Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema za prijavu krivo tagganih artikala/korisnika koji zloupotrebljavaju tagove

primjera radi: Tagovi: veste esprit mango zara prugice pruge Tagovi: armani max azria boss jacobs kaput Tagovi: armani replay lacoste čizmice tenisice Tagovi: armani replay boss zelena diesel Tagovi: mango zara kaput nova kožna Tagovi: zara ramena replay leđa diesel Tagovi: mango zara armani replay diesel Tagovi: mango zara ravne crne tenisice Tagovi: zara armani Tajice nike žuta Tagovi: zara armani kožne čizmice diesel Tagovi: mango zara leopard ljetna bershka Tagovi: zara armani replay Tajice nike
2016 04 04
sta adminka više ne briše i bloka ove tagove ili??? masu tagova stavljenih pod nos ,a rad 0 bodova??? jeli bi nas trebalo plačati umjesto nje?
2016 04 13
Ni na jednoj temi se dugo nije nista pomaknulo, osim sto oni i dalje preprodaju, iskacu ispred ostalih s laznim oznakama i slikama te skupljaju pozitivne (ili varaju pa i negativne). Ne razumijem tko je tu admin.
2016 04 13
mene više smetaju cure koje se oglasavaju tipa šminkanja, ugradnja noktiju, depilacija i tako te stvari, ja se isto bavim tim poslom pa se ne oglašavam na profilu kao neke.... misim da ove krpice nisu napravljene za prodaju usluga vec za prodaju krpica.... mislim da je to puno veći problem od krivih tagova(jer dosta cura nije upuceno u forum i u pravila krpica kao sto nisam ni ja bila upucena do prije par dana) ;)
2016 05 12
> Marinela577: > mene više smetaju cure koje se oglasavaju tipa šminkanja, ugradnja noktiju, depilacija i tako te stvari, ja se isto bavim tim poslom pa se ne oglašavam na profilu kao neke.... misim da ove krpice nisu napravljene za prodaju usluga vec za prodaju krpica.... > mislim da je to puno veći problem od krivih tagova(jer dosta cura nije upuceno u forum i u pravila krpica kao sto nisam ni ja bila upucena do prije par dana) ;) Slažem se s tobom da bi trebalo brisati te oglase, kao i sve ostalo što ne spada pod dopuštene kategorije. Međutim, ne slažem se s umanjivanjem problema krivih tagova, meni osobno više smeta, jer kad nešto određeno želim, ne mogu naći jer je tražilica zatrpana. Čak i ako korisnice ne pročitaju pravila stranice kojoj se priključuju (što je po meni apsurdno), zar se stvarno nekako ne podrazumijeva da nećeš istu stvar tagat pod mango, zara, asos?
2016 05 12
Ne znam da li ima tema za prijavu nedopuštenih artikala (a i ako ima, sumnjam da ju netko ažurirano prati, kao ni ovu, ni slike s neta, a ni preprodaju), pokušaj pronaći, a ako ne uspije, pošalji adminki u inbox te oglase pa će ih izbrisati.
2016 05 12
Ova osoba sa linka gore iznad mojeg posta je ajmeeee...pa nemože prodavati Birkenstock kako i stoji u naslovu kada u opisu piše da nije nego je kupljeno u Massu..ma dajte..strašno!
2016 06 26
otvorila sam zaru danas i nema niti jednog zarinog modela da je zapravo zara...više mi se ni neda prijavljivat ..mislim čemu ?
2016 06 29
ANTEA RAJČIĆ pod nazivom '' Antea.5'' ima dva profila, prevarena sam za 25kn, moglo je i više. Oprez cure/dame/gospođe!
2016 10 02
Pa stvarno nisu pri sebi...i ne bih se toliko čudila da su u pitanju nove cure al ove kaj su tu već godinama i sa puno suradnji. Po meni, bezobrazluk malo veći. :@
2016 10 08
Tebe curo ocekuje blok. Ako ne danas, onda sutra svakako. Vec ti je jednom "misteriozno" oglas obrisan. Pozzz i uzivaj. Pametnice nasa:):)
2016 11 03
> ElizabethArden: > Tebe curo ocekuje blok. Ako ne danas, onda sutra svakako. Vec ti je jednom "misteriozno" oglas obrisan. Pozzz i uzivaj. Pametnice nasa:):) Ahaaaaaaa...tvojih ruku dijelo! Odlicno 😂😂😂 samo naprijed...ako tebe to cini sretnom,odlicno!! Ja presretna!!
2016 11 03
Ako te boli pipa za sve, zasto si onda pohitala ispraviti oglase? Nije ti svejedno...ha? Jos ti je jedan oglas ostao. Ispravi ili ne bu dobro. Pozz
2016 11 03
> ElizabethArden: > Ako te boli pipa za sve, zasto si onda pohitala ispraviti oglase? Nije ti svejedno...ha? Jos ti je jedan oglas ostao. Ispravi ili ne bu dobro. Pozz 😂😂 Boze koji nacin razgovora...Boze Boze...procitaj tamo na drugom forumu di si me isto prijavila, zasto sam ispravila...ne,nije ostao...jer ako mislis na haljinu iz Bershke onda krivo mislis...oni i ZARA su kompanija u koju jos spada PAUL&BEAR,MASSIMO,STRADIVARIUS...a sad ako je i to problem onda brate mili stvarno ne znam...a ne znam zasto se ti prijetis sa "nebu dobro"...kao da te se bojim...ne razumijem ja tebe bas al ok...
2016 11 03
> Jelena130513: > > ElizabethArden: > > Ako te boli pipa za sve, zasto si onda pohitala ispraviti oglase? Nije ti svejedno...ha? Jos ti je jedan oglas ostao. Ispravi ili ne bu dobro. Pozz > 😂😂 Boze koji nacin razgovora...Boze Boze...procitaj tamo na drugom forumu di si me isto prijavila, zasto sam ispravila...ne,nije ostao...jer ako mislis na haljinu iz Bershke onda krivo mislis...oni i ZARA su kompanija u koju jos spada PAUL&BEAR,MASSIMO,STRADIVARIUS...a sad ako je i to problem onda brate mili stvarno ne znam...a ne znam zasto se ti prijetis sa "nebu dobro"...kao da te se bojim...ne razumijem ja tebe bas al ok... Je, problem je. Na stranici ne unosiš kompaniju, već brend.
2016 11 03
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 18