Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Nova Godina /

Doček Nove godine, je li samo meni muka od tog?

Već sam nekoliko puta čula: da mi je bar prespavati tu noć. Mislim da je oko toga veliki pritisak i svi se moraju ludo zabaviti. Ja do sada nisam niti jednom proslavila Novu da je bilo urnebesno. A bilo je svakakvih varijacija. I ove godine koga god pitam: gdje ćeš za Novu. Nitko ne zna. I odlučim da ću ove godine ja prirediti kod kuće super doček i onda svi nešto izmišljaju, kao već se dečko počeo dogovarati s nekim kolegom, ne znam, moram vidjeti... ma sve bih ih poterala u PM Šta se.eš onda da ne znaš? I tak svake godine tko god priprema doček mora se pripremiti na brdo kretena koji umjesto da budu zahvalni što se netko potrudio i prepustio svoj dom dočeku Nove, gunđaju i u dilemi su hoće li dočekati tako Novu, ili će ići po 500x u birtiju s brdo klinaca koji krešte na svaki hit cajki, hurem i ostalih hitova, prepuno dima od cigara i nezaobilazna nemogućnost komunikacije od buke. Najradje bi digla sidro i otišla negdje u drugi grad, državu i IN YOUR FACE stavila slike na facebook o svom luuuuudom provodu dok su oni udisali znoj nečije djece u gradu. A sada je malo prekasno za putovanje, ili imate vi neki prijedlog? Eh da, zaboravila sam spomenuti doček Nove na trgu. U krugu 70 kilometara nemam niti jedan trg da ne nastupaju lokalni dečki koji sviraju po svadbama [:znoji]
2013 12 24
odi u toplice! sama! masiraj se,maži uljima..kupaj i uživaj..odmori [:zaljubljen] men idođe da isto tako odem..dosta mi svega.. Ali ne smijem dizat frku
2013 12 24
i meni se sere od toga.
2013 12 24
ma tak i ja [:zaljubljen] sve se pravim kao: dobro, nema veze al najradje bi ih lupila tavom po glavi. Posebno me izbacila kolegica iz takta. Kao ono best frendice. i cvili cijelo vrijeme da ne zna kuda će za novu i predložim joj da slavimo kod mene. KUća cijela prazna. i ona tak lupi: ma dogovara se dečko s nekim kolegom, ugl slavit će u seoskoj birtiji. grrrr [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] pa marš šta onda izmišlja? I kak neka odrasla osoba, fakultetski obrazovana, voli da joj netko cijelu večer gazi po nogama, smrdi po znoju, alkoholu i cigarama i vrhunac večeri bude kad dođe racija jer je birc prepun maloljetnika. Haaaalo?!?!?!? a što se tiče toplica, masaže... prekrasan ideja al U krugi 70 kilometara nema tako šta za novu godinu. [:tuzan] imate li kakav savjet da je jeftino al da ne moram onda poslje dočeka putovati 3h [:tuzan] nije baš sigurno tako umoran ići na dalek put [:tuzan]
2013 12 24
ja se veselim dočeku, posebno ovom jer mi je ova godina jedna od gorih ako ne i najgora [:boji] . a šta se tiče organiziranja, i ja sam godinama bila glavni pokretač, ono zovi ljude, radi francusku, kanape sendviče, puštaj glazbu.. dok mi nije dopizdilo, i sad ništa ne planiram osim dobro popiti [:smijesi] , predlažem i tebi isto, dobar provod zagarantiran di god odeš [:smije]
2013 12 24
ma nemampojma pooootpuno se slažem s tobom! [:smijesi] al kod mene je problem što nemam još uvijek svoj dom gdje se mogu opustiti pred tv-om i prespavati s dečkom. [:tuzan] ili smetaju moji ili njegovi roditelji [:tuzan]
2013 12 24
ja ju i prespavam [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 12 24
jooj i meni je slabo kad me pitaju di ces za novu [:pospan] [:pospan]
2013 12 24
Isto kod mene, jedva čekam da sve ovo prođe [:pospan]
2013 12 24
meni je sad muka od vrućih fritula [:smije]
2013 12 24
slabo mi od toga
2013 12 24
Cure moje.... Ja se baš radujem ......kak živim na selu i nas je šest obitelji koje smo tamo doselile i kupile kuću i fala Bogu družimo se uobičajeno , bez povoda i razloga feštamo , cugnemo si nekaj , zaplešemo i proveselimo se , tako ćemo i Novu dočekati zajedno.... Svatko nekaj donese , malo klope , cuge , klinci pripreme vatromet, zajedno čagamo , smješkamo se i uživamo , izađemo na ulicu malo prije ponoći , otvorimo šampanjce , ispucamo svu tu moguću artiljeriju i pičimo do jutra... baš se veselim jer sam okružena sa svim , dragim ljudima i normalno......sex nakon povratka kući.....hehehehe... puse svima i budite dobre...... [:poljubac] [:poljubac]
2013 12 24
marianne59 - sa posebnim guštom Ti želim da se lijepo sprovedeš , makneš sve brige i probleme od sebe i pronađeš svoj mir..... [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 12 24
I mene živcira već godinama taj doček Nove. U okruženju sam gdje je očigledno bitno otići negdje za Novu i onda kad kažeš da si bio kući onda se smiju. Mene to ne dira, al me živcira taj društveni pritisak, gdje si bio, kak si se obukao, jesi se mega dobro zabavio.. i kad sam slavila i kad nisam bilo mi je isto. Čak mi je najljepše kući uz film, puštam si muziku koju oću i mir. Ne patim od društvenih događanja. Marianne nemoj se opterećivati s tim, idi tamo gdje ide većina ak već želiš negdje ić a ak ne pozovi si dečka il nekog kod sebe kuć i uživajte.
2013 12 24
I ja sam iz Požege, dođi kod mene [:smije] [:smijesi]
2013 12 24
1 2