Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Što vam najviše smeta...?

Mene najvise smetaju blokirane prevarantice koje se konstantno vracaju sa novim profilima..Bilo bi dobro naci nacin trajne blokade, spremanje podataka tako kad se ponovo pokusaju registrirati da ih program automatski odbije, ali prvo bi trebalo dati otkaz tehnicaru i zaposliti nekog tko zna osmisliti takav program..Slike s neta, nesto poput postavljanja oglasa na Letgo, pokusajte staviti prvu sliku s neta, nema sanse..Cak i ako ucita sliku naknadno vam stigne obavijest " blokiran oglas " prva slika mora biti stvarna, nasa..Takav program nama treba..A krivi tagovi, neznam, tu nam samo Bog moze pomoci.. :D
2018 09 21
Po meni bi bilo dobro kada bi se sve slike mogle odjedanput staviti, a ne da vrti jedna po jedna, i npr. da se oglasi obnavljaju svakih mjesec dana kao npr. na Njuškalu sa par klika miša, a ne sve ponovno postavljati.
2018 09 21
> Poirotica: > Po meni bi bilo dobro kada bi se sve slike mogle odjedanput staviti, a ne da vrti jedna po jedna, i npr. da se oglasi obnavljaju svakih mjesec dana kao npr. na Njuškalu sa par klika miša, a ne sve ponovno postavljati. Da, takav sistem je i na Letgo-u, postavljaju se sve slike odjednom i oglasi se obnavljaju svakih mjesec dana.. Vrlo jednostavno i cas posla gotovo..
2018 09 21
Stranica je ok, rijetko imam problem u ucitavanju slika ili ulogiravanju, bilo s mobitela ili računala. Povratne su još jedna vrlo pozitivna stvar ovdje.
2018 09 21
Za raskrinkavanje prevarantica pomazu jedino korisnice dovoljno hrabre i brze, a takve stranice koja bi se od njih obranila nema. Nema stranica veze s tim, imamo mi koji smo korisnici.
2018 09 21
> fadila1966: > Mene najvise smetaju blokirane prevarantice koje se konstantno vracaju sa novim profilima..Bilo bi dobro naci nacin trajne blokade, spremanje podataka tako kad se ponovo pokusaju registrirati da ih program automatski odbije, ali prvo bi trebalo dati otkaz tehnicaru i zaposliti nekog tko zna osmisliti takav program..Slike s neta, nesto poput postavljanja oglasa na Letgo, pokusajte staviti prvu sliku s neta, nema sanse..Cak i ako ucita sliku naknadno vam stigne obavijest " blokiran oglas " prva slika mora biti stvarna, nasa..Takav program nama treba..A krivi tagovi, neznam, tu nam samo Bog moze pomoci.. :D Jedini način koji bi nekoliko umanjio vjerojatnost prevare je verifikacija preko sms-a. Mail adresa možeš otvoriti koliko hoćeš, IP adresa se svako malo mijenja... vjerujem da tel. i njegov broj nije praktično mijenjati ko gaće. No, kao što harpo kaže, nemoguće je iskorijeniti pokušaje prevare. Zato su tu povratne i oprez korisnica bitni.
2018 09 21
Nekoliko puta je bilo priča o oib-u, meni bi bilo normalno da je prilikom registracije obvezan. Isto tako bi mogao prilikom logiranja iskakat prozor "PROČITAJTE PRAVILA", možda bi ih netko i pročitao, barem bi se malo smanjilo krivo tagiranje i slike s net-a, a i ovaj gore navedeni sistem Letgo sa obnavljanjem oglasa svako mjesec dana je odličan. Ali prije svega toga, promijeniti tehničara!!! ,:)
2018 09 21
Negdje je netko napisao da je tehničar i vlasnik stranice pa onda nema nade da će on otići. Vlasnicima je jedino bitan profit od reklama i dodatnih usluga. Njima nije bitno naše nezadovoljstvo. Ne zanimaju ih prevarantice.
2018 09 21
Vec polako ludim zbog ovih problema sa stranicom .U prosjeku svaka dva mjeseca po tri dana ne mogu koristiti stranicu,poruke s krpica mi kasne satima ponekad danima,a ponekad ni ne dodu...a sve ostalo tako tako ,ima nekulturnih ljudi ali i krasnih zbog kojih sam i dalje tu...
