Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Osvetnička negativna-riješeno

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c9a201f3524e400c867858d7f7c4b75f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a588b5802597f5dbf29fc333e2958b33.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/04b06eab22c305d9f1351bce12e9dc85.jpg)
2023 12 13
Ah, što reći, novi član, ima dvije ocjene, hoće kupiti stvari, sve joj odgovara i onda kad treba uplatiti redovno se ulogirava i ne odgovara više na poruke. Ja sam joj stavila negativnu za uzimanje podataka i neodgovaranje, a ona meni uzvratila negativnom jer nisam empatična🤣🤣🤣🤣
2023 12 13
Za uzimanje podataka ide neutralna,ne negativna Javite Adminu,obrisat ce i vasu i njenu negativnu
2023 12 13
> kozmetika88: > Za uzimanje podataka ide neutralna,ne negativna > Javite Adminu,obrisat ce i vasu i njenu negativnu Aha, ja sam mislila da ide negativna za uzimanje podataka i onda nejavljanje.
2023 12 13
Samo neutralna,na zalost Nije mi jasno sto se javljaju za kupnju ,pa uzmu podatke ni a ni b kasnije Kao da ne mogu javiti,cuj odustajem od kupnje
2023 12 13
> kozmetika88: > Samo neutralna,na zalost > Nije mi jasno sto se javljaju za kupnju ,pa uzmu podatke ni a ni b kasnije > Kao da ne mogu javiti,cuj odustajem od kupnje Haha, kaj je najbolje od svega sad mi se javila u inbox s par poruka jer eto sad odjednom može odgovarati, a to kaj se par dana ulogiravala i ne odgovarala, eto, to ništa...
2023 12 13
Pa, da, isti i ja kažem, za to se ne ostavlja negativna ocjena. A, cura je nova i valda ne kuži kako se ovdje "posluje", malo se uvrijedila... Najbolje da se dogovorite da si obrišete ocjene.
2023 12 13
Nažalost, nema dogovora s njom..bude admin rijesila
2023 12 13
Imam ih najmanje 3 koje su uzele podatke i nastao je muk , nisam nikad ranije pa ni sada davala za to nikakvu ocjenu, koliko se sjećam čitanjem pravila da se nemože dati negativna ako do suradnje nije došlo. Većina žena je ok a ove pojedinačne slučajeve moramo zanemariti i ići dalje. ;)
2023 12 13
> maremarenda: > Imam ih najmanje 3 koje su uzele podatke i nastao je muk , nisam nikad ranije pa ni sada davala za to nikakvu ocjenu, koliko se sjećam čitanjem pravila da se nemože dati negativna ako do suradnje nije došlo. > Većina žena je ok a ove pojedinačne slučajeve moramo zanemariti i ići dalje. ;) Svakako, ali nakon kaj sam 10 godina ovdje s preko 600 pozitivnih ocjena, zbilja mi je već dosta takvih ženskica i takvog ponasanja, uvijek sam izbjegavala negativne ocjene, i dala sam u svim ovim godinama mozda 1-2 neutralne..al treba negdje kraj biti, zbilja sam mislila da se za uzikanje podataka i nejavljanje (a redovito ulogiravanje) ostavlja negativna🙂
2023 12 14
joj, koliko njih mi in na FB uzme podatke, pošalje adresu i muk, nikad više se ne jave, a od uplate ništa.
2023 12 14
> amparo: > > kozmetika88: > > Za uzimanje podataka ide neutralna,ne negativna > > Javite Adminu,obrisat ce i vasu i njenu negativnu > Aha, ja sam mislila da ide negativna za uzimanje podataka i onda nejavljanje. Poslušajte svoj savjet i pročitajte pravila stranice
2023 12 14
I mene živcira uopće trošak vremena na razmišljanje kada netko planira završit razgovor a kamoli takvo nešto. Al, očito smo svi osjetljivi na MUK, bilo da su uzeti podaci ili ne, ali još nismo otkrili čarobnu formulu kako da ne mislimo na to😂😂😂 Ja hoću nešto kupiti, a odgovora nema,nema... ali, ok, obično je to dobar znak upozorenja pa odustajem od kupnje.
2023 12 14
> Nitospitos: > I mene živcira uopće trošak vremena na razmišljanje kada netko planira završit razgovor a kamoli takvo nešto. Al, očito smo svi osjetljivi na MUK, bilo da su uzeti podaci ili ne, ali još nismo otkrili čarobnu formulu kako da ne mislimo na to😂😂😂 > Ja hoću nešto kupiti, a odgovora nema,nema... ali, ok, obično je to dobar znak upozorenja pa odustajem od kupnje. U potpunosti ste u pravu🙂
2023 12 14
Da sve nas to živcira, ali kako preodgojiti te neodgovorne osobe kojih ima , ali me raduje da je većina žena ok., jednostavno kao i svemu ostalom naučimo se da se ne živciramo za takve stvari jer su nam živci itekako potrebni za pametnije stvari od tih neodgovornih osoba kojih ima svugdje ne samo na krpicama, neke pribilježim pa pogledom preletim za slijedeći puta., mislim na suradnje. :D nema nam druge. Njima ništa ne znači ta negativna a i nije im problem otvarati nove profile tako da je to široka tema. Kad bi Admin smislio nešto za takove bilo bi dobro., i da nam savjetuje što napraviti. u takvim slučajevima. Eto Amparo toliko imate pozitivnih i onda od takve osobe dobijete negativnu naravno da ste ljuti, tražite od Admina da to obriše, po mišljenju bih trebao.
2023 12 14
1 2