Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Hiperpigmentacija

Pozdrav, tko ima iskustva i preporuku za neki proizvod za ublažavanje već postojećih fleka hiperpigmentacije? Hvala na odgovorima i pozdrav
2021 03 24
Evo imate već jednu temu na MK o tome https://mojekrpice.hr/forum/t/271785/hiperpigmentacija - i tamo sam preporučila Eucerin Anti-pigment proizvode a možete pogledati što su pisale i ostale cure https://www.eucerin.hr/proizvodi/anti-pigment
2021 03 24
pogledajte the ordinary proizvode. imaju par seruma za pigmentaciju
2021 03 24
Ja sam koristila vitamin c od The Ordinary, trenutno ga prodajem na svojem profilu jer mi više ne treba. Bacite oko ako ste zainteresorani 😊
2021 03 24
Ja koristim od The Ordinary Ascorbic acid 8% + Alpha arbutin 2% i odličan je za ujutro ispod SPF kreme. Možete probati i njihov tonik sa glikolnom kiselinom( koristim ga par puta tjedno jer je dosta jak). Njihovi proizvodi su dosta jeftini pa nije šteta probati, a meni su dosta pomogli u ožiljcima i hiperpigmentacijskim flekama od akni😊
2021 03 25
euceirnova anti pigment linija je jako dobra, inace pomaze dosta azelatna kiselina, thiamidol, phe resorcinol, niacinamid
2021 03 25
Najbolje Vam je otici do dermatologa da Vam napise recept za Tretinoin. To Vam je krema na recept koja ima studije iza sebe da daje rezultate; sve ovo ostalo sto mozete dobiti bez recepta nedaje rezultate koji su potvrdeni sa strane znanstvene zajednice vec kompanije same plate studije koje nisu pouzdane. Ja je koristim vec godinama, krema od 30mL napravljena u apoteci Vam je 65kn, sto je inace i jeftinije nego proizvodi iz ducana. Javite ako zelite dodatne informacije! ps. Hydroquinone je takoder koristen za targetiranu hiperpigmentaciju, te Vam dermatolog to moze preporuciti ovisi o stanju Vasem. > Lina33: > Pozdrav, > tko ima iskustva i preporuku za neki proizvod za ublažavanje već postojećih fleka hiperpigmentacije? > Hvala na odgovorima i pozdrav
2021 04 23
+1 Tretinoin - euhealth24.com/hr/drug/tretinoin-cream Uvijek ću preporučiti Tretinoin svim mojim prijateljima
2024 03 19