Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Što vam najviše smeta...?

Ne bih rekla da ste prezahtjevni; prije da je prodavačica malo čudnjikava. Iskreno, ni meni se ne bi dalo nalazit s nekim samo da provjerim dimenzije :o Pa zar nije jednostavnije izmjerit i poslikat?! Ali, tko zna što se krije u pozadini 8-)
2018 09 28
> schmetterling: > Meni smeta što se ne brišu krivo tagirani oglasi, slike s neta itd. Postoje teme na kojima se to uredno prijavljuje, ali očito to nitko ne gleda. Korisnica koje krše pravila uvijek će biti, zbog toga treba brisati oglase na dnevnoj bazi, a ako netko više puta prekrši pravila, blokirati. Ovako većina to radi jer im prolazi i jer se ne sankcionira, a korisnice koje se drže pravila ispadaju budale. > E, i smeta mi što ponovno moram stavljati oglase stavljene od 2012-2016, nakon što sam u njima već obnovila sve slike kad je to počelo štekati jer je bilo rečeno da je dovoljno samo uploadati nove slike :/
2018 09 30
> harlekin: > Poštovani,skoro mjesec dana imam poteškoća sa logiranjem na krpice,sad i preko mobitela već par dana šteka...što se događa? > Da li još netko ima ovakvih problema?
2018 10 01
Pozdrav svima, ja imam taj problem što već tjednima ne mogu ništa staviti u oglas, slike sam stavljala u većim i manjim formatima, sve bezuspješno, nikako da ih uploada, a ne znam kome se obratiti za pomoč.
2018 10 01
> Dudule: > > schmetterling: > > Meni smeta što se ne brišu krivo tagirani oglasi, slike s neta itd. Postoje teme na kojima se to uredno prijavljuje, ali očito to nitko ne gleda. Korisnica koje krše pravila uvijek će biti, zbog toga treba brisati oglase na dnevnoj bazi, a ako netko više puta prekrši pravila, blokirati. Ovako većina to radi jer im prolazi i jer se ne sankcionira, a korisnice koje se drže pravila ispadaju budale. > > E, i smeta mi što ponovno moram stavljati oglase stavljene od 2012-2016, nakon što sam u njima već obnovila sve slike kad je to počelo štekati jer je bilo rečeno da je dovoljno samo uploadati nove slike :/ Zašto? Zar stvarno netko čuva robu 6 godina? Onak ako se nije prodala do sad ni ne bude... 😂 😂
2018 10 02
Da li se kome desilo da se slika u poruci ne želi poslati, učita mi već pola sata ali nikako da učita? Smanjila sam veličinu slike do maksimuma ali opet ništa.
2018 10 03
> Blliss: > > Dudule: > > > schmetterling: > > > Meni smeta što se ne brišu krivo tagirani oglasi, slike s neta itd. Postoje teme na kojima se to uredno prijavljuje, ali očito to nitko ne gleda. Korisnica koje krše pravila uvijek će biti, zbog toga treba brisati oglase na dnevnoj bazi, a ako netko više puta prekrši pravila, blokirati. Ovako većina to radi jer im prolazi i jer se ne sankcionira, a korisnice koje se drže pravila ispadaju budale. > > > E, i smeta mi što ponovno moram stavljati oglase stavljene od 2012-2016, nakon što sam u njima već obnovila sve slike kad je to počelo štekati jer je bilo rečeno da je dovoljno samo uploadati nove slike :/ > Zašto? Zar stvarno netko čuva robu 6 godina? Onak ako se nije prodala do sad ni ne bude... 😂 😂 Čuvam, ove godine sam prodala/zamijenila nekoliko artikala objavljenih 2013., nije bilo problema
2018 10 03
Podjednako su "brezobrazne" one koje uzimaju podatke a ne plate nikad, sa onima koje takave ne "nagrade" neutralnom povratnom ta zato i postoji. :s
2018 10 03
I da, živciraju me korisnice koje hvale same sebe na temi "Jeftini profili"..tema je postavljena da bismo mi linkali korisnice koje imaju povoljne artikle, a ne za natpise: Vidi mene, ovdje sam, zavirite u moj super.dućan...tako da ću sigurno prestati pratiti ta hvalisanja
2018 10 03
> vedranapv: > > sanjaurban: > > > anysplit: > > > Upravo mi se desila situacija koja mi je zbilja zasmetala > > > .Vidjela sam oglas za LV torbicu ,cijena 2600 kn u, oglasu jedna slika i jedna prosto prosirena recenica .c/p Original povremeno nosena. Pazene i mazena. Top stanje! > > > .Ok zbilja je neobicna, nisam nikada vidjela takav model i zamolim korisnicu za jos koju fotografiju iznutra, date code i dimenzije ( iskreno mi izgleda kao oni images sa neta ) .Stize odgovor da ona dolazi u st za par dana i ce je ponjet da je mogu vidjeti .Meni je to gnjavaza ici na slijepo s nekim se naci za pogledat (odlazim samo na primopredaje ako mi se stanje na slikama svidi )i tako ja kazem korisnici i opet zamolim za dimenzije i slike no ona meni da je borsa rezervirana i ako se oslobodi da ce me kontaktirat .Ja u cudu ok , prodala si borsu na temenlju jedne slike a sta je najcudnije zena ima preko 350 pozitivnih .Sada vi meni recite molim Vas dali vi kupujete /prodajete na osnovu 1 fotografije i uvrijedeni ste ako vas se pita jos dodatne info i fotografije ? > > Pa što će ti još slika ako vidiš model torbe? Kako nema tog modela na netu? Ako piše da je nošen stanje možeš vidjeti jedino uživo. Tako da ti je korisnica nudila dobru opciju...neke bi se zbog LV polovnog lansirale raketom na Mars.. > Pa ona i može prodat na osnovu jedne slike, možda nekoj curi sa kojom je već surađivala, i koja zna šta očekuje, ili joj je ipak poslala dodatne slike. > Meni je tu veći problem šta je izgleda, torbu istovremeno prodavala dvjema curama. vedranavp vi ste jos jedna od onih na forumu koja iz nista zeli stvoriti svasta.kako vi znate ili mozete pretpostaviti da je prodavac prodavao dvjema curama odjednom. Ne znate nista o nicemu a pokusavate stvoriti problem. Jako zlonamjerno s vase strane
2018 10 10
Imam najnoviji favorit u "smetnji". To je, naime, situacija s brisanjem postova na temi. Frustrirajuće strašno.
2018 10 10
Stranica je kameno doba interneta. Na sto vama idu novci koje ubirete od sponzoriranih oglasa, vip clanstava i drugih? Gori ste od drzavne uprave. :D
2018 10 25
1 2 ... 4 5 6