Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem sa mijenjanjem slika u već postojećem oglasu

Evo ovako, s obzirom da su mi slike u oglasima loše kvalitete, posudila sam fotoaparat od prijateljice i slikala sam ponovno većinu artikala. No kada pokušam promijeniti slike, stranica ih učita, i na kraju se ne spreme [:vrti] ALI NITI JEDNA! Obrišu mi se stare slike osim prve i to je to. Što dalje?
2014 05 15
Brisat sve i ponivno stavit...nikad mi to nije uspjelo...a mislim da nije ni drugima [:smijesi]
2014 05 15
Zanima me zasto kad u tražilicu upišem ZARA vec dva dana isti oglasi?? Memoguće da nitko nije dodao novi artikl? Jeli i vama?
2014 05 15
Tražilica ne radi već dulje [:vrti] Joj ponovno oglase, ozbiljno??? Ufff [:tuzan]
2014 05 15
Aaa [:zaljubljen] vidim da neide..
2014 05 15
Možeš zamjeniti, ja sam isto imala loše slike pa sam mjenjala. Naoružaj se strpljenjem, porvo obriši sve slike i dodaj samo jednu. Kad ti prihvati i učita tu promjenu (znači , oglas ima jednu sliku) onda ponovo ideš na 'promjeniti' i dodaš sve ostale [:smijesi] Sretno!
2014 05 15
i ja imam problem, ne mogu dodat novu sliku u oglas, neće ju prihvatit ako je oglas tsraiji
2014 05 15
i ja imam problem, ne mogu dodat novu sliku u oglas, neće ju prihvatit ako je oglas tsraiji
2014 05 15
meni je uspjelo iz milijuntog pokušaja promjeniti sliku. a do tad sam izgubila tonu živaca i moram na ispovjed [:smije] [:smije]
2014 05 15
Uuuu po meni je lakše sve iz početka...opis copy-paste...a ostalo brzo poklikam [:smijesi] [:smijesi]
2014 05 15
uspije da iz 100puta, bolje briši i ponovno stavljaj. a meni tražilica normalno radi, [:sokiran]
2014 05 15
Vidite pod nove artikle,stvari s ebaya...i naslov svakog artikala naručujem iz velike britanije...gospođa iz Bj...pod matrijal...piše neznam...ahahahaha...ludnica [:smije] [:smije]
2014 05 15
ni ja još nikad nisam uspjela promijeniti sliku, uvijek brišem i iznova stavljam oglas [:tuzan]
2014 05 15
I meni se to znalo dogoditi. Izbrisala sam onda cijeli oglas i ponovo ga postavila.
2014 05 15
I ja sam izgubila živce pokušavajući promijeniti slike u oglasima. Nije mi nikad uspjelo. Morala sam sve brisati i ponovo stavljati. Užaaaassssss!!!!!!!!!!!
2014 05 15
1 2