Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pomoć za bol u leđima

Pozdrav. Odlučih da se i ja javim i podjelim svoje iskustvo, možda nekome pomogne. Tokom trudnoće sam se dosta bila udebljala i krenuli su bolovi u ledjima, prvo u donjem dijelu a onda i gornjem dijelu leđa. Mislila sam da će biti bolje kada smršam nakon poroda, ali nije. Na nagovor prijateljice sam našla u potpunosti na biljnoj bazi Acuraflex kremu i Acuraflex kapsule. Nakon samo par mjeseci bilo je lakše. Naravno lagana šetnja i kućne vježbe su takodjer pomogli. Ja sam kupovala na internetu, ali mislim da ima i u ljekarnama. Nadam se da ću nekome pomoći.
2022 10 08
Zanimljivo, 0 artikala i 0 povratnih.
2022 10 08
Možda sam u krivu ali osobno to nikad nebih poslušala već nam je svima poznato kako se te razno razne kreme uvaljuju samo zbog novca ipak bih radije poslušala nekog koga poznam a ovdje nekog tko ima povratnih jer ovo mi djeluje kao otvoren profil za reklamiranje neke tko zna kakve kreme (eto to je je moje mišljenje) 0 pozitivnih i samo ste zbog toga otvorili profil baš prozirno bar za mene. :s
2022 10 08
Kao što sam napisala, ja sam samo podjelila svoje pozitivno iskustvo. Da prodajem napisala bih da kupite kod mene, a ne da ima na internetu ali i u ljekarnama. Ja znam kakve sam probleme ja lično imala i voljela bih da sam pročitala neki koristan savjet. Ja koliko vidim niti sam objavila da prodajem ove proizvode, niti ih prodajem. Kao što sam rekla, podjelila sam savjet za nešto što je meni pomoglo. Svako dobro ☺️
2022 10 10
Ako je tako svaka čast, pored silnih informacija i priloga koje smo gledali na TV-u, čitali i neki dan je prilog program Jabuka koji godinama traje i prodaje kreme a otkrilo se sasvim suprotno pa nije čudno što čovjek više puše i na hladno. pored tolikih silnih prevara te ponuda besplatnog ovog onog na telefone i svašta nešta. Svima nam poznato gdje su uglavnom stariji žrtve nije čudo što ne vjerujemo., i to da starije ljude navuku na kojekakve kreme po cijeni čak do 300-400 kn koju kupe od svoje mirovine od 2.000 kn, zato sam reagirala, a osobno sam vidjela kremu koju je jadna stara susjeda platila 350 kn, dok tih krema ima u Ofertisimi po nekih 30 - 40 kn, ponukana tim događanjima Vam nisam povjerovala. :D
2022 10 11
Za probleme sa kicmom mozete ukucati na youtube Sasa Nikolic vezbe za kicmu, pa pogledajte savete ovog skromnog coveka.
2023 06 18