2018 09 21
> vedranapv: > Nekoliko puta je bilo priča o oib-u, meni bi bilo normalno da je prilikom registracije obvezan. > Isto tako bi mogao prilikom logiranja iskakat prozor "PROČITAJTE PRAVILA", možda bi ih netko i pročitao, barem bi se malo smanjilo krivo tagiranje i slike s net-a, a i ovaj gore navedeni sistem Letgo sa obnavljanjem oglasa svako mjesec dana je odličan. > Ali prije svega toga, promijeniti tehničara!!! ,:) Njuškalo ima tu opciju sa OIBom, ali navodno nemaju ovlasti i realno je, možeš upisati bilo koji broj... nema načina da ga provjeriš. Natalija, svi se mi vraćamo zbog isplativosti, zabave, ugodnih iskustava...ali da je histerično stalno čitati šta sve ne valja, o slučajevima prevara i sl. - jest. Možda pročitaju postove na ovoj temi pa porade na izmjenama:)
2018 09 21
> Tanči14: > Negdje je netko napisao da je tehničar i vlasnik stranice pa onda nema nade da će on otići. > Vlasnicima je jedino bitan profit od reklama i dodatnih usluga. > Njima nije bitno naše nezadovoljstvo. > Ne zanimaju ih prevarantice. E to nisam znala, onda je sve jasno
2018 09 21
> MorskoPrase: > Meni osobno ne smetaju slike sa neta, pod uvjetom da nisu jedine slike artikla koji se prodaje. A krivo tagiranje je koma. Ukucam u tražilicu isključivo jedan pojam, brend recimo i izbaci mi hrpu stvari koje me ne zanimaju. To me baš snerva. Korisnice bi trebale biti svjesne da neće prodati brže krivo tagirane stvari. I ono... LIKE whatever. Mislim napiši h&m, a ne "like armani", džizs. Sve od prvog do zadnjeg slova.Kad nesto idem traziti,odustanem samo zbog krivih tagova.Za određene hlace ili tenisice potrossim sat-dva vremena i ne nađem.Krivi tag,krive velicine.. Dodala bi jos tkz. lotove pa kada otvorim vidjeti lot pisu pojedinacne cijene i to u x slucajeva skoro pa kao u trgovini.
2018 09 21
Trenutno na stranici vidim samo dvije reklame, a od toga se nitko živ nije uspio financirati. Ipak je ovo besplatan servis za sve nas i trajat će i šepati toliko dugo dok ga ne zamijeni neki super servis koji će funkcionirati na svim nivoima, ali će se plaćati. Sjetimo se Plavog oglasnika i Njuškala, najprije besplatno....pa se odjednom plaća.....tako će biti i sa stranicama poput ove. Novac koji treba izdvojiti samo za jednog programera i jednu osobu koja bi održavala stranicu (dakle njihove plaće) ovdje jednostavno ne postoji, pa čak i da su potplaćeni. Zato uživajmo dok imamo ovaj prostor, jer sve ima svoj vijek trajanja...Meni je, znajući sve gore navedeno, stranica super...nađem uvijek nešto dobro.....povoljne komade, zanimljive teme, puno korisnih savjeta za svašta...pa sam se tako uz pomoć ove stranice riješila mrava, skužila u čemu trebam prati kosu, gdje prespavati u Osijeku, kako pronaći obrisani oglas....
2018 09 22
> sanjaurban: > Trenutno na stranici vidim samo dvije reklame, a od toga se nitko živ nije uspio financirati. Imate još i VIP status i svakodnevno promovirane i posebne artikle po svim rubrikama, kunica po kunica, zaradi se :)
2018 09 22
> sanjaurban: > Trenutno na stranici vidim samo dvije reklame, a od toga se nitko živ nije uspio financirati. Ipak je ovo besplatan servis za sve nas i trajat će i šepati toliko dugo dok ga ne zamijeni neki super servis koji će funkcionirati na svim nivoima, ali će se plaćati. Sjetimo se Plavog oglasnika i Njuškala, najprije besplatno....pa se odjednom plaća.....tako će biti i sa stranicama poput ove. Novac koji treba izdvojiti samo za jednog programera i jednu osobu koja bi održavala stranicu (dakle njihove plaće) ovdje jednostavno ne postoji, pa čak i da su potplaćeni. Zato uživajmo dok imamo ovaj prostor, jer sve ima svoj vijek trajanja...Meni je, znajući sve gore navedeno, stranica super...nađem uvijek nešto dobro.....povoljne komade, zanimljive teme, puno korisnih savjeta za svašta...pa sam se tako uz pomoć ove stranice riješila mrava, skužila u čemu trebam prati kosu, gdje prespavati u Osijeku, kako pronaći obrisani oglas.... Ovo je jedan nadasve pozitivan stav. Dodala bih još da krpice doista funkcioniraju kao zajednica, kao da se tu radi o jednom kvartu gdje se svi susjedi znaju makar iz viđenja:)) Neka buduća stranica ovoga tipa svakako ne bi smjela zanemariti tu priču. Meni je to recimo jedan od razloga zašto radije tražim na krpicama, a ne po klasičnim oglasnicima.
2018 09 22