Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prodaja krpica u 2024

Bok svima, zanima me kako vam je krenula prodaja u 2024? Imate li upita? Jeli itko uspio ista prodati? Moje Krpice nisu iste kao prije par godina pa znam da se bas vise i ne prodaju stvari po cijenama od prije par godina. Mislite li da je za bolju prodaju ključno imati niske cijene ili se ovdje danas bolje prodaju markirane skuplje stvari?
2024 01 31
Iskreno ne znam što da mislim, puno mi slabije prodaja ide nego svih prethodnih godina. Možda jednom mjesecno nešto prodam a moram se riješit hrpe stvari (kao i svi). Ukljucena sam u par fb grupa pa mi se dogodilo da mi na naslovnici izleti da netko nešto trazi sto ja imam pa sam tako prodala. vecinom prodajem Zara stvari pa isto slabo ide. Skoro svaki dan snizim cijenu po malo ali svejedno ne ide.
2024 01 31
Mislim da se Zarine stvari ovdje najviše prodaju ali zaista cijene su nenormalne. Pa sad na sniženju pola tog kupim za 7-10€ a ovde se prodaju po 5x višim cijenama.. inače prodaja ide slabije jer su sniženja trenutno svugdje, i naravno da je bolje kupiti ako možeš probati i vratiti na vjesalicu već se zaletiti.. ovdje kupujem isključivo ako sam neki komad probala a nisam kupila pa ga tražim.. inače mi se ne riskira baš hoce li mi ili neće stajati
2024 01 31
Cijene su vam previsoke. Npr ova crna torbica iz zare koju prodajete za 20e u ducanu kosta 18. U prosjeku 30 eur za polovnu stvar koja nije neke marke je previse.
2024 01 31
Ja cijene postavim kako mi se u tom trenu ucini dobro. Istina je da svi nekad pretjeramo sa cijenama. Pogledat cu cijene na Zari pa smanjiti prema tome. Hvala na savjetu!
2024 01 31
Da, meni isto nije jasno kako nešto nošeno može koštati 30(šlape!!) ili 60(tenisice!!) eura,ma da je neznam koji brend, to mi je van pameti! Odite u second hand dućan pa vidite cijene... Ja ću dati 50% od stvarne cijene ali isključivo za novu obuću i odjeću, nošena ne vrijedi, znači, nema apsolutno nikakvu vrijednost, vrijedi onoliko koliko je kupac spreman platiti. Nedam tolke novce za nošene krpe.
2024 01 31
Bok! Prodaja mi je prije isla odlicno, u zadnje vrijeme prodam samo nakita i kozmetike.. Skuzila sam da ako stavim nesto jeftino bude mozda 30-40 pregleda i na tome stane, mislim da se ovdje vise prodaju skuplje stvari (iako bi trebao second hand biti jeftin ali dobro), plus i preprodaje koje se dogadaju na koje admini ne reagiraju ni 1% svojim bicem. Mislim iskreno da kozmetika (neovisno o cijeni) i skuplje stvari robnih komada idu brzo. Nije prodaja sto je nekad bila, ali nisu ni ljudi, sve nesto naopako, rade bi kupili majicu i platili 30€ obicnu jednobojnu, nego dali korisnici 6€ za nenosenu istu majicu preko krpica. Za prodaju stvarnog second handa preporucujem druge stranice, MK jedino za zamjene ali i to je upitno jer se dosta toga promjenilo i za zamjene... Osobno preferiram fejs grupe i njuskalo, te sam uvijek voljna kupiti nesto jeftino s krpica, cim nadem nesto da mi pase uplacujem odmah, nisam takva osoba da ''mora' imati skupo ili da previse cijeni to sto imam, to je na kraju krajeva roba i dok ne shvacam ljude koji moraju potrositi ili prodati 100€ na majicu, svako nek radi svoje preference, ali mi nema smisla da stranica ide u tom smjeru, pogotovo sa preprodajama iste. Da ne spominjem da se i na krpicama znalo naci dosta novog, nenosenog za malu cijenu, ima i dalje ali mislim da bi se jedva to i naslo. Za kozmetiku je druga stvar, i mislim da se tu vise preprodaje, ja osobno uvijek prodajem nekoristeno, ali ima dosta profila koji imaju po 1k nove nekoristene kozmetike..... Jedna cura cak prodaje essence ona sjajila sto dodu euro i nesto za 3 po komadu.... I sto je najzalosnije, ljudi to kupuju umjesto da eto to odu kupit novo za 1€.. Moje rijesenje je prodaja preko drugih stranica, i tu i tamo zamjene, jer stvarno imam previse robe koju ne nosim jer mi je dosadila ili mi vise ne moze i slicno.
