Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Začeće - problematika

Pozdrav. Zanima me dali je netko od vas imao poteskoca sa zacecem jer suprug ima samo jedan testis? Zanima me dali ste imale problema te kako ste ih rijesili?
2023 11 06
Savjetujem ti da odeš na forum Roda, tamo curke imaju stvarno puno iskustva sa različitim diagnozama. Da li je suprug išao na spermiogram?
2023 11 07
> miss11: > Savjetujem ti da odeš na forum Roda, tamo curke imaju stvarno puno iskustva sa različitim diagnozama. > Da li je suprug išao na spermiogram? Nije, nisam niti znala za to.
2023 11 07
Prijateljica je godinu dana pokušavala i onda su išli na preglede. Kod nje je bilo sve u redu, a kod supruga je bio izrazito loš spermiogram. Zbog takve diagnoze su bili kandidati za umjetnu oplodnju i nakon treće umjetne oplodnje su ostali trudni. Najbolje bi bilo da što prije odete na preglede jer da ne gubite vrijeme bezveze. HZZO plaća 4 postupka umjetne oplodnje, a nakon toga morate sami plaćati. Odite na rodin forum sve ćete saznati. Ovdje cure ne pišu baš o takvim temama ....
2023 11 07