Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Nova Godina /

Priča s dočeka Nove.. :D

Curke,da čujem..kakav je bio doček Nove godine? Jeste bile jako pijane? [:jezik] [:hihot] Volim vas sve puno,sretna vam Nova s malo kašnjenja..sve najbolje vam želim,puno sreće,ljubavi,zdravlja i para naravno [:smijesi] a i neka vam bude puno više kupaca na Krpicama.. [:poljubac] svima !! Da čujem vašu priču s dočeka [:smije] [:smije]
2014 01 02
Bok strejlac nisam bila pijana ,naradila sam se ko konj pripreme itd. Makoliko sam bila umorna toliko sam bila i vesela .evo ti jedan vic dobar . Žena imala muža .ali to mu je žena bila druga jer se sa ,prvom ženom rasto .i prolazile su godine i jednog dana muž umre ,i naravno sad se žena bojala šta ce ona nasjediti ,i kad je došla ostavinska rasprava ,njen muž njoj sve ostavi jer ona je bila uz njega skroz ,i ako je imao djecu s prvom ženom pošto ga noisu posjecivali ,ništa im nije ostavio. I sada žena ide na grobje da se svom pokojnom mužu zahvali .i pocne se moliti ovako .ocenaš koji jesi budi tu di jesi, zemjica tvoja penzija moja . [:smijesi] [:kesi] [:smije]
2014 01 02
hvala, i tebi draga [:poljubac] Evo ja na odmoru se nisam makla iz apartmana [:hihot] , vani svi slave, vatrometi sa svih strana, petarde pucaju..., a ja 2 prskalice zapalila [:hihot] [:hihot] . Gledala televiziju i eto ti moje Nove godine [:vrti]
2014 01 02
stirijelac da li si procitala vic . sori draga sretna ti nova .
2014 01 02
hahahaha
2014 01 02
Hahah dobar vic,pročitala sam :)) Stela456 hvala tii [:poljubac] laralale13 hvala ti,sljedeće godine se provedi bolje [:poljubac] Meni je bilo okej..kod frendice na fešti..ma da sam bila prehlađena jako i sada ni pričati ne mogu plesala sam na štiklama od 20cm cijelu noć.. [:smijesi] stvarno je bilo odlično..bila je velika fešta i puno ljudi..svi oni koje poznaješ i ne poznaješ..grlile smo sve i oni nas..najljepše je bilo onako 10 sekundi do ponoć..pa odbrojavanje.. Najbolja Nova ikad [:smijesi] [:smijesi]
2014 01 02
bilo mi je radno [:ljut] [:znoji]
2014 01 02
Svi ste radili za doček Nove godine? ://
2014 01 02