2024 01 31
ja u zadnje vrijjeme primjecujem ako nesto zelim kupiti i javim se, cure mi ne odgovaraju na poruku iako vidim da su bile online. znam da krpice cesto stekaju i bilo je problema s tim porukama, pa sam jednoj zenici cak slala dva puta i drugi put mi je odgovorila, ali dvije cure mi nikad nisu odgovorile, a ne mislim svakome slati dva puta. meni poruke od normalno dolaze pa mi eto nije jasno u cemu je problem :') valjda je svima u interesu prodati, ali ne mozes prodati ako ne odgovoris nekome na poruku :D sto se tice robe, isto kupujem uglavnom nenoseno i novo, tu i tamo nesto malo noseno ako mi se bas jako svidi i znam da toga vise nema u ducanu, danas su u online trgovinama prevelika snizenja, zna se naci skroz nove robe po niskim cijenama, a prednost u odnosu na krpice je sto se moze vratiti ako ti ne odgovara.
2024 01 31
Joj meni nikako ne ide preko fb, ni njuskala (kojeg vise ni ne koristim zbog tog). Na njuskalu nisam imala valjda nijedan upit, a na fb bude tu i tamo, ali uglavnom lazni profili. I skuzim da najvise upita imam kad objavim/obnovim oglas, i nakon toga nista. Ja ni ne znam kako uopce mogu pretraziti oglas tamo, kad god upisem nesto u trazilicu, izbaci mi oglase koji nemaju veze s time sto trazim. Sto se tice fb grupa, slicna stvar. Znala sam objaviti oglas, ali nakon sat vremena bude zatrpan sa sto novih oglasa i nisam imala nikad upit.
2024 01 31
Moram priznati da je krenulo super, nadam se u tom smjeru da ce se i nastaviti, ponovno selim na sezonu u 3. Mj pa bi se volila 90% odjeće riješiti, ove dodatke i nekako mogu nositi, ali odjeću nikako😅 jedino sto mi smeta je ne odgovaranje na poruke, jednu curu sam 5 put pitala za haljinu, a od odgovora ni a, dok pise da je bila online. Ne znam koja je poanta onda stavljanja na profil, to me jako zivcira🤣
2024 01 31
Vjerojatno vise ni ne prodaje haljinu, vec oglas sluzi kao reklama za profil. 🙂
2024 01 31
Ja na krpicama kad bas trazim nesto objavim na onu temu, pa kad mi se curke bas jave onda ide kupnja/prodaja, inace i ja sam odustala od slanja upita, odem rade u second hand u gradu i kupim neku noviju stvar za 3eura.. Ovo za njuskalo se slazem, pretraga im je koma, ali i dalje mislim da je to random tko kako tamo prodaje, ja sam eto jednom prodala 5 stvari a nisam ni ulazila, dosle su mi poruke na mail i preko maila sam prodala. @desinićka vidim da ste iz zagreba, oduvijek sam ljubomorna na one vase buvljake sto imate, znam par cura koje nisu ni imale stand nego ponesu robu ovako pa usput nesto prodaju ili zamjene sa curama na standu, ne znam koliko se vama da ici po gradu, ali ja definitivno zelim nesto tako u osijeku :,'(
2024 01 31
Meni uvijek isto pa tako i u ovoj godini, ne bude ništa i onda u tjedan dana se jave 2-3 korisnice i kupe nešto pa onda opet pauza do sljedećeg takvog puta :D Općenito je manje aktivnih na Krpicama, vidi se i po forumu da više nije to to, ali ipak ide. Ovdje je bar pregledno, na Njuškalo se slažem da je pretraga koma, a po Facebook grupama nekad objava super prođe, puno ljudi vidi i javi se i prodam nešto, a onda mi se par puta desilo da nije nitko valjda ni vidio objavu (ne znam kako ti njihovi algoritmi rade ili je bilo puno objava puštenih u isto vrijeme) i nisam prodala ništa pa sam odustala jer svaki put pisati objavu pa čekati da ju odobre da napišem u komentare opise i dodam slike dosta vremena oduzme, a često na kraju ne bude ništa. Ovdje je ipak nekako preglednije što se toga tiče. A za cijene ne znam, svakako ih stavljamo, ja se uvijek na kraju dogovorim za cijenu, ne bude nikad ta koja je napisana, ali nekad mi se čini da ljudi kad vide da je nešto jeftino misle da nešto onda s tim ne štima i ne vjeruju opisu u kojem piše kakvo je stanje. Kao da je nemoguće da se netko hoće riješiti stvari jer mu samo zauzimaju mjesto pa daje i za puno jeftinije ,:)
2024 01 31
Nasura slazem se. Iako nekad svi stavimo vise cijene, imam osjecaj kao da je ljude strah pitati da se dogovorimo. Prije sam vidjela cesto da su mi neke stvari imale puno lajkova i nitko se nije javljao, a onda kad sam snizila cijenu su se javili. Od sad cu pokusati nize cijene od pocetka. Sada tako malo skuplje stvari ipak prodajem na Vestiaire Collectiveu.
2024 01 31
Meni prodaja bas ide slabo, a sve sam snizila i svima nudim popust na kolicinu. Dobijem par upita i na kraju cure ni ne odgovore na poruku😂
2024 01 31
1 2 3 4 5