Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Iz balayagea u smeđu

Pozdrav, molila bih iskustva žena koje su iz plavih pramenova vraćale prirodnu tamno smeđu. Gotovo cijela kosa mi je plava, jednom sam se vraćala sama u smeđu i dobro se primirilo, međutim kad se boja isprala bila sam nekakva šareno smeđa. Ovaj put bih otišla frizeru, ali me zanima hoće li to išta promjeniti ili me opet čeka isto? Ako se odlučim za frizera, je li to proces ili je dovoljan jedan dolazak da to liči na nešto? Ako se usudim sama farbati, koju marku boje da uzmem? Bez ili sa amonijakom? Kakve su keune boje? Hvala 🙂
2023 09 13
> Tralala0060: > Pozdrav, molila bih iskustva žena koje su iz plavih pramenova vraćale prirodnu tamno smeđu. > Gotovo cijela kosa mi je plava, jednom sam se vraćala sama u smeđu i dobro se primirilo, međutim kad se boja isprala bila sam nekakva šareno smeđa. > Ovaj put bih otišla frizeru, ali me zanima hoće li to išta promjeniti ili me opet čeka isto? Ako se odlučim za frizera, je li to proces ili je dovoljan jedan dolazak da to liči na nešto? > Ako se usudim sama farbati, koju marku boje da uzmem? Bez ili sa amonijakom? Kakve su keune boje? Hvala 🙂 Frizerka mi je objasnila da kad se iz jako svijetele zelis vratit u tamnu moras postebeno dodavat sve boje koje si izgubila u procesu. Tamna boja kose se sastoji od crvene, narandaste, zute nijanse. Mi to ne vidimo naravno al to je sve sastavni dio tamne kose. Tako da ako odes kod nekog ko je iskusniji najverovatnije ces dva puta otic na farbanje da ti vrati sve te pigmente natrag u kosu. S time da nakon prvog farbanja neces imat zeljenu nijansu. S druge strane opet sam vidjela dosta cure koje imaju izblajhanu kosu i samo stave jeftinu smedu farbu iz dm-a i izgledju sasvim solidno. Tako da mozda da nazoves ili udes kod nekog malog iskusnijeg cisto po savjet Pa onda odlucis.
2023 09 15