Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

> LuniMare: > Pozdrav cure, molim pomoć, prodala sam stvari preko Vinteda i moram ih poslati poštom. Piše da mogu poslati i preko paketomata 24, ali kada upišem kod koji su mi poslali napiše da taj kod ne postoji. Jeli mozda koja od vas imala slicnu situaciju? Hvala Dali je moguće mozda da je to kod za box now a ne paketomat 24? Jer je meni do sada sve islo na box now. A jednom sam slučajno upisala kod koji piše pod transaction ID a ne shipping code pa si provjeri za svaki slučaj
2024 04 20
Pozdrav, cure! Oprostite šta upadam na temu, inače ne pišem po forumu...Jedno pitanje, ako tko ima iskustva? Šta napraviti kad netko naruči više stvari i morate pakirati u dimenzije koje prelaze u srednji paket, a vama je naznačeno da je mali? 🤔 Kako je riječ o nakitu i kuvertama, stala bi i veća kuverta u taj najmanji pretinac, ali hoće li biti onda kakvih problema kad kurir pokupi? Iako je dostava još uvijek besplatna i za Poljska pa ne utječe na cijenu.
2024 04 20
> Vekica: > > LuniMare: > > Pozdrav cure, molim pomoć, prodala sam stvari preko Vinteda i moram ih poslati poštom. Piše da mogu poslati i preko paketomata 24, ali kada upišem kod koji su mi poslali napiše da taj kod ne postoji. Jeli mozda koja od vas imala slicnu situaciju? Hvala > Dali je moguće mozda da je to kod za box now a ne paketomat 24? Jer je meni do sada sve islo na box now. A jednom sam slučajno upisala kod koji piše pod transaction ID a ne shipping code pa si provjeri za svaki slučaj Otiđte na BOXNOW pa provjerite, ako otvori pretinac onda je to to. Jer do kraja petog mjeseca je besplatno slanje iu HR za Poljsku a HP nje.
2024 04 20
tko plaća poštarinu?
2024 04 20
> PretrpaniOrmar: > tko plaća poštarinu? Uvijek kupac
2024 04 20
I ja danas slozila racun. Nadam se da ce tamo prodaja ici bolje. Moj profil: dk-93.
2024 04 20
Zna li netko zašto nema opcije Kupi odmah npr. za kozmetiku? Negdje je pisalo za koje kategorije je free dostava, ali sada to nikako ne mogu naći. Pretpostavljam da za kozmetiku nije free dostava. Zna li netko? Zavirite i na moj profil katarinavelika
2024 04 20
Evo uspjela sam skupiti cijeli CRO team s ovog foruma @Vinted - javite ako mi je tko promakao 🍒 Zeznuto je samo sto mi u notifikacije dolazi sve zivo i nezivo (pratitelji, omiljeni, nove cijene itd). Vezano za kozmetiku, upravo je prva prodaja pala i Kupcu je zasad naplaceno + 1.45€ za zaštitu.. Posto nisam imala nikakvu komunikaciju s kupilicom pretpostavljam da je imala opciju "Kupi odmah".
2024 04 20
Tamo gdje nema opcija kupi odmah, pretpostavljam da to prodavač traži da uplati na račun, možda griješim. Ima i opcije nemogućnosti slanje ponude, znači nema cjenjakanja. Ja sam danas obavila prvu kupnju iz HR ali sam ulatila curi na račun i dogovorile smo tisak slanje.
