Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Aircash kartica i online shopovi

Iz nekog razloga ne mogu postaviti upit na drugoj temi o Aircashu, pa ću probati ovako. Dajte me molim Vas prosvjetlite. S obzirom da sam zaostala u prošlom stoljeću, može li mi netko sa sigurnošću i provjereno reći/potvrditi da li se Aircash karticom može regularno plaćati na Aliexpressu i sličnim kineskim shoppovima, ali i na Amazon.de? Mogu li platiti na francuskom Louis Vuitton-u? (no, šalim se):D Dal ona funkcionira kao Matercard? Kako ide kad se primjerice otvara "case" tj. prodavač mora vratiti novce - može li tako, postoji li kakav iban broj kojeg onog vidi i normalno izvršava povrat? Naime, dugi niz godina nisam ništa uzimala na Aliju, a sad sam zbog klinca primorana nešto kupiti, dok sam ranije sve kupnje s Ebaya plaćala preko Paypala. Ne želim više vezati svoju Visu uz račun jer si želim limitirati potrošnju, a bome ne želim niti nekom x Kinezu ili Rusu ostavljati direktni broj kartice. Molim Vas, samo ukratko. Hvala unaprijed! Jer čim pročitam - mobilni novčanik, dižu mi se dlake na tijelu. Ne zanimaju me mobilni novčanici već samo koliko je u njima :D :D
prije 11 dana, 11:08
Revolut je super! Ima opciju "jednokratne" kartice koju koristite za takve situacije :D A da ne pričam o drugim pogodnosima i naknadama :D Isprike - nije odgovor na pitanje (ne znam ništa o Aircashu) ali iskrene preporuke za korištenje Revoluta uvijek i svugdje :D
prije 10 dana, 10:08
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija