Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Prevariti muža ili ne?

> danijelakau: > Čisto da pojasnim malo ovu moju dilemu.Prijateljice u mojem okruzenju cude se kako to da jos nisam to uradila(ispadam "glupa"),obzirom na moj izgled,vrstu posla kojim se bavim...Nije da mi je lose u braku,ali pomalo dolazi do monotonije,pa me pomalo kopka ta ideja. riskiraj, možda profitiraš :')
2023 04 13
Iiiii što je bilo na kraju? 🍿
2023 04 19
Ne čini drugome ono što ne želiš da on tebi napravi ;)
2023 04 24
Biti dvolična osoba bez osnovnog poštovanja prema svom mužu i odgovornosti za svoje ponašanje i vjerovati savjetima prijateljica koje imaju inteligenciju kokoši ili ne?
2023 04 26
meni se ova tema čini kao neka provokacija ,:) ili netko zaista razmišlja o tome i napiše to na forum, hmmm.
2023 10 02
I onda kad muz odvalii tršcetinu ili, nedajboze, vrati istom mjerom, ćeš će cuditi nešto. 😁😁😁 Ja bi ti prva zabila glavu u zid. Lijepo se rastavite i zaobidete dramu... pa se onda fukaj. A, i čemu djecu učiš, ako ih imaš?! Na istu ćeš biti ljuta ako te samo nesto slažu, pa im tumačiti pola dana... Blago tebi i mužu tvome.
2024 02 02
> ivanna0509: > Iiiii što je bilo na kraju? 🍿 Ja se nadam da ga je prevarila 🍿
2024 02 02
> Desinićka: > > ivanna0509: > > Iiiii što je bilo na kraju? 🍿 > Ja se nadam da ga je prevarila 🍿 Hihi🤭
prije 23 dana, 05:49
1 2 ... 6 7 8