je prekriven drugim sadrzajem,slike ne mogu otvarati,povratnu ne mogu poslati... > i meni je ovako...uzas Užas.
2018 09 25
> NadaMihaljevic: > > Admin2nd: > > Nema naznaka, tehnička služba šuti. > > Tehničar = vlasnik, ne vjerujem da će biti drugoga. > Jao nama! To je najgora kombinacija :o Zašto je to najgora kombinacija? Ovo kao da čitam brzojav, ništa ne kontam :D
2018 09 26
Pa, najgora kombinacija je to da je vlasnik ujedno i tehničar a stranica se raspada baš na tim tehničkim detaljima. Ako dosad nije bio spreman platiti nekoga tko bi znao što treba raditi, teško da će to sad učiniti - bez obzira što već danima vlada rasulo na stranici. :) Evo, više nije brzojav; sad je crtica :D
2018 09 27
Hvala za crticu :) ova stranica je doista kupusasta i zapravo bi je trebalo u potpunosti iznova napraviti - from scratch. Ovako svako novo doštukavanje na jednom mjestu izazove rasulo na nekom drugom. Mislim da će jednog dana osvanuti ganc nova aplikacija, ali neću reći na osnovu čega to mislim :D
2018 09 27
Upravo mi se desila situacija koja mi je zbilja zasmetala .Vidjela sam oglas za LV torbicu ,cijena 2600 kn u, oglasu jedna slika i jedna prosto prosirena recenica .c/p Original povremeno nosena. Pazene i mazena. Top stanje! .Ok zbilja je neobicna, nisam nikada vidjela takav model i zamolim korisnicu za jos koju fotografiju iznutra, date code i dimenzije ( iskreno mi izgleda kao oni images sa neta ) .Stize odgovor da ona dolazi u st za par dana i ce je ponjet da je mogu vidjeti .Meni je to gnjavaza ici na slijepo s nekim se naci za pogledat (odlazim samo na primopredaje ako mi se stanje na slikama svidi )i tako ja kazem korisnici i opet zamolim za dimenzije i slike no ona meni da je borsa rezervirana i ako se oslobodi da ce me kontaktirat .Ja u cudu ok , prodala si borsu na temenlju jedne slike a sta je najcudnije zena ima preko 350 pozitivnih .Sada vi meni recite molim Vas dali vi kupujete /prodajete na osnovu 1 fotografije i uvrijedeni ste ako vas se pita jos dodatne info i fotografije ?
2018 09 27
> anysplit: > Upravo mi se desila situacija koja mi je zbilja zasmetala > .Vidjela sam oglas za LV torbicu ,cijena 2600 kn u, oglasu jedna slika i jedna prosto prosirena recenica .c/p Original povremeno nosena. Pazene i mazena. Top stanje! > .Ok zbilja je neobicna, nisam nikada vidjela takav model i zamolim korisnicu za jos koju fotografiju iznutra, date code i dimenzije ( iskreno mi izgleda kao oni images sa neta ) .Stize odgovor da ona dolazi u st za par dana i ce je ponjet da je mogu vidjeti .Meni je to gnjavaza ici na slijepo s nekim se naci za pogledat (odlazim samo na primopredaje ako mi se stanje na slikama svidi )i tako ja kazem korisnici i opet zamolim za dimenzije i slike no ona meni da je borsa rezervirana i ako se oslobodi da ce me kontaktirat .Ja u cudu ok , prodala si borsu na temenlju jedne slike a sta je najcudnije zena ima preko 350 pozitivnih .Sada vi meni recite molim Vas dali vi kupujete /prodajete na osnovu 1 fotografije i uvrijedeni ste ako vas se pita jos dodatne info i fotografije ? Pa što će ti još slika ako vidiš model torbe? Kako nema tog modela na netu? Ako piše da je nošen stanje možeš vidjeti jedino uživo. Tako da ti je korisnica nudila dobru opciju...neke bi se zbog LV polovnog lansirale raketom na Mars..
