Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam

Pozdrav drage moje cure,ja neznam jel se vama ovo ikad dogodilo,znaci kupila sam tenisice od jedne cure vidjela sam da ima dobre recenzije i naručila sam,poslala sam joj potvrdu da je uplaceno i skinuto mi je sa računa,ona je meni poslala tenisice i nakon par dana mi je stigla njezina poruka da nema novaca na računu ,užasno sam se osjećala kad sam to vidjela,pitala sam je zašto mi je onda slala ako nisu sjeli novci i da ću Vratit odma tenisice jer nikako me želim bit netko ko krade,ona je rekla da nije vidjela da su novci kao sjeli jer nema mbanking,ja sam išla u banku i skinuto mi je sa računa još jednom ponavljam imam uslikanu i potvrdu Poslat ću vam sve,sta da radim pomozite molim vas.!
2021 03 16
Jesze uplatili na pravi broj racuna? Niste zamijenili brojeve?
2021 03 16
Nije vidjela da su novci sjeli jer nema mbanking, ali je vidjela da nisu sjeli?? I zar svima salje na povjerenje? Imala sam super suradnju sa Vama i poslali ste mi sliku potvrde uplate privatno doticnoj. Negdje se ocito pogubila u svojim transakcijama, ali nije u redu da Vas tako napada i optuzuje.
2021 03 16
Ako se poklapaju broj računa koji vam je ona dala i broj s potvrde na kojoj se vidi da ste na taj račun uplatili - onda nek ona to rješava u svojoj banci.
2021 03 16
> Rajna123: > Jesze uplatili na pravi broj racuna? Niste zamijenili brojeve? Jesam jesam još sam par puta provjeravala
2021 03 16
> andreja1901: > Nije vidjela da su novci sjeli jer nema mbanking, ali je vidjela da nisu sjeli?? I zar svima salje na povjerenje? Imala sam super suradnju sa Vama i poslali ste mi sliku potvrde uplate privatno doticnoj. Negdje se ocito pogubila u svojim transakcijama, ali nije u redu da Vas tako napada i optuzuje. Da to sam i ja nju pitala niste vidjeli da su novci sjeli a vidjeli ste da nisu,točno tako sam ju pitala ,ja sam njoj rekla zašto ste poslali ako niste vidjeli ja sam mislila da je vidljivo i da je zato poslala da bi mi se nakon par dana javila i napala me ,užas šokirana sam i nemogu vjerovat,istina i optužila me da ste mi svi vi u roku 24 sata ostavili kao ocijene da sam vas natjerala a to nije istina stvarno,hvala vam sto ste uz mene
2021 03 16
> NadaMihaljevic: > Ako se poklapaju broj računa koji vam je ona dala i broj s potvrde na kojoj se vidi da ste na taj račun uplatili - onda nek ona to rješava u svojoj banci. Da sve se poklapa stvarno još sam sto puta provjeravala,još sam joj se odma ponudila da ću Vratit tenisice jer sam takva ne želim da me itko optužuje za nešto sto nisam napravila,i onda kad sam se konzultirala sa ostalima i kad sam eto tu postavila svoju priču svi su mi rekli da ne vraćam jer stvarno imam i potvrdu i sve da joj je uplaceno i još me provocira i ponižava svaki dan
2021 03 16
Meni bi se zgadle tenisice radi svega. Stavite link profila, molim Vas.
2021 03 16
Lagano negativnu i neka tema ostane.
2021 03 16
> Rajna123: > Meni bi se zgadle tenisice radi svega. > Stavite link profila, molim Vas. Da znate i da jesu stvarno nit ih nosim i još sam se ponudila Vratit al sad nakon svega ne želim iz principa
2021 03 16
> Rajna123: > Meni bi se zgadle tenisice radi svega. > Stavite link profila, molim Vas. Evo i linka https://mojekrpice.hr/izi1987-294612
2021 03 16
> malllaaaa: > Lagano negativnu i neka tema ostane. Znam da ,bas mi je zao ,da se ovako nešto dogodi ,evo cure sa kojima sam poslovala odma sam sve kupila sta mi se svidjelo i brzo uplatila a sad ovo... u šoku sam
2021 03 16
Nek vam pošalje izvod iz banke gdje nije vidljiva vaša uplata. Možete joj i poslati link na ovu temu nek se uključi.
2021 03 16
> mara0304: > Nek vam pošalje izvod iz banke gdje nije vidljiva vaša uplata. > Možete joj i poslati link na ovu temu nek se uključi. Okej super ,hvala vam puno🙏
2021 03 16
> Miselll: > > Rajna123: > > Meni bi se zgadle tenisice radi svega. > > Stavite link profila, molim Vas. > Evo i linka https://mojekrpice.hr/izi1987-294612 Ne razumijem zašto je toliko teško negativnu ostaviti ako nisi zadovoljna suradnjom? Ljudi ovdje negativne ostavljaju zbog uzimanja podataka, a kamo li ovakve situacije!!! Ne čitaju svi forum.... :(
2021 03 16
1 2 3 4 5 ... 27