Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Kada ste.. bebi..

Kada ste poceli bebi davati hranu koju i Vi jedete? Bez da spremate bebici posebno. Oko godinu? Poslije? Mi imamo 10 mj. Hvala.
2023 06 09
Pozdrav! Ovako mi smo prve pokušaje imali već sa 6 mjeseci kada je beba počela sjediti samostalno, no nije ništa htjela prihvatiti. Bila sam zabrinuta zato što su to neki mjeseci kad mame već uvelike hrane svoje bebe raznovrsno, a moja i dalje ne želi ništa osim bočice i dojke. Na kraju sam po savjetu pedijatrice prestala sa brigom i trudom da joj trpam hranu u usta koju ne želi i tako mi se sama oslobodila sa oko 11 mjeseci. Sada ima 13 i voli papati doslovno sve, sve su to još uvijek male probe, još uvijek preferira dojku i bočicu po fazama, ali eto sretna je i niti joj fali kila niti voli da je išta na silu forsiram 🥰 svaka je beba individua za sebe, tako da slobodno se i vi opustite. Malo po malo nudite, ali opušteno
2023 06 11
Također apsolutno vam nema veze jeli hrana začinjena, samo naravno obratite pažnju da nije baš pre začinjena. Sretno ❤️
2023 06 11