Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Tako je, ako želite možete na papirić napisati kod i nalijepiti ali i nije potrebno jer kuriri lijepe naljepnice. Ja sam do sada samo ubacila u pretinac i zatvorila ga.Paketi su došli u roku 8-10 dana. Prodala sam u tri tjedna dosta stvari i to one koje sam na krpicama prodavala godinama i to po višoj cijeni. Hrvatska je premalo tržište i već zasićeno. Valja probati, profil se uvijek može izbrisati, ne treba nikoga mpliti.
2024 04 16
Znate li gdje se moze kupiti nekakva ambalaza za pakiranje, obicne kutije? Nemam nikakvih kutija, bacam ih jer mi se ne da skupljati to po stanu, zbog toga uglavnom i koristim iskljucivo Tisak 🙈
2024 04 16
> meowzz: > Znate li gdje se moze kupiti nekakva ambalaza za pakiranje, obicne kutije? > Nemam nikakvih kutija, bacam ih jer mi se ne da skupljati to po stanu, zbog toga uglavnom i koristim iskljucivo Tisak 🙈 Ja upakiram u obicnu plasticnu vrecicu i obljepim onom smedjom (ruznom 😂 ) sirokom ljepljivom trakom
2024 04 16
Neki dan sam na Tiktok-u vidjela da je neka zenskica kupila majicu na Vintedu (mislim u USA) i dosla joj zapakirana u praznoj vrecici čipsa 🤣🤣🤣🤣
2024 04 16
moze samo pomoc, korisnica se javila i poslala mi qr code, ja sam ga skenirala i vodilo me da potvrdim prodaja gdje me trazi broj kartice. probala sam ovo sa saldom i tamo nemam opciju za iban, pa se pitam di se on tocno upisuje?
2024 04 16
> Mybalm: > moze samo pomoc, korisnica se javila i poslala mi qr code, ja sam ga skenirala i vodilo me da potvrdim prodaja gdje me trazi broj kartice. probala sam ovo sa saldom i tamo nemam opciju za iban, pa se pitam di se on tocno upisuje? Ni meni nije jasno 🤷‍♀️ Qr kod mi izbaci ovo i ne podrzava mi karticu .. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0deac15882b8bf8bbf63da26fcce883b.jpg)
2024 04 16
isto tako je i meni sada javilo da vinted ne podrzava moju karticu... ne znam kako dalje doslovno, kako da finaliziram prodaju
2024 04 16
> Lia189: > Neki dan sam na Tiktok-u vidjela da je neka zenskica kupila majicu na Vintedu (mislim u USA) i dosla joj zapakirana u praznoj vrecici čipsa 🤣🤣🤣🤣 joj znaci uzas, da mi dode nesto tako zapakirano samo bih vratila nazad. nadam se da cu naci u narodnim novinama ili negdje 😅
2024 04 16
> Chanella: > > Mybalm: > > moze samo pomoc, korisnica se javila i poslala mi qr code, ja sam ga skenirala i vodilo me da potvrdim prodaja gdje me trazi broj kartice. probala sam ovo sa saldom i tamo nemam opciju za iban, pa se pitam di se on tocno upisuje? > Ni meni nije jasno 🤷‍♀️ > Qr kod mi izbaci ovo i ne podrzava mi karticu .. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0deac15882b8bf8bbf63da26fcce883b.jpg) Ovo mi se čini ko fejk.. zašto podaci kartice za primanje uplate? Ja sam na Vintedu upisala samo iban za prodaju (za kupnju trebaju ovi podaci da vam mogu skinut iznos sa kartice). Ne vidim razlog za svim ovim podacima ako želite primiti uplatu. I ja osobno van aplikacije ne bih upisivala nikakve podatke. Ovo je već vanjski link koji nema veze s aplikacijom. Unutar aplikacije postoje polja u koja se upisuju potrebni podaci.
2024 04 16
Zapravo sam 99% sigurna da je ovo prevara s tim QR kodom jer vodi sve na vanjski link (van aplikacije). Ako ste stvarno upisale sve podatke s kartice na neku neprovjerenu stranicu onda možda da kontaktirate banku… Unutar Vinted aplikacije postoji upis kartice i izgleda drugačije od ovog.
2024 04 16
Trustap ne, ali Vinted da? Sorry, ali ne kužim.. Nisam imala povjerenja u Trustap, sigurno neću niti u stranu app gdje se čeka tjednima na slanje, dostavu, uplatu i svoje podatke ne upisujem više nigdje.
2024 04 17
> Jasna2709: > Trustap ne, ali Vinted da? Sorry, ali ne kužim.. > Nisam imala povjerenja u Trustap, sigurno neću niti u stranu app gdje se čeka tjednima na slanje, dostavu, uplatu i svoje podatke ne upisujem više nigdje. Ne čeka se ništa tjednima. Dođe za par dana. Ja sam već i prodala i kupila dosta stvari. Cure su normalno dobile moje stvari, kao i ja njihove. Evo i slika jednog od primjera. Žena mi je poslala prije 6 dana stvar iz Poljske, meni je to jučer stiglo, samo što nisam još stigla preuzeti. Što se tiče uplate, ako se i prebacuje na račun iznos koji se skupi prodajom, bude prebačen za 2 dana (iako oni napišu nekoliko dana, ali sjedne brzo). Uspoređivati Trustap i Vinted nema nikakve veze. Vinted je aplikacija koja se koristi za kupovinu/prodaju, a Trustap nudi samo uslugu "zaštite" plaćanja. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ce7fa81b34a6d19d17641e06de917116.jpg)
2024 04 17
Je, fejk je ovo definitivno sto dobile ja i AlexBow, znaci krenuli operirat na veliko na taj nacin. Nakon nekog vremena poruka iz inboxa je samo netragom nestala. Jel moze netko stavit screen tog djela kada vinted trazi iban pa da budemo sigurni kako taj korak izgleda? Dobar prvi dojam za Vinted, znaci prvi zahtjev za prodaju i vec prevara
2024 04 17
Tko plaća slanje na Vintedu? I koliko dođe slanje?
2024 04 17
> Mybalm: > Je, fejk je ovo definitivno sto dobile ja i AlexBow, znaci krenuli operirat na veliko na taj nacin. Nakon nekog vremena poruka iz inboxa je samo netragom nestala. > Jel moze netko stavit screen tog djela kada vinted trazi iban pa da budemo sigurni kako taj korak izgleda? > Dobar prvi dojam za Vinted, znaci prvi zahtjev za prodaju i vec prevara Ja nisam dobila takve poruke, samo sam iskomentirala ovdje jer je (barem meni) ovo očito da je prevara. Evo stavljam ja screenove kako u aplikaciji izgleda dio koji se tiče kartice. Ja sam dodala samo iban jer nisam još planirala kupovati, samo prodavati za sada. Ali postoji i mogućnost da unesete karticu ako želite kupiti (ili možete kupovati sa iznosom kojeg imate na Vintedu kad nešto prodate, a ne prebacite novce na svoj račun). Sve je objašnjeno u FAQ. :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bf2a57bce9d9072b2b5a5d02c7285534.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/268a19c86d5cf4327ad0dd37092b225c.jpg)
2024 04 17
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 21