Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Gdje kupiti...?

Pozdrav cure, u potrazi sam za onim mekanim cesljicem za kosu bebice, skaricama za nokte i tako nekim sitnicama. Potrebno mi je kao poklon. Vidjela sam u pepcu i naravno nisam kupila na vrijeme, rasprodali su... gdje bi jos bilo za kupiti, a da ne kosta kao suho zlato?
2019 11 22
TEDI je super povoljan, čak jeftiniji od Pepca...
2019 11 22
DM?
2019 11 22
Hvala puno, pogledat cu u tim trgovinama ❤
2019 11 22
Dm ima savršen češalj, mi ga imamo i vrhunski je:) ako trebate za poklon i njihova kozmetika za bebače je odlična, sastojci su ok...
2019 11 22
> Mukica2212: > Dm ima savršen češalj, mi ga imamo i vrhunski je:) ako trebate za poklon i njihova kozmetika za bebače je odlična, sastojci su ok... Potvrđujem, ja ga dan danas koristim za mačke🤣
2019 11 22
Muller?
2019 11 23
Pronasla sam u dm-u, hvala na savjetima😀 I jos jedno pitanje, da ne otvaram novu temu... 🤔😁 Na koji nacin da upakiram poklon? Znaci, kupila sam taj cesljic, jos neke sitnice, nekoliko paketa vlaznih maramica, malu odjecu za bebu, sampone i kupke i svasta nesto... mislila sam to sve stavit u kosaru i zamotat u celofan, ali primam i druge ideje 😀
2019 11 23
U običnu bebastu ukrasnu vrećicu?
2019 11 23
Mogli bi složiti tortu od pelena, pa sve te dodane stvarlice uglaviti u to. Umota se u veliki celofan i jako lijepo izgleda. Nije teško, no zahtjeva malo mašte i vremena. Googlajte za ideje
2019 11 23
> LillyOscar: > Mogli bi složiti tortu od pelena, pa sve te dodane stvarlice uglaviti u to. Umota se u veliki celofan i jako lijepo izgleda. Nije teško, no zahtjeva malo mašte i vremena. Googlajte za ideje Ovo je super ideja, hvala!
2019 11 24