Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Što vam najviše smeta...?

Puste Zara i sl kad upisem kad nesto trazim! I odustanem. Zato sam i nasla par ducana za odrasle gdje mi je kupnja sigurna. Cak i pitam imate li nesto sto bih trebala i uvijek se nade. Ja sretna, one sretne. A Zare i oni sto puse radi takvih jbg.
2018 09 24
Tehničar = vlasnik, ne vjerujem da će biti drugoga. U tom slucaju nista od nasih prijedloga.. Kakav je takav je, dobar je..kad nema boljeg.. :D
2018 09 24
Meni osim vec navedenog smeta sto nema postena mobilna aplikacija, isto ubiru pare, vec godinama postoji vip clanstvo, promovirani artikli itd. pa nikad poboljsanja na stranici. Laptop ne koristim vec godinama nego se mucim s mobitelom. Smeta me sto se ne brisu oglasi korisnica ulogiranih zadnji put 2014e. Nades nesto da ti se svida i onda to vidis. Ako se korisnici ne smiju brisat, zast ne oglase neaktivnih korisnika? I koji je vrag sa slikama starijih oglasa?
2018 09 25
Ne znam je li tema isključivo vezana uz smetnje tehničke prirode, no navest ću ono što mi je prvo palo na pamet kada sam pročitala naslov. Naime, zasmeta me svaki put kada vidim polupismeni post otvorene teme u kojoj oglašivačica nudi usluge pisanja raznoraznih radova: eseja, seminara, diplomskih, maturalnih i sl. Nerijetko taj post obiluje pravopisnim pogreškama, a kada se zaviri u virtualni ormarčić pisačice, u ponudi je cijela lepeza jezičnih grešaka. S druge strane, kako je već Sanja (čini mi se) navela kroz svoj afirmativni post, na stranici sam pronašla mnoštvo korisnih savjeta o povoljnijoj kupovini, kozmetici, domaćinstvu... Veseli me također što znam da ovdje ima baš dragih djevojaka.
2018 09 25
> teehee: > Ne znam je li tema isključivo vezana uz smetnje tehničke prirode, no navest ću ono što mi je prvo palo na pamet kada sam pročitala naslov. > Naime, zasmeta me svaki put kada vidim polupismeni post otvorene teme u kojoj oglašivačica nudi usluge pisanja raznoraznih radova: eseja, seminara, diplomskih, maturalnih i sl. Nerijetko taj post obiluje pravopisnim pogreškama, a kada se zaviri u virtualni ormarčić pisačice, u ponudi je cijela lepeza jezičnih grešaka. > S druge strane, kako je već Sanja (čini mi se) navela kroz svoj afirmativni post, na stranici sam pronašla mnoštvo korisnih savjeta o povoljnijoj kupovini, kozmetici, domaćinstvu... Veseli me također što znam da ovdje ima baš dragih djevojaka. Sve više je artikala bez označene veličine. Tražiš haljinu,vidiš neku, a ono 1 slika, nejasna boja, u opisu stoji "haljina" ( baš sam mislila da je purica ) i " ako vas još nešto zanima, pitajte" Ovo gore potpisujem.
2018 09 25
Evo..smeta me i bezobrazluk! Znaci doticna trazi primopredaju na odredjenom mjestu u roku dva dana, velim da ju ne radim jer imam bebu i to mi je nemoguca misija a ona odgovara da je onda i njoj tesko jer joj se zamisli neda placati pt za kaput koji treba porubiti. Ne znam tjeram li koga da uzme nesto sto ne zeli? Pa lijepo kazes hvala ali to mi ne odgovara i ok. Zalosno da takva osoba ima gotovo 300 povratnih uz takvu kulturu.. Znam da stranica ko stranica nije kriva za to, al ono 😥
2018 09 25
Evo ja ne znam da li ovo vrijeme utječe na krpičarke ali u jednom danu dobijem dva tri upita za rezervaciju i podatke. Ja čekam na uplate a one lijepo nakon dan dva pet da ipak odustaju od kupnje... pa si misliš ajde barem su javile ... 😁
2018 09 25
> NikaLuce: > Evo ja ne znam da li ovo vrijeme utječe na krpičarke ali u jednom danu dobijem dva tri upita za rezervaciju i podatke. Ja čekam na uplate a one lijepo nakon dan dva pet da ipak odustaju od kupnje... pa si misliš ajde barem su javile ... 😁 Ja trenutno imam nekoliko takvih, a nisu ni javile da odustaju :/ , kao što ne mogu ni razumjeti da netko uopće pita za određeni artikl, ako ga ne želi kupiti. Samo šta, nažalost, na nečiju kulturu ponašanja ili pismenost ne možemo utjecat, a za tehničke probleme ili poboljšanja na stranici možemo barem pokušati.
