Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Gdje kupiti kvalitetan rep?

Bok svima! Zanima me gdje mogu kupiti kvalitetan umetak rep za kosu? Poznata mi je stranica Lotta i na slikama repovi izgledaju super, ali sam malo skeptična. Znam da i umjetna dlaka može lijepo izgledati i uživo, no bolje je da pitam nekog s iskustvom. Zato bih vas molila da mi pomognete sa savjetima ako koja ima osobno iskustvo s tim repovima. 🙂 Cijena mi ne igra neku veliku ulogu i izdvojila bih i neki veći iznos, samo da je kvalitetna kosa. I ne bih rabljeni nego novi. Hvala! 🙂
2023 10 16
Pozdrav! Ja sam dosta ekstenzija isprobala, najkvalitetnije su oxy ekstenzije one su od prave remi kose, s time da ces malo vise platit ali ipak ce ti rep trajat dosta dosta dugo, mozes ga peglat, farbat, oprat, sta god jer je od prave kose. Probala sam i valentina ekstenzije isto sasvim solidno ali od oxya su najbolje 🩵
2023 10 16
> Nikolina71: > Pozdrav! Ja sam dosta ekstenzija isprobala, najkvalitetnije su oxy ekstenzije one su od prave remi kose, s time da ces malo vise platit ali ipak ce ti rep trajat dosta dosta dugo, mozes ga peglat, farbat, oprat, sta god jer je od prave kose. Probala sam i valentina ekstenzije isto sasvim solidno ali od oxya su najbolje 🩵 Hvala na konkretnom odgovoru, ženo s iskustvom. 😁 Gdje je najbolje kupiti, tj. odakle naručiti? Na taj oxy mislim.
2023 10 16
> *Zagreb*: > > Nikolina71: > > Pozdrav! Ja sam dosta ekstenzija isprobala, najkvalitetnije su oxy ekstenzije one su od prave remi kose, s time da ces malo vise platit ali ipak ce ti rep trajat dosta dosta dugo, mozes ga peglat, farbat, oprat, sta god jer je od prave kose. Probala sam i valentina ekstenzije isto sasvim solidno ali od oxya su najbolje 🩵 > Hvala na konkretnom odgovoru, ženo s iskustvom. 😁 > Gdje je najbolje kupiti, tj. odakle naručiti? Na taj oxy mislim. Upisite oxy ekstenzije i treba vam izaci ekstenzije.net Dode vam u roku par dana ja sam stvarno zadovoljna bila😙 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6ca3e453911d3010c42f1f5e005c3b55.jpg)
2023 10 16
Puno hvala! ❤️
2023 10 16
Pogledajte kod mene na profilu pod lotta rep imam svoju sliku kako mi je stajalo da sad ne stavljam ovdje i ne da mi se trazit slika u galeriji, a vidjet cete da izgleda ful prirodno, na vjencanju su me pitali jel to moja kosa, i doslovno su mi hvalili i koji me nisu znali i rekli da je super frizura, stvarno je super ispalo, mozete im uslikat svoju kosu i pitat za misljenje za nijansu, po meni su bili pristupacni i super su me savjetovali :) Meni je trebalo nesta sto ce mi doci u roku par dana jer je bilo hitno pa nisam mogla previse eksperimentirati a njihova narudzba u roku tri dana dode, sve u svemu bila sam zadovoljna pogotovo jer mi je trebalo za samo jednu priliku
2023 10 16