Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

je li moguće? :(

da se pokvari ovo slavno brojilo pogleda za pojedine predmete? npr. za par stvari koje su mi u prodaji znam da ih je sigurno vidjelo više ljudi jer imaju 4 osobe koje su kliknule sviđa mi se, a meni prikazuje da je jedna ili nula osoba pogledalo oglas :/ nemojte me krivo shvatiti ne patim na lajkove i poglede nego jednostvano ne kontam u čemu je kvaka [:sokiran]
2014 08 19
već duže vrijeme brojač pogleda ne radi [:smijesi]
2014 08 19
...prije nekih 4 tjedna se pokvario..ima nekih 20-tak tema o tome [:smijesi]
2014 08 19
oh... oprostite [:smije] već odavno nemam toliko vremena da intezivno sudjelujem na forumu krpica pa nisam znala. hvala na info [:kesi]
2014 08 19
i sve smo nesigurne radi toga [:hihot]
2014 08 19
@missmode da, malo je psihodelično [:smije] pretpostavljam da još uvijek broji jer kako bi onda neke stvari došle do home stranice, al vjv samo ne prikazuje
2014 08 19
Mene vise brine sto NERADI ADMIN??!! Meni je vec pun kufer bezobraznih schmrkljavica i bahatih ženturača koje ne znaju sta bi sa sobom, izbjegavaju ih susjedi pa moraju zahebavati virtualno kog stignu. Oprostite na off topicu. Otvorit cu temu kad dodjem do kompa... [:frustriran] [:smijesi]
2014 08 19
da, imam smisla drorarimer [:hihot]
2014 08 19
PrincessKrafna potpisujem [:znoji]
2014 08 19
S obzirom da artikl završi na naslovnici ako ima puno pogleda , a nestaje sa naslovnice nakon 30 dana od postavljanja artikla , imamo još od prilike tjedan dana naslovnicu . Nakon toga biti će prazna početna stranica.Ako admin to shvati , možda će i poduzeti nešto glede popravljanja iste ili će samo promjeniti pravila . Poučena ažurnosti i adminove brige za krpice , vjerovatnije je ovo drugo [:hihot] jer to zahtjeva manje posla.
2014 08 19
PrincessKrafna, potpisujem [:vrti]
2014 08 19