2018 09 27
> sanjaurban: > > anysplit: > > Upravo mi se desila situacija koja mi je zbilja zasmetala > > .Vidjela sam oglas za LV torbicu ,cijena 2600 kn u, oglasu jedna slika i jedna prosto prosirena recenica .c/p Original povremeno nosena. Pazene i mazena. Top stanje! > > .Ok zbilja je neobicna, nisam nikada vidjela takav model i zamolim korisnicu za jos koju fotografiju iznutra, date code i dimenzije ( iskreno mi izgleda kao oni images sa neta ) .Stize odgovor da ona dolazi u st za par dana i ce je ponjet da je mogu vidjeti .Meni je to gnjavaza ici na slijepo s nekim se naci za pogledat (odlazim samo na primopredaje ako mi se stanje na slikama svidi )i tako ja kazem korisnici i opet zamolim za dimenzije i slike no ona meni da je borsa rezervirana i ako se oslobodi da ce me kontaktirat .Ja u cudu ok , prodala si borsu na temenlju jedne slike a sta je najcudnije zena ima preko 350 pozitivnih .Sada vi meni recite molim Vas dali vi kupujete /prodajete na osnovu 1 fotografije i uvrijedeni ste ako vas se pita jos dodatne info i fotografije ? > Pa što će ti još slika ako vidiš model torbe? Kako nema tog modela na netu? Ako piše da je nošen stanje možeš vidjeti jedino uživo. Tako da ti je korisnica nudila dobru opciju...neke bi se zbog LV polovnog lansirale raketom na Mars.. Pa ona i može prodat na osnovu jedne slike, možda nekoj curi sa kojom je već surađivala, i koja zna šta očekuje, ili joj je ipak poslala dodatne slike. Meni je tu veći problem šta je izgleda, torbu istovremeno prodavala dvjema curama.
2018 09 27
> sanjaurban: > > anysplit: > > Upravo mi se desila situacija koja mi je zbilja zasmetala > > .Vidjela sam oglas za LV torbicu ,cijena 2600 kn u, oglasu jedna slika i jedna prosto prosirena recenica .c/p Original povremeno nosena. Pazene i mazena. Top stanje! > > .Ok zbilja je neobicna, nisam nikada vidjela takav model i zamolim korisnicu za jos koju fotografiju iznutra, date code i dimenzije ( iskreno mi izgleda kao oni images sa neta ) .Stize odgovor da ona dolazi u st za par dana i ce je ponjet da je mogu vidjeti .Meni je to gnjavaza ici na slijepo s nekim se naci za pogledat (odlazim samo na primopredaje ako mi se stanje na slikama svidi )i tako ja kazem korisnici i opet zamolim za dimenzije i slike no ona meni da je borsa rezervirana i ako se oslobodi da ce me kontaktirat .Ja u cudu ok , prodala si borsu na temenlju jedne slike a sta je najcudnije zena ima preko 350 pozitivnih .Sada vi meni recite molim Vas dali vi kupujete /prodajete na osnovu 1 fotografije i uvrijedeni ste ako vas se pita jos dodatne info i fotografije ? > Pa što će ti još slika ako vidiš model torbe? Kako nema tog modela na netu? Ako piše da je nošen stanje možeš vidjeti jedino uživo. Tako da ti je korisnica nudila dobru opciju...neke bi se zbog LV polovnog lansirale raketom na Mars.. nije problem uopce u stanju ,nego me zanima date code i dimenzije ,navedeni model ima vise izvedenica ali bas taj ne mogu naci pod ponchette ) Borsa na slici izgleda bez ikakvih tragova nosenja ali da ja sada idem se nalazit sa nekim zbog artikla koji uopce ne znam dal je original ni koje su dimenzije ,stvarno nemam vremena ni zivaca .sry .Stvarno ne znam u cemu je problem poslat sliku .eto ja se jos cudim ,no dobro valjda nas ima svakakvih .Hvala na odgovoru
2018 09 27
> vedranapv: > Pa ona i može prodat na osnovu jedne slike, možda nekoj curi sa kojom je već surađivala, i koja zna šta očekuje, ili joj je ipak poslala dodatne slike. > Meni je tu veći problem šta je izgleda, torbu istovremeno prodavala dvjema curama. Borsa je oglasena jucer ja sma danas poslala upit za jos info dimenzije i dodatne slike ,zena je predlozila da se nademo da vidim ,meni to ne pase (nema potrebe ,ne volim trosit nicije vrijeme ,a pogotovo svoje )odlucan sam kupac kad vidim nesto sta mi odgovara uplatim ili radim primopredaju .ali stvarno nikada nisam naisla da mi netko ne zeli reci niti dimenzje . Zena nije meni nista prodavala ,mi smo izmjenile 4 poruke moj upit ,njen prijedlog ,moje odbijanje prijedloga bez slika i njen odgovor da je borsa rezervirana .Na profilu ne stoji da je rezervirana . Nema ja zamjerki samo mi je cudno zasto meni nije htjela poslikat ili barem reci dimenzije,prosljedit slike .nema veze samo sam htjela cut jos necije misljenje a izgleda da sam ja prezahtjevna . hvala na odgovorima .
2018 09 27
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija