Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Preporuka za kosu

Pozdrav! Tražim preporuku za neki proizvod nakon pranja koji bi kosu učinio svilenkastom i da bude mekša na dodir. Često bojam kosu koja je sada već malo suhaljiva i oštećena, dužine 2-3 cm. Šampon i masku za kosu s kojima sam zadovoljna imam, ali trebam baš nešto što bi se stavilo na kosu nakon sušenja. Probala sam Chi silk i Kerastase uljem, ali mi zbog kratke kose ne odgovara jer se brzo zamasti. Gledam Color WOW Dream Coat Supernatural Spray ali on se aktivira toplinom, a ja kosu sušim prirodnim putem ,:)
2024 03 16
Moja kosa prirodno suha i još isušena čestim farbanjem (iako upotrebljavam boje bez amonijaka), se preporodila sa Coco & Eve proizvodima, sve kupljeno na Notinu, bude često popust 20-tak posto :) Bond Building Pre-Shampoo Treatment prije pranja Like A Virgin Super Hydrating Shampoo Like A Virgin Super Nourishing Coconut & Fig Hair Masque i nakon pranja Like A Virgin Miracle Hair Elixir
2024 03 16
Ja isto imam skroz kratku kosu, farbam se u plavo, perem svaki dan sa uljem za tuširanje LRP Iili sebamed, ili LRP sindet. Nakon pranja odmah ulje od nuxea, a prije spavanja utrljam malo bademovog ulja u kosu i tjeme i super mi je zdrava kosa Možda koristiš nepotrebno jak hidrogen? Za stajling ovo koristim, lijepo smiri kosu i da malo sjaja ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/473ddb6a005b80161465bcc88a1a5901.jpg)
2024 03 16
Čula sam i za mlijeko za kosu, al nisam još probala, al sam prije dok nisam znala za ovaj dax stavljala losion za tijelo na kosu😂😂😂
2024 03 16
ja koristim Kerastase šampone i maske i super su mi - fino očiste tjeme i kosu bez iritacije jedino što bih voljela da mi kosa ipak malo finije "pada" kad se osuši. Ako ništa ne stavim izgleda bezveze 😐 a od boje koristim loreal preference, jedino s čijom sam bojom baš ono potpuno zadovoljna ulje ne mogu korisiti jer se odmah sva zamastim bez obzira koliko malo ga stavim. Pogledat ću malo ovo mlijeko - čini se obećavajuće
2024 03 16
Nuxe je suho ulje, a miris božanstven, ja ga na mokru kosu stavim..al, naravno da svatko svoju kosu bolje poznaje i zna kaj mu ne paše. Meni je keune i loccitane inače za kosu super, al to samo nakon farbanja koristim.njihovi regeneratori ne omekšaju kosu previše nego bude čvrsta svilena.
2024 03 16
Ako hoćete nešto prirodno, onda jaje i maslinovo ulje, držati najmanje 1 sat.
2024 03 16
Olaplex br 3 i 4 (sampon i regenerator)
2024 03 16
Davno sam negdje pročitala da regeneratori ne rade apsolutno ništa kosi. Maska je ta koja daje mekoću, svilenkast izgled i sjaj. Osobno tako i sama radim i djeluje. Imam dugu kosu pa Kerastase ulje i dr. Sante nekad koristim.. ali vidim da na kratku kosu ne djeluje ulje kako bi trebalo - masti se, pa nisam od prevelike pomoći. 😅🤭
2024 03 16
> KreativnoSelo: > Davno sam negdje pročitala da regeneratori ne rade apsolutno ništa kosi. Maska je ta koja daje mekoću, svilenkast izgled i sjaj. > Osobno tako i sama radim i djeluje. > Imam dugu kosu pa Kerastase ulje i dr. Sante nekad koristim.. ali vidim da na kratku kosu ne djeluje ulje kako bi trebalo - masti se, pa nisam od prevelike pomoći. 😅🤭 za ulja kažu staviti samo na vrhove, a meni kosa 2 cm dakle cijela glava su mi samo vrhovi :')
2024 03 16
> PretrpaniOrmar: > > KreativnoSelo: > > Davno sam negdje pročitala da regeneratori ne rade apsolutno ništa kosi. Maska je ta koja daje mekoću, svilenkast izgled i sjaj. > > Osobno tako i sama radim i djeluje. > > Imam dugu kosu pa Kerastase ulje i dr. Sante nekad koristim.. ali vidim da na kratku kosu ne djeluje ulje kako bi trebalo - masti se, pa nisam od prevelike pomoći. 😅🤭 > za ulja kažu staviti samo na vrhove, a meni kosa 2 cm dakle cijela glava su mi samo vrhovi :') Eh da. Problem a ne pomoć. ☺️😂 Možda to mlijeko gore navedeno pomogne!
2024 03 16
E sad, ne znam koliko je za kratku kosu, samo znam da moze na bojanu jer sam od prijateljice koja se boja dobila preporuku…Moja kosa se preporodila nakon cocochoco botox-a, znaci tocno ovaj ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e45580d5acd1b7d202812d1973410c17.jpg) . Ja nikad nisam bojala kosu, ne koristim peglu niti ista, a fenom prosusim na “hladno” i idalje mi je uzasno bila suha i ispucala morala sam cesto skracivat, stalno se petljala…napravila sam botox i dozivila preporod ako vas zanima slike mogu poslati privatno ne bi bas ode sebe objavljivala😅 mekana na dodir, kad ju osusim nekad ne trebam ni cetku, a vrhovi savrseni, kosa mi ima neki “prirodni sjaj” i bas sve pozitivno u vezi tog tretmana imam, napravila sam sad 2. Put samo zato sto moja frizerka ne radi to preko ljeta zbog vrucina, iako sam mogla jos malo jer mi jos taj “efekt” drzi, nisam se morala uopce sada šišati koliko mi je kosa “zdrava” , jedina mana je što nakon ovog tretmana morate koristiti šampone bez sulfata i na to morate paziti kada kupujete, ja da sebi olakšam uzela sam njihove…
2024 03 17
> KreativnoSelo: > Davno sam negdje pročitala da regeneratori ne rade apsolutno ništa kosi. Maska je ta koja daje mekoću, svilenkast izgled i sjaj. > Osobno tako i sama radim i djeluje. > Imam dugu kosu pa Kerastase ulje i dr. Sante nekad koristim.. ali vidim da na kratku kosu ne djeluje ulje kako bi trebalo - masti se, pa nisam od prevelike pomoći. 😅🤭 Pa jel ima kakve razlike izmedju maske i regeneratora? Meni se to cini samokao marketing. 😀
2024 03 18
Prsporucam Ziajino kozje mlijeko za kosu:)
2024 03 22
> Desinićka: > > KreativnoSelo: > > Davno sam negdje pročitala da regeneratori ne rade apsolutno ništa kosi. Maska je ta koja daje mekoću, svilenkast izgled i sjaj. > > Osobno tako i sama radim i djeluje. > > Imam dugu kosu pa Kerastase ulje i dr. Sante nekad koristim.. ali vidim da na kratku kosu ne djeluje ulje kako bi trebalo - masti se, pa nisam od prevelike pomoći. 😅🤭 > Pa jel ima kakve razlike izmedju maske i regeneratora? Meni se to cini samokao marketing. 😀 Ma mojoj kosi (a i svih s kojima sam o tome pricala) ima. Regenerator bi mi samo nekako “skliznuo” s kose dok se maska posve upije u vrhove i bas napravi posao. Znala sam prije kosu peglati nakon svakog pranja i susenja. Kako koristim masku, peglom se rijetko posluzim.
2024 03 22