Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne odgovaranje na poruke

Bok curke!. zadnjih mjesec dana sam u potrazi za čizmicama za sestru i sebe, naravno njuškam ovdje po krpicama. Užasno me ljuti to što neke prodavačice ne odgovaraju na upite. Svjesna sam da imaju život pored ove stranice, da im se nešto dešava ali mislim da svatko ima barem dvije minute u danu da provjeri inbox. Također cure koje su bile zadnji put logirane prije godinu dana ne razumijem zašto ne pobrišu artikle ako se više ne planiraju vratiti ovdje?. Kako se od kupca očekuje da završi razgovor mislim da je tako u redu da se i prodavači jave unutar dva dana. Stvar je pristojnosti.
2022 09 28
U pravu ste, ali sta cete, 100 ljudi 100 čudi😆
2022 09 28
> KaroKaro: > U pravu ste, ali sta cete, 100 ljudi 100 čudi😆 Tako je uvijek bilo i biti ce Kod mene su problem oni sto se jave,pa netragom nestanu Nitko da zavrsi razgovor,valjda im je to pretesko
2022 09 29
Ma ja se na takve vec oglusila…. Previse ih je bilo😂 > kozmetika88: > > KaroKaro: > > U pravu ste, ali sta cete, 100 ljudi 100 čudi😆 > Tako je uvijek bilo i biti ce > Kod mene su problem oni sto se jave,pa netragom nestanu > Nitko da zavrsi razgovor,valjda im je to pretesko
2022 09 29
2mj sam bila u potrazi za haljinom za seku za jednu prigodu, od nekih 12 upita, dobila sam odgovor na 2. Na upite za sebe sam imala malo više sreće. Čak sam i navela da mi je sestra pred porod, i tražila samo mjere za struk i ukupnu dužinu haljina... ali odgovora nije bilo. Brisala bih također neaktivne članove.. odnosno artikle im.
2022 09 29
> kozmetika88: > > KaroKaro: > > U pravu ste, ali sta cete, 100 ljudi 100 čudi😆 > Tako je uvijek bilo i biti ce > Kod mene su problem oni sto se jave,pa netragom nestanu > Nitko da zavrsi razgovor,valjda im je to pretesko Slazem se! Javila mi se jedna zena kojoj sam mjerila 2 stvari zasebno i od tada mi nije nista odgovorila.. nije problem ako se netko predomisli, shvati da mu ne odgovara. Ali, samo recite, da nisam vrijeme trosila na to da mi netko ne odgovori na vlastiti upit.
2022 09 29
Vecinom imam upite tipa:jel slobodno? Odgovorim da je,i vise ni a ni b Pa sta pitas ako nemas kulture zavrsit razgovor Pitaj,dogovaraj se,pa odluci hoces ili neces Nece te nitko ugrist ako kazes da neces uzet
2022 09 29
I ja sam cekala odgovor za cizmice mjesec dana 🙈 i na kraju odustala od kupovine. Zapravo, nismo ni dosli do te teme 🤣🤣 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b335d3ca44321e79d1fbd16256b191d9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8a9c7595cb70c09d3f3851ff19c0f3e3.jpg)
2022 09 29
Da li mozda postoji kakav bug po tom potanju? Previse mi je takvih upita, pa osoba odjednom prestane odgovarat. Jucer sam imala upit za nausnice, gospoda bi ih uzela, zamolila podatke za uplatu i iznos koji treba uplatit, ja posaljem i pitam preko koga saljem paket i tu je odjednom prekid komunikacije. Odgovora nema vec drugi dan, a vidim da se ulogiravala 🤷‍♀️ ne znam da li se nesto desava sa stranicom, pa odgovor ne dode do druge strane? Ali onda si mislim, kako do mene sva pitanja dodu na koja uvijek odgovorim.
2022 09 29
> M1rt1ca: > Da li mozda postoji kakav bug po tom potanju? Previse mi je takvih upita, pa osoba odjednom prestane odgovarat. Jucer sam imala upit za nausnice, gospoda bi ih uzela, zamolila podatke za uplatu i iznos koji treba uplatit, ja posaljem i pitam preko koga saljem paket i tu je odjednom prekid komunikacije. Odgovora nema vec drugi dan, a vidim da se ulogiravala 🤷‍♀️ ne znam da li se nesto desava sa stranicom, pa odgovor ne dode do druge strane? Ali onda si mislim, kako do mene sva pitanja dodu na koja uvijek odgovorim. Nema to veze sa stranicom To je do kulture osobe,tocnije nekulture Trenutno imam nekoliko takvih Lijepo ih kulturno danas pitala dali misle zavrsiti razgovor,odgovora nema,iako su online
2022 09 29
kozmetika88, mene to pomalo ljuti. Bas ovo sto nema odgovora, a online su danima. Kakva je politika sa ostavljanjem neutralnih? Da li da te poruke samo ignoriramo, ili mozemo ostaviti neutralnu pa mozda ljudima dode do glave da je nepristojno javiti se, pa samo nestati.
2022 09 29
Ja naivna jos pokusavam pronaci neko opravdanje za takve stvari 🙈
2022 09 29
> fashionitem: > kozmetika88, mene to pomalo ljuti. Bas ovo sto nema odgovora, a online su danima. Kakva je politika sa ostavljanjem neutralnih? Da li da te poruke samo ignoriramo, ili mozemo ostaviti neutralnu pa mozda ljudima dode do glave da je nepristojno javiti se, pa samo nestati. Za to se bez problema ostavlja neutralna Zbog uzimanja podataka,neodgovaranja,ignoriranja Negativna se ostavlja ako se laze o uplati i naravno ako netko ne posalje placeni paket I ja pokusavam naci opravdanje I ja imam posao,zivot,obaveze,pa opet ne zaj,druge,kao sto to velika vecina radi
2022 09 29
> M1rt1ca: > Ja naivna jos pokusavam pronaci neko opravdanje za takve stvari 🙈 U potpunosti Vas razumijem! Meni je isto bilo kao ljepše misliti o tome na način.. pa možda nisu dobile poruke x-)
2022 09 29
Kako vidim postali je pod "normalno" ne odgovarati na poruke iako je se svako malo tu. Nakon poruke se ulogira, pročita i ignor. Isto tako je i sa povratnim. Ja sam u zadnje vrijeme izbrisala sigurno 10 ak jer nisu se udostojile uzvratiti a svako malo su tu. Ako je njima teško ostaviti, meni nije teško svoju izbrisati.
2022 09 30
1 2 3 4