2024 04 20
Visnya ne mora biti. Uvijek se plaća ona veca cijena koja sadrzi zastitu. Kupila sam danas 4 proizvoda - odjecu, sve su imale opciju Kupi odmah i na svima mi je naplacena ona cijena sa zastitom, ali ne placam dostavu. Dosle poruke da samo cekam da mi prodavacice posalju kupljeno. Isla sam kupiti neku kozmetiku i vidim da na niti jednom proizvodu opcija kupi odmah. Nasla sam neki lot i kliknula kupi. Nije mi naplaceno nego mi je pisalo da ce mi prodavac javiti kolika je dostava. Ja pisem curi da mi je prvi put i pitam kolika je dostava. Veli da ne zna, da ovisi di salje. Logicno. Rekla mi je da mogu odustati ako mi postarina bude previsoka. Rekoh ok, bar nesto da se ne uvalim u neku postarinu ko sta ima nasa pošta gdje slanje ultra laganog paketa npr. u Njem košta 15 e. Zamolila bih ako moze netko od vas pogledati bilo koji proizvod iz kategorije Kozmetika ima li opciju Kupi odmah, dakle ako kupuje od nekog iz Poljske. Jer zasto da placam dostavu ako je free. A kozmetika je ful povoljnija. Nasla sam neke screenshotove od jucer i naravno danas nigdje na aplikaciji da ih opet nađem pa da onda mogu poslati upit korisnickoj sluzbi. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d815b572668f17f7210bda4be1e8f825.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/73819e97780efebb4c8b979ea87c150a.jpg) Dakle, niti tu piše da je Kozmetika izvan tih kategorija niti se radi o teškom paketu Thx 😊
2024 04 20
Evo i meni jedna Poljakinja želi kupiti proizvod iz kategorije "kozmetika" i tvrdi da nema opcije "kupi". Kako postupiti dalje? I da podijelim svoje iskustvo sa otvaranjem profila na Vintedu - nakon učitavanja nekoliko artikala stiže mi poruka od Vinted supporta da se sa mog računa odvija pokušaj prijevare i da mi momentalno blokiraju profil, da ne pokušavam otvoriti novi profil jer će me ponovo blokirati. Bez ikakvog objašnjenja zbog čega točno me blokiraju. Nakon što sam upitala za razlog blokade, ispalo je da je razlog taj što sam stavila iste slike koje imam ovdje na krpicama. Morala sam im slati dokaze da sam te slike snimila ja, da nisu preuzete s weba, tada su priznali svoju pogrešku, ispričali se i odblokirali mi profil. Evo čisto da znate da ne stavljate fotke koje imate ovdje na krpicama.
2024 04 21
Ja imam sve fotke sa krpica i nisam imala problema, ali NEsmiju biti sa weba ili tuđe slike. Sa weba moža proći eventualno naknadno da se doda jedna slka u oglas, kad se uređuje oglas.
2024 04 21
Napravila sam profil maloprije na Vintedu, i pročitala cijeli ovaj forum☺️ imam pitanje, vidim da većina salje preko tog BoxNow paketomata…ja živim na otoku gdje nema paketomata, pa neznam ima li još kakva opcija slanja…
2024 04 21
Dobila sam sad ovu poruku za koju neznam dali je od korisnice upit jer nije nista napisala, samo imam opciju prihvatiti ili odbiti, ja bi naravno prihvatila ali neznam kako ću paket poslati s obzirom da nemam paketomat na otoku🤦🏽‍♀️ ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5249b82c0b5497ca8a34a209b6857283.jpg)
2024 04 21
> Livica: > Evo i meni jedna Poljakinja želi kupiti proizvod iz kategorije "kozmetika" i tvrdi da nema opcije "kupi". Kako postupiti dalje? Ista stvar kod mene, još kad sam joj rekla da bi za Poljsku cijena poštarine bila svakako veća tek onda sam joj postala sumnjičava – novi profil bez prošlih prodaji, pa nema opcije 'Kupi' i još k tome želim povisiti cijenu poštarine, Poljakinja odmah bris! Onda prodaj nešto😪😐 I zar se stvarno na Vinted NE smije stavljati korištena (ili samo otvorena) kozmetika kao makeup ili parfemi? Kad odabirem te kategorije ponudi mi isključvo samo 'Novo sa etiketom.' tj. piše da je zabranjeno prodavati čak iako je swatchano jedanput (recimo ruž, puder i slično). Znači samo rabljena odjeća dolazi u obzir?
2024 04 21
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 21