Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Trapezice za niske cure

Ovako visoka sam 162cm i ne mogu nigdje naci normalne trapezice, a da mi nisu predugacke. Pa evo molim ako itko zna gdje bi mogla naci trapezice koje bi mi odgovarale po duzini. Kupovala sam cropped trapezice u stradivariusu ali jednostavno to nije to… probala sam i skratiti dugacke i nisam prezadovoljna. Postoji li nada da ih igdje nadem? :,'(
2024 01 13
Gledajte modele koji imaju različite dužine. Ja sam 164, ali sam krakata pa nemam problem i kupujem dužinu 32, vama bi možda odgovarala dužina 30. ima u europa92 trgovinama
2024 01 14
> matea_matea: > Gledajte modele koji imaju različite dužine. Ja sam 164, ali sam krakata pa nemam problem i kupujem dužinu 32, vama bi možda odgovarala dužina 30. ima u europa92 trgovinama Hvala!
2024 01 14
> Arijam00: > Ovako visoka sam 162cm i ne mogu nigdje naci normalne trapezice, a da mi nisu predugacke. > Pa evo molim ako itko zna gdje bi mogla naci trapezice koje bi mi odgovarale po duzini. > Kupovala sam cropped trapezice u stradivariusu ali jednostavno to nije to… probala sam i skratiti dugacke i nisam prezadovoljna. Postoji li nada da ih igdje nadem? :,'( Levisice, bootcut model, baš je za nas niže :)
2024 01 20