Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevaranti

Čestitamo, vaš proizvod je kupljen! 😊😍 Ova poruka se generira automatski. Slijedite poveznicu na kraju poruke i primajte sredstva izravno na svoju bankovnu karticu. 🙌 Naša tehnička podrška dostupna je 24/7. ✌️ Ne morate odgovoriti na ovu poruku. Broj narudžbe 143827 Klijent: Mara Košar Datum kupovine: 07.12.2023 Ne nasjedajte dpd!
2023 12 11
Zakacite link od profila koji vam je to poslao
2023 12 11
Pozdrav, imam pitanje vezano uz korisnika: https://mojekrpice.hr/evelinn117-454686 Ovih dana smo dogovarale prodaju mojih gojzerica, inzistirala je da joj se javim mailom a ne kroz portal, ona je meni na tekući racun trebala uplatiti za gojzerice, no danas vidim da je korisnik blokiran. Mogu li pitati u čemu je stvar? Ne bih željela biti uvučena u nekakvu prevaru. Hvala unaprijed! Bojana
2023 12 15
> BoDerek: > Pozdrav, imam pitanje vezano uz korisnika: > https://mojekrpice.hr/evelinn117-454686 > Ovih dana smo dogovarale prodaju mojih gojzerica, inzistirala je da joj se javim mailom a ne kroz portal, ona je meni na tekući racun trebala uplatiti za gojzerice, no danas vidim da je korisnik blokiran. Mogu li pitati u čemu je stvar? Ne bih željela biti uvučena u nekakvu prevaru. > Hvala unaprijed! > Bojana Draga to Vam je prevara čim Vam se javljaju i traže da se razgovor nastavit putem maila ne nasjedajte na to niti davajte svoje osobne podatke sve što korisnicu zanima obraća Vam se tu u privatnoj poruci
2023 12 15
> lusilu1: > Čestitamo, vaš proizvod je kupljen! 😊😍 > Ova poruka se generira automatski. > Slijedite poveznicu na kraju poruke i primajte sredstva izravno na svoju bankovnu karticu. 🙌 > Naša tehnička podrška dostupna je 24/7. ✌️ > Ne morate odgovoriti na ovu poruku. > Broj narudžbe 143827 > Klijent: Mara Košar > Datum kupovine: 07.12.2023 > Ne nasjedajte dpd! I meni je doslo isto....ocita prevara
2023 12 16