Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako naći posao od kuće?

Pozdrav svima! Imam posao, ali novaca uvijek nedostaje. Želim naći posao koji mogu raditi kod kuće kad sam slobodna . Radite li neki dodatan posao ili znate gdje bih mogla naći tako nešto?
2023 10 16
Tu me ne zanima posao kataloške prodaje odnosno prodaje općenito
2023 10 16
Super pitanje. 👍 I ja bih voljela znati što se može dodatno raditi i zaraditi. Jer dosad stalno sam čula ponude jedino za katalošku prodaju, sad aktualno chogan parfemi pa Herbalife. Ali ono, ja nisam za to. Niti imam ljude koji bi to kupovali od mene. Što se tiče kreativnosti, smatram da je tržište prepuno sad aktualnih blagdanskih dekoracija i takvih stvari. Uz posao vam ne bih mogla predložiti ni čuvanje djece, ipak trebate biti često na raspolaganju. Ja sam jedno vrijeme mislila i na instrukcije. Ali i to je nezahvalan teren. Roditelji često djecu šalju na instrukcije, djeca dođu nezainteresirana, blok školskog sata brzo prođe i onda ispada da su takve usluge preskupe, dijete ništa ne prođe od gradiva doma i opet si kriv, jer ispada da nisi dobro naučio.
2023 10 16
Znam jednu ženu koja obilazi starije, ide im po lijekove, odveze ih nekud i tako. Ja to ne bih mogla, nisam bogataš da vozim besplatno i trošim gorivo za obavljanje takvih stvari. A ne bih ni imala srca nekom umirovljeniku s manjim primanjima nešto takvo ići naplatiti plus što još i radim. Zgodna vam je tema. Ne znam što vas inače zanima? Čula sam da cure koje privatno rade nokte dobro znaju dodatno nekaj zaraditi. Pa sad. ..
2023 10 16
Nisam nešto pretjerano upućena u rad od kuće, no znam da postoji mogućnost učlanjenja u "Avon", "Farmasi", "Limes", "Chogan" i tako tom kataloškom prodajom možete pokušati nešto zaraditi. Također, znam da postoji i opcija ispunjavanja anketa gdje za određeni broj ispunjenih anketa dobijete neki vaučer, novac na "PayPal" ili nešto treće. U ovo modernije vrijeme se pojavio i pojam virtualnog asistenta gdje za druge vodite njihove društvene mreže, savjetujete ih oko njihovog poslovanja itd. Po meni ne bi bilo loše, ukoliko se bavite izradom nečeg kreativnog, da oformiti stranicu na facebook-u, instagram-u i tako pokrenete prodaju svojih proizvoda od kuće. Nisam neki stručnjak u ovom području, no evo iznijela sam neke ideje koje su mi pale na pamet. 😊
2023 10 16
Korisničke podrške često nude mogućnost rada od kuće, nakon odrađenih edukacija. Njuškalo, Wolt, Foreo... Za wolt znam da se mora odraditi jedna smjena u uredu, ostale se mogu od doma. Foreo je navodno i dosta jednostavan posao, i nema puno obaveza s obzirom na trajanje radne smjene :) Uvijek možete poslati otvorenu molbu, čak i ako nemaju aktivne oglase. U najgorem slučaju ne dobijete odgovor/odbijeni ste, ništa ne gubite. Samo, podrazumijeva se da morate odlično baratati engleskim
2023 10 16
Koje ste struke, čime se bavite, tj. što biste mogli raditi?
2023 10 16
> kucni_bog: > Korisničke podrške često nude mogućnost rada od kuće, nakon odrađenih edukacija. Njuškalo, Wolt, Foreo... Za wolt znam da se mora odraditi jedna smjena u uredu, ostale se mogu od doma. Foreo je navodno i dosta jednostavan posao, i nema puno obaveza s obzirom na trajanje radne smjene :) Uvijek možete poslati otvorenu molbu, čak i ako nemaju aktivne oglase. U najgorem slučaju ne dobijete odgovor/odbijeni ste, ništa ne gubite. > Samo, podrazumijeva se da morate odlično baratati engleskim Što bi se trebalo raditi za Foreo?
2023 10 17
> Desinićka: > Koje ste struke, čime se bavite, tj. što biste mogli raditi? Strukom se bavim na redovnom poslu. Posao mi je ozbiljan. Voljela bih naći nešto što bih stvarno voljela raditi,a ima veze s modom, kozmetikom i sl.
2023 10 17
> Ivaaaaa: > > Desinićka: > > Koje ste struke, čime se bavite, tj. što biste mogli raditi? > Strukom se bavim na redovnom poslu. Posao mi je ozbiljan. > Voljela bih naći nešto što bih stvarno voljela raditi,a ima veze s modom, kozmetikom i sl. Ako ne želite katalošku prodaju, a imate smisao za nokte, šminkanje možda da ulozite u takvu vrstu kozmetike pa se dodatno s tim babite? Ne znam koliko je inače privatno šminkanje. Evo kolegica mi je rekla da je ona išla privatno, za pol sata 30 eura platila šminku.
2023 10 17
> Ketycaa: > Nisam nešto pretjerano upućena u rad od kuće, no znam da postoji mogućnost učlanjenja u "Avon", "Farmasi", "Limes", "Chogan" i tako tom kataloškom prodajom možete pokušati nešto zaraditi. Također, znam da postoji i opcija ispunjavanja anketa gdje za određeni broj ispunjenih anketa dobijete neki vaučer, novac na "PayPal" ili nešto treće. .. Od anketa se može zaraditi nešto sitno, samo treba biti učlanjen na "100 panela" :D Ja ispunjavam na nekih 14-15 panela, i zarada mi je trenutno oko 400€ godišnje, što znači oko 35€ mjesečno. Isplate idu i na tekući račun i na Paypal, a neki šalju i poklon bonove (Spar, Konzum, Lidl, Műller, DM... Ima tema ovdje: https://mojekrpice.hr/forum/t/258886/zaradivanje-putem-anketa
2023 10 17
Vidjela sam prošli mjesec oglas za novinara za uređivanje nekog news portala na stranici Mojposao. Općenito pisanje web sadržaja i članaka. Traženi su i prevoditelji. Većinom su programeri (testeri programskih rješenja), uređivaći video materijala/montaža (najčešće youtube), kreatori web stranica i održavatelji društvenih mreža traženi kao honorarci. Eventualno pomoć u kući, obilazak starijih osoba, šetanje/čuvanje tuđeg psa ili kao gore, navedeno, djeteta. I, standard, agenti u call centrima za prodaju telekomunikacijskih usluga ili osiguranja. Ili agent za nekretnine... Ankete... Izrada unikatnih predmeta za različite prigode. Prodaja rabljene robe x-) Zasad što sam se mogla sjetiti....
2023 10 17
Prije je bilo i tajnih kupaca, preko Dekre je išlo, sad ne znam da li je to aktualno.
2023 10 17
Pozdrav Nije isplata na račun,nego zamjena bodova za neke proizvode,skeniranje kupovine. Igranje igrica preko mobitela na jednoj stranoj stranici,isplata na paypal,Amazon poklon bon
2023 10 17
Preporuka raznih proizvoda benable.com/i/KS5BE Kopirajte moj link,ako Vas zanima
2023 10 17
1 2