Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Prevariti muža ili ne?

Kakve su to prijateljice,zamislite da vam muž ima takve prijetelje ili Vas prevari? Kako bi se vi osjecali...više mi se čini da vam je dosadno. Zato jer ste privlačni trebati varati? Zato jer vam netko to kaže... Totalna glupost,bar iz nekog poštovanja ne bih,a ako nemate nikakve osjećaje za supruga,onda se razvedite... Uvijek mi je ljepše varati oko kupovine...
2022 07 20
> KreativnoSelo: > > danijelakau: > > Čisto da pojasnim malo ovu moju dilemu.Prijateljice u mojem okruzenju cude se kako to da jos nisam to uradila(ispadam "glupa"),obzirom na moj izgled,vrstu posla kojim se bavim...Nije da mi je lose u braku,ali pomalo dolazi do monotonije,pa me pomalo kopka ta ideja. > Okolina vrši pritisak, inače, ne bi ona jadna. :') > Pa radije onda guglaš ili tražiš savjet kako začiniti brak a ne kako ga uništiti, odnosno varati do uništenja. Vidiš,vidiš...😂😂
2022 07 20
> NadaMihaljevic: > Izgleda da me vrijeme pregazilo... iako se ne osjećam staro ,:) > ne znam kad je prevara postala oblik društvenog izazova... ili ni "prijateljice" više nisu što su nekad bile... Izgleda da su dosla takva vremena🤔
2022 07 20
> MaliPrincLu: > Kakve su to prijateljice,zamislite da vam muž ima takve prijetelje ili Vas prevari? Kako bi se vi osjecali...više mi se čini da vam je dosadno. > Zato jer ste privlačni trebati varati? Zato jer vam netko to kaže... Totalna glupost,bar iz nekog poštovanja ne bih,a ako nemate nikakve osjećaje za supruga,onda se razvedite... > Uvijek mi je ljepše varati oko kupovine... Ne kažem da nema osjećaja,ali onaj crv znatiželje kopka🤭
2022 07 20
> danijelakau: > Čisto da pojasnim malo ovu moju dilemu.Prijateljice u mojem okruzenju cude se kako to da jos nisam to uradila(ispadam "glupa"),obzirom na moj izgled,vrstu posla kojim se bavim...Nije da mi je lose u braku,ali pomalo dolazi do monotonije,pa me pomalo kopka ta ideja. Imašnočito loše prijatelje ,ali zapitaj se što češ biti ako ga prevariš,užas .
2022 07 20
> EMINNAD: > > danijelakau: > > Čisto da pojasnim malo ovu moju dilemu.Prijateljice u mojem okruzenju cude se kako to da jos nisam to uradila(ispadam "glupa"),obzirom na moj izgled,vrstu posla kojim se bavim...Nije da mi je lose u braku,ali pomalo dolazi do monotonije,pa me pomalo kopka ta ideja. > Imašnočito loše prijatelje ,ali zapitaj se što češ biti ako ga prevariš,užas . A možda lažu o tome?🤔
2022 07 20
U braku sam jako dugo zajedno smo od Srednje škole ,brak je za menw poštovanje ,općenito ljubav prema osobi ,a sa timw dolazi svw drugo u dobru i zlu ,a ti govoriš o svom visokom egu ,i površnim stvarima , ps ,ako dolazi do monotonoje pa smisli nešto da ne dođe ,😀
2022 07 20
> EMINNAD: > U braku sam jako dugo zajedno smo od Srednje škole ,brak je za menw poštovanje ,općenito ljubav prema osobi ,a sa timw dolazi svw drugo u dobru i zlu ,a ti govoriš o svom visokom egu ,i površnim stvarima , ps ,ako dolazi do monotonoje pa smisli nešto da ne dođe ,😀 I morat cu😁
2022 07 20
A dajte cure, zašto se sekirate, očito je u pitanju šala 🤣
2022 07 20
Mislim.. Kakav je smisao i šta vi imate od toga nanijeti nekome bol? Moje mišljenje je da od ovoga nema svrhe osim na pristojan način izaći iz tog odnosa ako je statičan ili kao civilizirani ljudi komunicirati malo više i razgovorom pokušati vidjeti da li druga strana isto želi promjenu. Ukoliko Vam je stalo i volite tu osobu. Ako više nema osjećaja, nema potrebe ostati u braku, njega prevariti i slomiti nečije srce. Opasno je igrati se tuđim osjećajima. A okolina kakva je i kakav je mentalitet je klasičan današnjeg društva, jer je i njima dosadno pa Vas potiču na cirkus. Ovdje ste sami sebe nazvali bez uvrede i ljutnje molim Vas, rekli ste da ispadate glupi. Koliko ste neinteligenti kad padate pod njihov utjecaj? Očito je odnekuda to moralo proizaći. Ili ste vi možda u nekoj boli kada ste ju spremni servirati osobi koja vas voli, (možda) to vi sami najbolje znate.. Ali ako je to prevara iz dosade onda vi tu osobu i ne volite više toliko. Izađite iz odnosa pa si dozvolite promjene l kakve sada tražite ili si dajte šansu za promjenom radom na sebi zajedno sa partnerom. ❤️ Ignoriranjem samo stavljate sve pod tepih, sretno..
