Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Xiaomi Redmi mobiteli - iskustva

Koliko su pouzdani i trajni? Imaju li problema s konekcijom? Malo sam pretraživala recenzije po internetu i najčešći problemi koji se spominju su bugovi nakon update-a, česte reklame u sistemskim aplikacijama i screen ghosting (zaostajući pikseli netom korištenih aplikacija) te da su dobri samo za godinu ili dvije korištenja.
2022 07 22
Mojem je ovo skoro treća godina korištenja, mama ima isti model i u istom mjesecu, prije cca pola godine, nam je počeo odjednom biti u banani, npr. često zamrzne ekran po par sekundi i možeš ga ponovno pokrenuti samo tako da se resetira, ili imaju neke bugove gdje im neke aplikacije ne reagiraju na dodir, ali ako se iz njih izađe i odmah natrag uđe, problem kao da nije postojao. S vremenom se brzo čovjek navikne na to, nije ništa strašno i nije nešto što se događa svaki dan, ali zna se poklopiti da pokušavam završiti razgovor s nekime i mobitel odjednom odluči ne sudjelovati hahah. Burn-in se meni često događao kad nisam radila pauze na mobitelu, ali govorim o sat, dva korištenja iste aplikacije bez prekida, za to znam da sam si sama kriva 😬 I ljeti se jako brzo zagrijava, no iz mog iskustva to je univerzalna stvar kod mobitela. Te sve stvari na stranu, Xiaomi je meni odličan izbor zbog omjera cijene i kvalitete, a ima sve što mi je bitno (s tim da su u zadnje vrijeme nažalost postali puno popularniji modeli pa samim time bar 20% skuplji...)
2022 07 22
Imam r.n 8 pro vec 2,5 godine Baterija drzi dugo,osim kad visim satima na njemu,kao i svaki drugi,onda se brze prazni Kamera kao i kad je kupljen Ne razmisljam da ga mjenjam Oko mene su svi sa skupim mobitelima,pa su nezadovoljni Meni je ovaj za cijenu od 2 tis kad je kupljen super Kad sam imala Samsung bio mi je koma I kad ga budem mjenjala opet cu Xiaomi kupit
2022 07 22
Prije ovog mobitela sam imala Xiaomi mia2 (ako se dobro sjecam) koji je savrseno radio 2 godine dok nije pao na pod i ekran se razbio😭 sad imam isto Xiaomi neki pro nesto 8 (sto se dobro razumijem koji mob imam😂) i on radi savrseno, nista ne steka, super memorija, zvuk.. ma sve za 10✓ tako da ga ja preporucujem
2022 07 24
Hvala na komentarima.
2022 07 25