2018 09 25
> vedranapv: > > NikaLuce: > > Evo ja ne znam da li ovo vrijeme utječe na krpičarke ali u jednom danu dobijem dva tri upita za rezervaciju i podatke. Ja čekam na uplate a one lijepo nakon dan dva pet da ipak odustaju od kupnje... pa si misliš ajde barem su javile ... 😁 > Ja trenutno imam nekoliko takvih, a nisu ni javile da odustaju :/ , > kao što ne mogu ni razumjeti da netko uopće pita za određeni artikl, ako ga ne želi kupiti. > Samo šta, nažalost, na nečiju kulturu ponašanja ili pismenost ne možemo utjecat, > a za tehničke probleme ili poboljšanja na stranici možemo barem pokušati. Da..ni ja ne kuzim cemu cimanje za nesto sto u startu ne planiras uzeti..kad sam u ulozi kupca javljam se samo kad sam sigurna da cu isti i kupiti..ukoliko je sve kao u opisu jel..
2018 09 25
Tagovi pa mi je nemoguce naci ono sta trazim, kad u opisu profila vidim nadrndani stav i prijetnje sa negativnima😂 ne smeta mi nego me odbije nebi tu nista kupila I ne odg na upite a lagano se prijavljuju..🤷🏻‍♀️
2018 09 25
Pridodajmo svim trenutnim mukama sa stranicom,tagovima i kukanje u inbox Kad se netko javi za nesto,pa je skupo,pa jel moze u pola cijene,pa besplatna postarina,pa ona je kratka s lovom,a to joj se bas sviđa pa joj molim te jel moze nize,osobno me iritiraju takve osobe
2018 09 25
> kozmetika88: > Pridodajmo svim trenutnim mukama sa stranicom,tagovima i kukanje u inbox > Kad se netko javi za nesto,pa je skupo,pa jel moze u pola cijene,pa besplatna postarina,pa ona je kratka s lovom,a to joj se bas sviđa > pa joj molim te jel moze nize,osobno me iritiraju takve osobe 😂😂😂 e al zbilja ima takvih 😁
2018 09 25
> kozmetika88: > Pridodajmo svim trenutnim mukama sa stranicom,tagovima i kukanje u inbox > Kad se netko javi za nesto,pa je skupo,pa jel moze u pola cijene,pa besplatna postarina,pa ona je kratka s lovom,a to joj se bas sviđa > pa joj molim te jel moze nize,osobno me iritiraju takve osobe Pa cak mi je i to draze od onih koje posalju pet praznih poruka pa muk, i od onih koje traze sto slika iz svih kuteva pitaju sta pise u oglasu pa se niti ne zahvale 😆
2018 09 25
> LadyLS: > > kozmetika88: > > Pridodajmo svim trenutnim mukama sa stranicom,tagovima i kukanje u inbox > > Kad se netko javi za nesto,pa je skupo,pa jel moze u pola cijene,pa besplatna postarina,pa ona je kratka s lovom,a to joj se bas sviđa > > pa joj molim te jel moze nize,osobno me iritiraju takve osobe > Pa cak mi je i to draze od onih koje posalju pet praznih poruka pa muk, i od onih koje traze sto slika iz svih kuteva pitaju sta pise u oglasu pa se niti ne zahvale 😆 Na takve se ni ne obazirem vise,meni je vrh kad u oglasu pise da ne stanem u to,a dođe poruka,jel moze slika kako stoji,pa mi dođe da napisem jedino da razrezem na pola pa obucem
2018 09 25
> kozmetika88: > > LadyLS: > > > kozmetika88: > > > Pridodajmo svim trenutnim mukama sa stranicom,tagovima i kukanje u inbox > > > Kad se netko javi za nesto,pa je skupo,pa jel moze u pola cijene,pa besplatna postarina,pa ona je kratka s lovom,a to joj se bas sviđa > > > pa joj molim te jel moze nize,osobno me iritiraju takve osobe > > Pa cak mi je i to draze od onih koje posalju pet praznih poruka pa muk, i od onih koje traze sto slika iz svih kuteva pitaju sta pise u oglasu pa se niti ne zahvale 😆 > Na takve se ni ne obazirem vise,meni je vrh kad u oglasu pise da ne stanem u to,a dođe poruka,jel moze slika kako stoji,pa mi dođe da napisem jedino da razrezem na pola pa obucem 🤣🤣🤣🤣
2018 09 25