Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Poklanjam lot plišanaca

Pozdrav! Poklanjam plišance s fotografije, isključivo kao lot i primopredajom (Špansko) jer u Tisak L kutiju ne stanu. Očuvani su, a neki od njih i novi. Želja mi je obradovati dijete koje ih voli i skuplja, pa molim da mi se ne javljaju oni koji s njima imaju kakve druge namjere (poput preprodaje). Hvala! Nadam se da ću ih brzo udomiti i nekoga usrećiti. :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dc8f3a7f8543a8501e3253cff6e92f41.jpg)
2021 06 22
Možete ih donirati klaićevoj bolnici. Potrebno ih je samo oprati. Javite se na Podrska.Pacijentima @ kdb. hr I tražite upute (razmaci da algoritam ne izbriše link) Mogu vam ih ja pokupiti i odvesti tamo, ako vam bude interesantno. Igračke budu raspoređene po odjelima, u bolničkom vrtiću, a često klinci uzmu kući sa sobom
2021 06 22
Ili ih donirati udruzi https://m.facebook.com/udruga.krugovi/ Ne znam kako to doniranje funkcionira kod njih. Mi često tamo kupujemo igračke po simboličnim cijenama.
2021 06 22
Hvala Vam! Mislila sam da ih zbog ove 'koronasituacije' više nitko od udruga i bolnica ne prima (pitala sam prijateljicu koja radi u vrtiću i terapeute na Goljaku, no rekli su da ih, zbog gore navedenog razloga, ne primaju). Svakako ću se javiti na adrese koje ste mi proslijedile jer bih voljela da dođu u ruke onima koje će zaista obradovati.
2021 06 22
Ja sam baš pripremila svoje plišance, neki stari 25 godina, u odličnom stanju. Čekaju pranje i onda ih doniram Rebru za djecu, i oni primaju. A čini mi se i zarazna bolnica također prima. Moraju biti oprani i zamotani u prozirni celofan.
2021 06 22
> cmicmacmo: > Ja sam baš pripremila svoje plišance, neki stari 25 godina, u odličnom stanju. Čekaju pranje i onda ih doniram Rebru za djecu, i oni primaju. A čini mi se i zarazna bolnica također prima. Moraju biti oprani i zamotani u prozirni celofan. Odlično! Javit ću se nekoj od bolnica. Hvala svima na savjetima!
2021 06 22
Nema na čemu. Sigurno ćete usrećit nekog malca. Znam da je moj dobio plišanca na zaraznoj kad je završio prije 4 mjeseca, barem mu je malo zaokupio pažnju.
2021 06 22
mi smo pred godinu-dvije nekoliko kutija igračaka poslali u dom za djecu u Nazorovoj pa evo, ako ima još netko da ima ideja za doniranje :") p.s. stare dekice (čak i plahte) se često može donirati skloništima za životnje i raznim udrugama <3
2021 06 22
Samo kratka info. Upravo sam iz Klaićeve dobila odgovor da zbog epidemiološke situacije više ne primaju plišance. Krećem dalje u potragu po vašim savjetima.
2021 06 23
Možda bi ovdje primili? https://www.malizmaj.hr/
2021 06 23
probajte u Crveni kriz :)
2021 06 23
Hvala! Idem redom. 😁 Javila sam se udruzi Krugovi pa, ako oni ne prihvate, krećem dalje po vašim prijedlozima. 🙂
2021 06 23
Javi za Krugove. Mislim, moja gđica gomila te plišance i rado bih joj ih uzela i tebe rasteretila, no doista ih nemam sve gdje držati.
2021 06 23
> teehee: > Javi za Krugove. > Mislim, moja gđica gomila te plišance i rado bih joj ih uzela i tebe rasteretila, no doista ih nemam sve gdje držati. Maloprije sam primila mail. Krugovi iz uzimaju, ali ako se Vašoj malenoj koji posebno sviđa, rado ću joj ga/ih dati, a ostale odnijeti u Krugove.
2021 06 23
Ima koja udruga gdje bi plisance mogla poslatit Tiskom? Isto imam nekoliko a postarina me izađe previse 😑
2021 06 27
1 2