Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

H&M program stare odjeće

Pozdrav svima, Je li netko nedavno nosio staru odjeću u H&M dućan? Nisam dugo bila u njihovim poslovnicama, a krajem prošle godine mi je blagajnica rekla da će mijenjati taj program. Pa eto ako je netko bio nedavno, je li još uvijek isti proces - jedan kupon od 10% popusta za jednu vreću odjeće? Hvala puno :)
2023 09 18
tako je ...10% za jednu vrećicu . odnosno sada više ne primaju vrećice nego se roba treba istresti u njihovu vreću
2023 09 18
Je. Redovito nosim. Sve kako je navedeno. Max dvije vrećice u jednom donošenju po osobi, istresaš tekstil iz vrećice u njihov spremnik, dobivaš kupon za 10% popusta.
2023 09 18
Ok, super! Hvala Vam puno na informacijama :) Još uvijek ti kuponi vrijede do veljače sljedeće godine?
2023 09 19
Nosimo dosta redovno i čak imam negdje i 2 neizkorišćenja kupona - ne znam do kada vrijede.
2023 09 21
pa uvjek napišu na njega do kada vrijede
2023 09 21
VAŽNO!! POGLEDATI TEMU!! ADMINISTRATORICA PREKRŠILA KAZNENI ZAKON!! BLOKADOM PROFILA IZNUĐUJE NOVAC!! https❓/mojekrpice.hr/forum/t/281556/pazite-kome-prodajete-stvari
2023 09 22