2022 07 20
> kucni_bog: > A dajte cure, zašto se sekirate, očito je u pitanju šala 🤣 Ma nije..samo što mi ta ideja ponekad padne na pamet
2022 07 21
> Billy5: > A koja je to vrsta posla s obzirom da se očekuje varanje muža? 🤔 Recimo da trpim svakodnevne "ulete" i "nemoralne ponude"..
2022 07 21
> turky5: > Mislim.. Kakav je smisao i šta vi imate od toga nanijeti nekome bol? Moje mišljenje je da od ovoga nema svrhe osim na pristojan način izaći iz tog odnosa ako je statičan ili kao civilizirani ljudi komunicirati malo više i razgovorom pokušati vidjeti da li druga strana isto želi promjenu. Ukoliko Vam je stalo i volite tu osobu. Ako više nema osjećaja, nema potrebe ostati u braku, njega prevariti i slomiti nečije srce. Opasno je igrati se tuđim osjećajima. A okolina kakva je i kakav je mentalitet je klasičan današnjeg društva, jer je i njima dosadno pa Vas potiču na cirkus. Ovdje ste sami sebe nazvali bez uvrede i ljutnje molim Vas, rekli ste da ispadate glupi. Koliko ste neinteligenti kad padate pod njihov utjecaj? > Očito je odnekuda to moralo proizaći. Ili ste vi možda u nekoj boli kada ste ju spremni servirati osobi koja vas voli, (možda) to vi sami najbolje znate.. Ali ako je to prevara iz dosade onda vi tu osobu i ne volite više toliko. Izađite iz odnosa pa si dozvolite promjene l > kakve sada tražite ili si dajte šansu za promjenom radom na sebi zajedno sa partnerom. ❤️ > Ignoriranjem samo stavljate sve pod tepih, sretno.. Jako lijepo rečeno.
2022 07 21
> danijelakau: > > turky5: > > Mislim.. Kakav je smisao i šta vi imate od toga nanijeti nekome bol? Moje mišljenje je da od ovoga nema svrhe osim na pristojan način izaći iz tog odnosa ako je statičan ili kao civilizirani ljudi komunicirati malo više i razgovorom pokušati vidjeti da li druga strana isto želi promjenu. Ukoliko Vam je stalo i volite tu osobu. Ako više nema osjećaja, nema potrebe ostati u braku, njega prevariti i slomiti nečije srce. Opasno je igrati se tuđim osjećajima. A okolina kakva je i kakav je mentalitet je klasičan današnjeg društva, jer je i njima dosadno pa Vas potiču na cirkus. Ovdje ste sami sebe nazvali bez uvrede i ljutnje molim Vas, rekli ste da ispadate glupi. Koliko ste neinteligenti kad padate pod njihov utjecaj? > > Očito je odnekuda to moralo proizaći. Ili ste vi možda u nekoj boli kada ste ju spremni servirati osobi koja vas voli, (možda) to vi sami najbolje znate.. Ali ako je to prevara iz dosade onda vi tu osobu i ne volite više toliko. Izađite iz odnosa pa si dozvolite promjene l > > kakve sada tražite ili si dajte šansu za promjenom radom na sebi zajedno sa partnerom. ❤️ > > Ignoriranjem samo stavljate sve pod tepih, sretno.. > Jako lijepo rečeno. Hvala na savjetu😘
2022 07 21
> danijelakau: > > Billy5: > > A koja je to vrsta posla s obzirom da se očekuje varanje muža? 🤔 > Recimo da trpim svakodnevne "ulete" i "nemoralne ponude".. Kafić, kladionica? Taj koji takvo što nudi ili uletava - nisi ti ništa posebnija od drugih 50 kojima se uvaljuje.
2022 07 21
1 2 3 4 5 6 ... 8