Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nove promjene - prelazimo večeras

Drage naše Krpičarke, stiglo je vrijeme u kojem prelazimo na novi Meni tj novi raspored kategorija na našim Krpicama. Zbog uvođenja tih promjena Krpice neće raditi večeras od 23 sata do sutra u neko doba. Ujutro bi Krpice trebale biti spremne za korištenje. Trebat će nam malo privikavanja kao npr i na ovaj moderniji izgled Krpica, ali nema veze jer tko se još uopće sjeća starih Krpica? o:) Pozdrav svima, i javite mi ako nešto ne valja npr artikli nisu u kategoriji u kojoj bi trebali biti, veličine fale, ne fale itd. :")
2021 09 14
Pozdrav Kod kategorije djeca, nema obuće A kod obuće odrasli ne nudi veličinu Lp
2021 09 15
Kod odjeće, žene, također nema veličina Lp
2021 09 15
Malo mi je nejasno...ne postoji zasebna kategorija za nakit? Ako želim pogledati nakit onda moram gledati i kape, naočale, novčanike i satove. Moderniji izgled, potpuno nove krpice? Bilo je rečeno da ćemo imati hrpe novih kategorija, žuta linija na naslovnici je mjesecima hodala lijevo desno, pa mislila sam da će se raditi o nekim velikim promjenama...
2021 09 15
Baš sam i ja htjela pitati gdje je nakit? To je korak unazad
2021 09 15
kod pretrage djece nema veličina odjeće ni obuće. moje dječje artikle je svrstalo u krive kategorije. npr. dječju obuću u muške cipele. zar sad treba ponovo sve artikle učitavat??
2021 09 15
Zašto nema veličina??
2021 09 15
Ne moze se staviti koja se velicina traži
2021 09 15
Meni se ne učitavaju artikli od 6. stranice pa nadalje, odnosno ne mogu se uređivati. :,'(
2021 09 15
kod postavljanja oglasa se ne može odabrati veličina. ne može se pretražiti potkategorija, nego samo glavna kategorija. kad se kupuju usluge promocije više se ne može kupiti po kategoriji artikla, nego je žensko, muško, djeca, dom. kako je ovo bolje nego prije?
2021 09 15
Cipele, nema pretrage po brojevima.
2021 09 15
I naravno, usluge kupljene za danas se ne pokazuju na vrhu kategorije! Hoće li nam netko vratiti novac?!
2021 09 15
> AdzijaAnna: > Sad kad bolje pogledam, malo je zbrkano..npr.tražim tajice, nigdje ih.. Žene > odjeća > hlače i tajice > tajice Jedini novitet je više klikanja da se dođe do kategorije...a svi ostali problemi koje stranica ima su ostali 👏
2021 09 15
Treba ispraviti sljedeće: Modni dodatci - Modni dodaci (odnosno sve gdje piše dodaci sa T izbaciti T) Vidim da već stavljaju knjige, onda stavite i tu kategoriju? Pod dom - možda da ide i namještaj? Moj prijedlog za kategoriju 'DOM': - Tekstil (ručnici, posteljina, tepisi, kuhinjski tekstil) - Dekoracija (vaze, svijećnjaci, dekorativni ukrasi) - Namještaj (ormari, stolice, stolovi, komode, uredski namještaj) - Elektronika (računala, mobiteli, audio, video, foto) - Knjige - Sport (fitness oprema, sprave za vježbanje, bicikli)
2021 09 15
Trenutno se dodaju veličine, nema ni dvodnevne promocije pri vrhu stranica. Nakit je pod Modnim dodacima. Knjige i dalje nisu dozvoljene u kategorijama nego samo na forumu, namještaj je isključivo za dječje sobe, elektronika ne, ali stvari tipa stickovi i
2021 09 15
1 2 3 4 5 ... 10