Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Parfemi-preporuke

Pozdrav zene! U potrazi sam za nekim dugotrajnim pristupacnim parfemom(moze i neki bodymist) Zelim neki parfem koji se osjeti na metre,znate ono kad netko prode pored Vas i zapitate se koji je to parfem. Takoder zelim da je pristupacan i da se moze kupiti u dmu bipi ili mulleru Svaka preporukica dobro dosla
2023 08 20
Pozdrav, preporucujem Givenchy L'interdit obicnu verziju ili intense. Ima za kupit u Mullera. Cjenovno neki srednji rang... Ako i Douglas dolazi u obzir, parfem se moze kupiti i tamo, a oni svako malo nude neke popuste. Parfem je dosta poznat, pa ce ga neki sigurno prepoznati (to se referiram na ono da se ljudi zapitaju koji je to parfem), ali je jak..barem jest meni na mojoj kozi. Kad sam ga ja prvi put isprobala u Mullera skoro sam se udavila..onda sam nastavila obavljat kupnju po trgovackom centru i skoro mi je doslo ispricavat se ljudima na mirisu jer sam imala dojam da je oko mene oblak jakog parfema. 🤣 No, nakon 10 minuta mi je miris postao fantastican..a poslije nisam nikad osjetila taj davez od mirisa kao taj prvi put. To samo napominjem da mu date priliku ako se isto dogodi i Vama 🙂
2023 08 20
Lancome Tresor
2023 08 21
Lancome tresor nuit 🥰🥰🥰
2023 08 21
Zadnji put u dm-u mi se svidio Joop All about Eve, nije skup. Trebate isprobati na svojoj koži.
2023 08 21
Ja ljeti volim voćne mirise, ali ih teško nađem.
2023 08 21
Versace Crystal noir, Kenzo Jungle (po meni klasika, ali to je parfem koji se na kilometre osjeti, tko ga ne zna nositi bude to i preteško). Ako imate prilike naručiti iz Avona Far away klasični ili Far away royal su dosta jači mirisi. U dm-u probajte Ulric de Varens Varensia white. Pristupačan cijenom, a sto se mene tiče ne razumijem kako nije previše popularan. Ja ga nisam dosad na nikome osjetila u prolazu ili čula da neka od mojih kolegica ima ili ga je isprobala . Čak stoji na polici negdje pri dnu. Imala sam ga i svi su me pitali koji je parfem. A nije onako klasičan i da vuče na retro.
2023 08 21
Kenzo Jungle, da 👍 Gucci Rush
2023 08 21
Light Blue D&G, Lancome Hypnose, Armani Si, Hypnotic Poison , Avon Far away
2023 08 22
> xennab: > Lancome Tresor super objašnjeno </3
2023 08 22
Najdugotrajniji, da se baš osjeti i za malu lovu je Lovely Sarah Jessica Parker For Women. Čini mi se da ga nema u Dm i Bipi, možda ima u Mulleru.
2023 08 22
> vedranapv: > Najdugotrajniji, da se baš osjeti i za malu lovu je Lovely Sarah Jessica Parker For Women. > Čini mi se da ga nema u Dm i Bipi, možda ima u Mulleru. Kakav je miris? Čitala sam recenzije za taj parfem, ali jednostavno si ne mogu stvoriti dojam o njemu. Svašta napisano, ispada da je i voćni i puderast, retro i težak i svašta nešto. Nisam ga u Mulleru vidjela.
2023 08 22
> Lunass: > > vedranapv: > > Najdugotrajniji, da se baš osjeti i za malu lovu je Lovely Sarah Jessica Parker For Women. > > Čini mi se da ga nema u Dm i Bipi, možda ima u Mulleru. > Kakav je miris? > Čitala sam recenzije za taj parfem, ali jednostavno si ne mogu stvoriti dojam o njemu. Svašta napisano, ispada da je i voćni i puderast, retro i težak i svašta nešto. Nisam ga u Mulleru vidjela. Na meni je to klasični, elegantni svježi drvenasto-cvijetni miris, mrvicu puderast, voće uopće ne osjetim. Na prvu djeluje teško, ali se kasnije smiri. I baš je isplativ, na Zivada.hr je 17,75 za 100 ml . I malo je retro :")
2023 08 23
Za toplije vrijeme: Ariana Grande - God is a woman Guerlain - Nerolia Vetiver i Mandarin Lush -Karma (njega ima samo u Lushu) Za hladnije vrijeme: Carolina Herrera - Good Girl Lush - Tank Battle (ponovo samo u Lushu) Moji all time: Armani - Si YSL - Libre Chanel - Mademoiselle
2023 08 23
> vedranapv: > > Lunass: > > > vedranapv: > > > Najdugotrajniji, da se baš osjeti i za malu lovu je Lovely Sarah Jessica Parker For Women. > > > Čini mi se da ga nema u Dm i Bipi, možda ima u Mulleru. > > Kakav je miris? > > Čitala sam recenzije za taj parfem, ali jednostavno si ne mogu stvoriti dojam o njemu. Svašta napisano, ispada da je i voćni i puderast, retro i težak i svašta nešto. Nisam ga u Mulleru vidjela. > Na meni je to klasični, elegantni svježi drvenasto-cvijetni miris, mrvicu puderast, voće uopće ne osjetim. > Na prvu djeluje teško, ali se kasnije smiri. I baš je isplativ, na Zivada.hr je 17,75 za 100 ml . > I malo je retro :") Morat ću isprobati, baš me sad zanima 😁
2023 08 24
1 2